Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

21 minutes ago, Laki Dzep said:

 

Je l zvanično stigao? Gledao sam i Valensiju, doduše pre korone, vrlo dobar, ne i odličan. Mišljenja sam da vam treba bolji, ali jbg, pružaš se koliko si dug

 

 

Moram priznati da delim misljenje. Mora ce biti mnogo konstantniji. Mozda nam nece trebati bolji ako pogodimo sa pg.

Meni je recimo m.foster kompletniji igrac. Loydova prednost je sto ima EL sezonunu iza sebe

 

7 minutes ago, Kankkunen said:

Olympiacos part ways with Baldwin, Paul, Buycks and Happ

Ima li šta da se probere ... :classic_smile:

 

Buycks je u padu. Imao je pre par sezona jednubtesku povredu zbog koje nije igraongodinu dana od tad nista. Happ je interesantan igrac. Retki su visoki sa takvim skill setom, baratanjem loptom, nesumnjivo talentovan, a opet ima i gomilu mana. Ocajan sut, bacanja, odbrana...

Brandon paul je moja tiha patnja, ali ne znam koliko ima mesta za njega u ovom timu

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, propolis said:

Uf daj da uparimo Paul-Nnoko, udarni tandem Sakarije pre 2 sezone.

Uvek Paul>>>Loyd. 

Nisu igrali oni, lepo rece Nate, Douglas je igrao. 

Nije Paul igrac koji nam treba, niti bi cinio bilo kakav tandem sa Nnokom, verujem da bi cak sta vise u tom slucaju Nnoko vise puta razigrao Paula nego ovaj njega... a to i nije bas dobro.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Igor028 said:

Nisu igrali oni, lepo rece Nate, Douglas je igrao. 

Nije Paul igrac koji nam treba, niti bi cinio bilo kakav tandem sa Nnokom, verujem da bi cak sta vise u tom slucaju Nnoko vise puta razigrao Paula nego ovaj njega... a to i nije bas dobro.

 

Da da, jbt njih dvojicu mešam. 

Opasan prangijas Paul. 

S00630-15424578.jpg

S00630-15422699.jpg

Edited by propolis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Leonard said:

Ne bih rekao, Volden je kompletniji igrac od CMM. I podredjeniji je timu od CMM a.

Ne znam ako Partizan dovede sutere moze im CMM dosta leci ali ako ostanu ovako impotetni pri sutu za 3 CMM ce im samo vise skoditi jer i on kuburi dosta sa sutom.Ne kazem da nema kvalitete svojih ali bice dosta lakse to zatvoriti.

Link to comment
Share on other sites

Jedino sto gubimo tu jedinu mogucu domacu opciju spolja, zato sam i bio za njega. Sto se ostalog tice, verujem da moze da se nadje pre svega drugaciji tip igraca sa boljim of/def balansom. Ali da ima neke vrhunske ofanzivne karakteristike ima. Ali nazolst sad vec i rizican zdravstveni karton. Nek mu je sa srecom gde god igrao.

Edited by Firga
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Firga said:

Jedino sto gubimo tu jedinu mogucu domacu opciju spolja, zato sam i bio za njega. Sto se ostalog tice, verujem da moze da se nadje pre svega drugaciji tip igraca sa boljim of/def balansom. Ali da ima neke vrhunske ofanzivne karakteristike ima. Ali nazolst sad vec i rizican zdravstveni karton. Nek mu je sa srecom gde god igrao.

Ko je uopste rekao da se Nedovic i razmatrao kao opcija? Ja ono sto znam nigde se nije ni pominjao. 

Edited by Maverick88
Link to comment
Share on other sites

Just now, Maverick88 said:

Ko je uopste rekao da se Nedovic i razmatrao kao opcija? Ja ono sto znam nigde se nije ni pominjao. 

 

Pa nisu se pominjali ni ovi sto su potpisali za nas. Bukvalno do finalizacije dogovora. Eventualno je neko naslucivao o prelasku nekog iz kkp. Ne cure informacije, osim do kuma, inace ostali insajderi nisu mogli nista da iskopaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Firga said:

 

Pa nisu se pominjali ni ovi sto su potpisali za nas. Bukvalno do finalizacije dogovora. Eventualno je neko naslucivao o prelasku nekog iz kkp. Ne cure informacije, osim do kuma, inace ostali insajderi nisu mogli nista da iskopaju.

Lol gde se nisu pominjali? Loyd se pominjao mesec dana bukvalno, Nooko/Hamilton isto ima vec neko vreme kako su pominjani, za Voldena se znalo isto ima dve nedelje da se zavrsava. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Bas me zanima gde ce taj pola igrac-pola povreda da nadje jaci ugovor.

Posle svega, verovatno ga niko neće potpisati, bez da se osigura klauzulama, ali svakako će moći da zabode jači ugovor nego što mi možemo da mu ponudimo. Ja mislim da iznad 500k i opet uz klauzule u slučaju povrede, mi ne možemo više da mu damo, ali ako se povredi, nama te klauzule u igračkom smislu ništa ne znače..

Link to comment
Share on other sites

@Maverick88

 

Prosto nije tacno. Nije se znalo. Pomijao se Hamilton i Jaziri od centara. Nnoko ne. Loyda je prvi pomenuo grk kad je ovaj vec potpisao. Sada se pominje Pangos. Bas zato sto se pominje mislim da nije on. Videcemo.

 

Evo kum je najavio pojacanje. Znaci da ce ime izaci za dan dva. Izvoli reci ko je. Ne znas, jer zna samo vrlo uzak krug ljudi. I tako i treba da bude.

Edited by Firga
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Firga said:

@Maverick88

 

Prosto nije tacno. Nije se znalo. Pomijao se Hamilton i Jaziri od centara. Nnoko ne. Loyda je prvi pomenuo grk kad je ovaj vec potpisao. Sada se pominje Pangos. Bas zato sto se pominje mislim da nije on. Videcemo.

 

Evo kum je najavio pojacanje. Znaci da ce ime izaci za dan dva. Izvoli reci ko je. Ne znas, jer zna samo vrlo uzak krug ljudi. I tako i treba da bude.

Ok je buraz ja da se raspravljam sa tobom necu. To sto se nije pisalo na forumima ne znaci da se ovako nije culo i pricalo 🙂

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Firga said:

@Maverick88

 

Prosto nije tacno. Nije se znalo. Pomijao se Hamilton i Jaziri od centara. Nnoko ne. Loyda je prvi pomenuo grk kad je ovaj vec potpisao. Sada se pominje Pangos. Bas zato sto se pominje mislim da nije on. Videcemo.

 

Evo kum je najavio pojacanje. Znaci da ce ime izaci za dan dva. Izvoli reci ko je. Ne znas, jer zna samo vrlo uzak krug ljudi. I tako i treba da bude.

Maverick je uvek imao dobre informacije oko situacije u klubu, samo što ne piše toliko često o tome.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Green23 said:

Posle svega, verovatno ga niko neće potpisati, bez da se osigura klauzulama, ali svakako će moći da zabode jači ugovor nego što mi možemo da mu ponudimo. Ja mislim da iznad 500k i opet uz klauzule u slučaju povrede, mi ne možemo više da mu damo, ali ako se povredi, nama te klauzule u igračkom smislu ništa ne znače..

Te klauzule oko povreda su obicna glupost. Da je to tako svi klubovi bi u ugovore stavljali klauzule i igraci koji su skloni povredama bi dobijali raskide ugovora nakon povrede koja zahteva duzu pauzu, a ne bi sedeli iza klupe i smeskajuci se redovno primali plate.

 

Igracu koji je sklon povredama ili povreda nije u potpunosti zalecena, dobija mnogo manju ponudu od realne vrednosti. I jos treba igrac i menadzer pride uz smanjenje da pristanu na klauzule, jedino ako su pali sa kruske.

Edited by Leonard
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...