Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

9 hours ago, Čarli said:

Zbog navijaca zatucanih desnicara infiltriranih medju navijace. Slazem se da su imali gresaka dosta i ne slazem se s njima u nekim stavovima , ali ne bi mogao ovde bilo sta da im zamerim. Oko kluba je euforija , a da se zbog bilo kog igraca pokvari odnos s navijacima fasistima ti proceni koliko je pametno

Malo sam editovao ovo da bude blize realnosti.

 

edit: Ako bi to nateralo ljude kojima na srBske ganglije idu Kaliniceve izjave, ili se palanacki zgrazaju na nesto sto i sami rade kad uhvate par minuta nasamo, i to u toj meri da bi im, da su babe ista bile u pravu, ruke orunjavile do ramena, da se sklone sa tribina i gledaju bilo sta drugo, to bi bio samo sjajan bonus na povratak jednog od najboljih igraca koji je nosio nas dres u ovom veku. E, da, i tacka. Umal' da zaboravim.

Edited by Casaubon
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Tony said:

Slicno tome sto rade Dileje,rade i pojedini ovde na forumu, mazuci raznim fekalijama kapitena i igraca koji je tolike god u klubu i koji osvojio tolike trofeje!

Nedostatak objektivnosti je osnovni problem nase zemlje.

Prvi sam za dolazak Kalinica, zbog njega sam kritikovao i bivseg selektora i dizem obe ruke za to da igra  u CZ  bez obzira sta ce ko reci jer decko jednostavno ima kvalitet.

 

Sa druge strane nije mi problem da kazem da je u par navrata ispao teska sirovina( ne mislim na izjave o Kosovu i video snimak). Da je nekim slucajem izjave tog tipa imao gore pomenuti kapiten ili neki fuzbaler mazali bi ga ovde govnima do  kraja zivota. 

Dakle nije stvar sto neko rece da Kalina ima stav, vec je cesto sirovina koja prosipa pamet preko drustvenih mreza.

 

Ponavljam, voleo bih da ako ima neke matematike zaigra ponovo  u svetom dresu jer je odlican kosarkas i top profesionalac. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja se uopste ni ne secam sta je Kalina izjavljivao za Kosovo, niti me interesuje 1%, dal je drkao ili su mu drkali ispred kamere jos manje... Epska glupost bi bila da ne mozemo zbog toga da ga dovedemo! Od Dileja ni ne ocekujem nista normalno, samo sam rekao da ne vidim razliku izmedju njih i pojedinih na forumu koji najruznije moguce pisu o igracu sa toliko utakmica i trofeja u klubu koji toliko volimo!

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Cuj Radanovu dati sansu. Pa valjda ju je dobio samim tim sto je u ekipi. Zar stvarno neko misli da ga Obradovic nece stavljati u tim ako na treninzima pokaze da moze biti koristan, a opet sa druge strane sta bi trebalo da ga drzi u ekipi pa makar nas svi punili 20 razlike. Rebic, Tejic, Simanic i Radanov su u KKCZ dobili priliku da se pokazu i dokazu, poslednja dvojica ce je ocigledno dobiti i sledece sezone. Ako je ne iskoriste sami su krivi. Zvezda je za ove prostore vrhunski klub, igra vrhunsko takmicenje a u ABA i takmicenje sa ogromnim ulogom. Da bi se u njoj uspelo potreban je i vrhunski kvalitet. Mozda ce Vam zvucati cudno ali je Realu i svim ostalim licenciranim klubovima iz EL mnogo lakse da guraju decurliju jer je ulog mnogo manji.

Link to comment
Share on other sites

Ma nemoguce, brata mu je oterao iz kluba a uvlaci se starijem u anus da ne moze dublje [emoji38]_2:
Fini sarkazam na delu - za 8 godina ovaj će biti istorija, a poruka iz drugog plana "ja sam tu još 8 godina" [emoji23]
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ljudi, (mozda sam Kostunica jer povremeno imam periode kada ne zalazim na forum) gde je Pepe? Uvek sam voleo da citam njegove postove i analize, cak i kad se ne slazem s njim.

 

Da da, nema ga bas dugo, il je promenio nik posle akcije "Laki". 

Link to comment
Share on other sites

Mene su davno banovali na RSB, a ovamo nam dodje neki Čarli i prosipa toliku količinu istih RSB gluposti. Drkao pred kamerom? Hm, pa? Rekao da Kosovo nije naše i da smo nerealni? Šta je slagao? Nebitni su igrački kvaliteti? Tja, moguće. A pritom nije grobar da im ga preotmemo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...