Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

7 minutes ago, Nate said:

Pa cekaj jel u sluzbi tima ili je skorer?

 

Ja nisam siguran da volden ima kvalitet da bude skorer na EL nivou. Moze da pegla odbranu. Bice dobro ako ne budemo imali prazne minute u napadu s njim i to je to

 

Nisam ni ja siguran kakav je skorer na EL nivou kao ni za jednog drugog igraca koji nije igrao EL ali mislim da ce biti korektan. Jeste u sluzbi tima, ali u napadu je korisniji za postizanje koseva nego za asistencije, klasicni plej nije daleko od toga. Uz to mislim da nije dostigao svoj peak jos uvijek.

 

Po meni ok izbor za bek apa, ne ulazeci u to koliko para ce dobiti jer nemam pojma.

Link to comment
Share on other sites

madre mia...kada bi u nekom paralelnom univerzumu ovo i bilo realna cena za Westermana a da Čokiju padne milion evra sa neba, pa poslao bi Čabarkapu da osedla konja i da već ranom zorom krene sa bisagama nakrcatim kešom u sitnim apoenima, samo da zapiša onu stranu brda i da zadovolji svoju najmoćniju pokretačku snagu: ''...šta je miševi....sa mnom ste našli da terate kera...''

 

...šarmantan kao gedora i zabavan kao crni humor.

Edited by Wingwalker
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Wingwalker said:

madre mia...kada bi u nekom paralelnom univerzumu ovo i bilo realna cena za Westermana a da Čokiju padne milion evra sa neba, pa poslao bi Čabarkapu da osedla konja i da već ranom zorom krene sa bisagama nakrcatim kešom u sitnim apoenima, samo da zapiša onu stranu brda i da zadovolji svoju najmoćniju pokretačku snagu: ''...šta je miševi....sa mnom ste našli da terate kera...''

 

...šarmantan kao gedora i zabavan kao crni humor.

Ma jok, sad mu je Obradović iznad svega, njega će držati ko malo vode ...

Link to comment
Share on other sites

Naravno Kankkunene...istina je da su uprava i Saša već duže u kontaktu oko angažmana i da se čekalo uklapanje kockica.

Nakon plejade marioneta i poslušnika na klupi red je da se zategnemo i krenemo u EL sa ozbiljnim ratničkim stavom. Sada nema zadrške i kalkulisanja. Pored očekivane igre sa glavom i repom zahtevaće se rezultati...trener od igrača, uprava od trenera i publika od kluba.

Ne mogu da prežalim što Lorenza izduvasmo u prethodnoj sezoni...ne ponovila se nikad. Mnogi zaboravljaju da je bukvalno sam igrao 3 meseca dok je roster bio u totalnom autu...ništa taktika, ništa definisane petorke i zadaci... a Lorenzo je u EL u tom periodu imao dva puta 9, jednom 8 i četiri puta 7 asista ... ozbiljan mačor koji sigurno nije pokazao svoj maksimum. Dao nam je onoliko koliko je to u njegovoj glavi imalo smisla. Ostaće žal ako ga uhapsi neki od napucanih rostera gde sigurno neće imati prostora za razmah.

Da ne spominjem da KKCZ nikada nije imala toliku crnu rupu između klasa prvog pleja i bek-apa. Nebo i crna zemlja.

Edited by Wingwalker
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Evo jos jednog u nizu dokaza sta radi porodicni koncept, ubedio ga je menadzer, ali u principu hteo je da igra za debelo ispod svoje postignute  cene, samo da ostane. Tako da ne cudi zasto igraci placaju obestecenje za raskid svog sadasnjeg ugovora, da bi igrali za nas. 

 

Sve najbolje Panterici, i da nam se vrati.

 

 

 

 

Screenshot_20200629-124814_Chrome-min (1).jpg

Edited by Firga
  • Like 25
Link to comment
Share on other sites

On 6/28/2020 at 12:46 PM, propolis said:

Uz Voldena i Lojda bi voleo da vidim Vestermana. Cini mi se da bi bio komplementaran ovoj dvojici i da bi se savršeno dopunjavali.

Odlican je Pengos, ali nisam fan undersize plejmejkera. 

 

 

Evo gde su našli info za Vestermana 🤣🤣🤣

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bih Kalinin dolazak menjao za sve Nkokoe, Lojdove i Pangose ovog sveta. 

 

Zamisljam scenu kada cetnik sa severa procita da Kalina, izdajnik svega srbskoga koji se ne lozi na film u kome pici traktor u 14-om veku, potpisuje za kkcz. Pa zaboravio bi i ono malo reci koje je naucio.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, drakon1 said:

Tim vise, izgleda da je jako zainteresovan za prepucavanje samo da bi se prepucavao, a ne da nesto stvarno iza svega toga stoji...

Pokusaj skretanja sa teme jer im trenutno gori.Trinkijeri im odlazi.

Edited by 12Laki
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Vesterman je vjerovatno najveci Grobar od svih tih stranaca koji su igrali za KKP. Sa druge strane njegovi kosarkaski kvaliteti me nikad nijesu impresionirali, ne bih ga nikad pozeleo u timu za koji navijam. Totalno nerealna prica, ali ovih dana je sve moguce.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Vesterman je vjerovatno najveci Grobar od svih tih stranaca koji su igrali za KKP. Sa druge strane njegovi kosarkaski kvaliteti me nikad nijesu impresionirali, ne bih ga nikad pozeleo u timu za koji navijam. Totalno nerealna prica, ali ovih dana je sve moguce.

Najlazniji plej od tih visoko kotiranih igraca u Evropi.

Upotrebicu izraz jednog kultnog sportsko-politickog novinara- potpuni bezveznjak.

  • Like 4
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...