Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

 

2 hours ago, Baron23 said:

Ne bih odgovarao na ovo izvrtanje činjenica, ti si rekao da je čovek definicija šta je potrebno za pleja, a kao što ti je Guru, a posle i ja,  predočio, čovek je priučeni plej i kao takvog ga treba posmatrati.

 

Sve ostalo je tvoje skretanje sa teme, i izvrtanje činjenica.

 

 

Koliko si ga ti u stvari puta gledao? Čitavu tekmu?

 

10 minutes ago, Leonard said:

Pitaj komsije. Doduse, Cooper je banovan, a on ima podatke oko plate za sve nase igrace

 

Priznajem samo eksel.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Baron23 said:

Ne bih odgovarao na ovo izvrtanje činjenica, ti si rekao da je čovek definicija šta je potrebno za pleja, a kao što ti je Guru, a posle i ja,  predočio, čovek je priučeni plej i kao takvog ga treba posmatrati.

 

Sve ostalo je tvoje skretanje sa teme, i izvrtanje činjenica.

 

Ma sve pet 🙂 Ja ovaj forum dozivljavam kao diskusioni prostor gdje mogu da iznesem svoje misljenje, i imam priliku da cujem tudje i to je to. Ne vidim ga kao neki panel za duele, nadmetanje ko je u pravu, s toga nemam potrebe ni da izvrcem cinjenice niti da skrecem sa teme(?).

 

Kad nas je Sasa preuzeo, pogledao sam par utakmica Monaka detaljnije, cisto da prepoznam sistem koji koristi, karakteristike igraca koje je doveo, sta trazi od njih itd. Kada smo doveli Voldena, ucinilo mi se da bi se te njegove igracke karakteristike odlicno uklopile u to sto Obradovic zahtijeva od svojih jedinica i to sam otprilike napisao ovdje. Mozda grijesim, mozda i bude promasaj, nije smak svijeta i ako pogrijesim u prognozi.

 

Usput, kosarka nije egzaktna nauka da je svi isto dozivljavamo, nema tu neki uspjesni template kog treneri moraju da se pridrzavaju. Postoje razliciti trenerski ukusi, kako vrednuju specificne kosarkaske segmente i igracke karakteristike. U odnosu na to, imaju svoje pristupe u selektiranju igraca, i onda ih uklapaju u svoje kosarkaske sisteme. Plej kao i desetka u fudbalu, u izvornom smislu, skoro da izumire, i danas se to vecinom zove samo jedinica, kao pozicija/prostor na terenu gdje se igrac nalazi u postavci napada. Ako bas ima na raspolaganju kreativan igrac u ekipi, onda je to bonus i svakako se prilagodi napad/system tim karakteristima, ali one nisu pod moranje kod jedinica u danasnjoj kosarci. Priuceni plej nisam siguran u ovom kontestu sta predstavlja.

  • Like 27
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Laki Dzep said:

Drugovi cigani, 

 

Žao mi je što ste nam utekli sa lopate zbog korone, ali viša sila, biće prilike, lopata vas svejedno čeka :)))) 

 

Šalu na stranu, dozvolite mi par komentara na vaš prelazni rok. 

 

Novo rešenje za trenera - vrlo dobro. 

Walden - takođe vrlo dobar, ne i odličan. Gledao sam apsolutno svaku utakmicu Partizana ove sezone i glavni problem mu je bila malodušnost (u napadu), promaši dve otvorene trojke, recimo, i odmah potone. Ali zato grize u odbrani i jako je dobar u kontranapadu. Mišljenja sam da vam za napad na F8 treba neki ubica spolja, sam Walden nije dovoljan. 

 

Noko - pun pogodak, ima da razvali sezonu, samo da se ne povredi. Jak, ćuti i radi, odlična odbrana. 

 

Tako da, izgleda da ćete imati jako dobar tim. Nadam se da ćemo mi nešto da iskopamo pa da makar stvar učinimo malo zanimljivijom. 

 

Pozdrav

 

A Loyda, sto zaboravi Loyda kolega.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Laki Dzep said:

Drugovi cigani...

 

30 minutes ago, Laki Dzep said:

 ima da razvali sezonu, samo da se ne povredi

 

31 minutes ago, Laki Dzep said:

da vam za napad na F8 treba

 

Ma bezi bre tamo jinxeru jedan 😛 dosao si ovde da provociras! 

 

Salim se bre, eto kako moze lepo i kulturno da se diskutuje iako nismo isto obojeni. Jinx ili ne, ovo je korektno napisano. 👍

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Firga said:

 

A Loyda, sto zaboravi Loyda kolega.

 

Je l zvanično stigao? Gledao sam i Valensiju, doduše pre korone, vrlo dobar, ne i odličan. Mišljenja sam da vam treba bolji, ali jbg, pružaš se koliko si dug

 

39 minutes ago, MetalHead said:

 

 

 

Ma bezi bre tamo jinxeru jedan 😛 dosao si ovde da provociras! 

 

Salim se bre, eto kako moze lepo i kulturno da se diskutuje iako nismo isto obojeni. Jinx ili ne, ovo je korektno napisano. 👍

 

Nikakav jinx, ja to nikad ne radim. 

 

Svi znaju da sam grobar, ali gledam Evroligu i uvek mi je drago kad bilo koji naš tim uradi nešto (na naš mislim ABA), pogotovo zato što Jordi samo čeka da nas sve šutne u ćošak i da ubaci neki London Towers ili Paris

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki Dzep said:

 

Je l zvanično stigao? Gledao sam i Valensiju, doduše pre korone, vrlo dobar, ne i odličan. Mišljenja sam da vam treba bolji, ali jbg, pružaš se koliko si dug

 

 

Pa on i Volden jos ne zvanicno, ali nezvanicno da. Inace se slazem, ali ako odigra sezonu zivota ovde, a imace slobodu, racunam da bi sa trenutnih vrlo dobar mogao da skoci na odlican.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...