Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

3 minutes ago, Laki21 said:

 

Ovo.

 

On je jedan od onih ključnih ljudi koji nije okrenuo drugi obraz i koji je rekao - dosta je - a onda to u praksi dokazao. Dovoljno je setiti sem gomile drugih vrlina šta je uradio Pavloviću i Muriću koji su pored njega izgledali kao bijedni amateri.

 

Čovek je hodajući pobednički statement.

Laki druze, tuga naseg vremena je da jedan Kalina bude ocrnjen od bilo koga ko iskreno voli svoj klub...

Ja cu da odem u qrac od ovakvih/onavkih izliva "ljubavi", posle svega i svacega sto je zadesilo ovaj ludi srpski svet.

Nek se bre nose!

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čarli said:

Zbog navijaca. Slazem se da su imali gresaka dosta i ne slazem se s njima u nekim stavovima , ali ne bi mogao ovde bilo sta da im zamerim. Oko kluba je euforija , a da se zbog bilo kog igraca pokvari odnos s navijacima ti proceni koliko je pametno

 

Pokušaću da budem što odmereniji... Kojih navijača? Fudbalskih dileja? Svako malo nadju neki razlog za bojkot. Samo što su neki njihovi razlozi bezazleni i nebitni, ali što se tiče Kaline nema mesta za opravdanje. Prvo zviždati čoveku koji je simbol svega onoga što je naveo iznad Kosjan je malo je reći idiotski. Nazvao si ih navijačima, jel su ti isti bili tu kad nas je kkp razbijao i to najviše zbog karakteristika igrača koje poseduje i nas Kalina? I posle xy godina se pojavi takav jedan igrač sa naše strane i tako mu bude vraćeno. Čuj, nije dobro za klub da dodje igrač koje je jedan od najboljih na svojoj poziciji u evropi i koji je bio stub repke uz bogdana, tea i bjelicu. Da ne zalazimo u to što im on smeta i kome smeta.

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Green23 said:

Ne bih voleo da Radonja sedne na klupu Partizana..

U pitanju je normalan i racionalan covek. On je postao legenda ovog kluba sa 9 osvojenih trofeja i uveren sam da nije toliko prsao da sve to pogazi zarad tezge u KKP (koliko god da je primamljivo voditi tim tog renomea), cak i ako bi bilo interesovanja. 

Link to comment
Share on other sites

Sto se efekata Kalinica tice:

 

Neka dileje bojkotuju, na ABA ionako ne dolaze organizovano a svaki pokusaj nekog zvizdanja ili negodovanja neorganizovane grupice bi bio nadmasen aplauzima pravih navijaca.

Na EL, ako isto pokusaju, pa im se jos da ozvucenje, treba onda pravi navijaci da bojkotuju EL, pa da vidimo gde ce Covic vise novca da izgubi... da li bojkotom dileja ili pravih navijaca. 

 

Sto se sportskih efekata tice, smesno je komentarisati sta bi Kalina znacio za tim. 

 

Druga strana medalje je sto bi Kalina rizikovao da mu pridje neka debilcina, mada to ionako rizikuje kad god dodje u Srbiju. A dolazio je, i nije se krio. 

  • Like 7
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Čarli said:

Koliko zmam , guard jeste bek , forward je valjda 3/4 , postoji small forward tj.krilo i power forward krilni centar , a wing nemam predstavu sta je , znam da je swingman neka 2/3 , a za pojam wing nisam cuo u kosarci

 

2 hours ago, n4l1m said:

wing znaci krilo.. pod forward se aludira na 4..:default_coffee:

 

Guards, wings, centers - nisu specificno pozicije, nego grupacije.

 

Guards - 1, 1.2, 2.1, 2

Wings - 2.3, 3, 3.4, 4.3, 4

Centers - 4.5, 5.4, 5

 

Gdje igraci 2.3 i 4.5 setaju po grupacijama, u zavisnosti koja karakteristika je potrebna timu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Cvarkov said:

 

Pokušaću da budem što odmereniji... Kojih navijača? Fudbalskih dileja? Svako malo nadju neki razlog za bojkot. Samo što su neki njihovi razlozi bezazleni i nebitni, ali što se tiče Kaline nema mesta za opravdanje. Prvo zviždati čoveku koji je simbol svega onoga što je naveo iznad Kosjan je malo je reći idiotski. Nazvao si ih navijačima, jel su ti isti bili tu kad nas je kkp razbijao i to najviše zbog karakteristika igrača koje poseduje i nas Kalina? I posle xy godina se pojavi takav jedan igrač sa naše strane i tako mu bude vraćeno. Čuj, nije dobro za klub da dodje igrač koje je jedan od najboljih na svojoj poziciji u evropi i koji je bio stub repke uz bogdana, tea i bjelicu. Da ne zalazimo u to što im on smeta i kome smeta.

Druze , napisah li ja da se ne slazem sa njima u vecini stavova? U vezi sa Omicem ispali su idioti , ali da dovedemo coveka koji na takav nacin vredja zemlju u kojoj je rodjen , koji provocira "svoje" Srbe i drka pred kamerama? Da dovedemo takvu dileju? Ono , jesu igracki kvaliteti bitni , ali u ovom slucaju je to drugacije , bitno je da nisi imbecil , da imas bar malo dostojanstva i ako ne ljubavi barem postovanja za zemlju za koju si i igrao i borio se i koja bi barem trebalo da ti je domovina. Zvezda je pre svega srpski klub , zvezdasima i nasem narodu uopste je mnogo stalo do patriotizma , mnogo smo osetljivi na temu Kosova i ovde igracki kvaliteti nisu presudni. Tacka

  • Ha-ha 4
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Princeton21 said:

 

 

Guards, wings, centers - nisu specificno pozicije, nego grupacije.

 

Guards - 1, 1.2, 2.1, 2

Wings - 2.3, 3, 3.4, 4.3, 4

Centers - 4.5, 5.4, 5

 

Gdje igraci 2.3 i 4.5 setaju po grupacijama, u zavisnosti koja karakteristika je potrebna timu.

ima tu jos podela, al u kontekstu one poruke, poenta je da je pisac referirao na krilo i cetvorku...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Čarli said:

ali da dovedemo coveka koji na takav nacin vredja zemlju u kojoj je rodjen , koji provocira "svoje" Srbe i drka pred kamerama? Da dovedemo takvu dileju?

Kako je vredja?! Ajde idi na PDF politika pa da te tamo malo propuste kroz tastaturu... To sto nam je Kosovo postalo problem, naravno da ce da "provocira" sve, odnosno da cemo svi dici glavu na pominjanje Kosova pogotovo od poznatih licnosti... a za to je on najmanje kriv. A ti ne kapiras uopste sta je on rekao. Kladim se da nisi ni procitao. 

 

A za drkanje... jbt... covekova intimna stvar.

A uzivao si gledajuci Severinu?! E pa tako je i neka devojcica uzivala gledajuci Kalinu. Moz' mislit'. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čarli pobedijo...objedinjena optužnica i anatemisanje nepoželjnika rečnikom Pinka. ''Igrački kvaliteti nisu presudni...?'' Ne, nego je Kosovo presudno. Dal sam nešto ružnije i tužnije pročitao ovde...ne pamtim. Važno da ima tačka na kraju.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 22
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Čarli said:

Druze , napisah li ja da se ne slazem sa njima u vecini stavova? U vezi sa Omicem ispali su idioti , ali da dovedemo coveka koji na takav nacin vredja zemlju u kojoj je rodjen , koji provocira "svoje" Srbe i drka pred kamerama? Da dovedemo takvu dileju? Ono , jesu igracki kvaliteti bitni , ali u ovom slucaju je to drugacije , bitno je da nisi imbecil , da imas bar malo dostojanstva i ako ne ljubavi barem postovanja za zemlju za koju si i igrao i borio se i koja bi barem trebalo da ti je domovina. Zvezda je pre svega srpski klub , zvezdasima i nasem narodu uopste je mnogo stalo do patriotizma , mnogo smo osetljivi na temu Kosova i ovde igracki kvaliteti nisu presudni. Tacka

Izjavu o Kosovu, gde se trenutno sprovodi to što je on tada još rekao, ali kriminalna grupa na to sada mora da ćuti, ipak su pare bitnije od Kosova i Metohije. A najviše mu zameraju što je retvitovao tarzaniju gde prozivaju ovog uzurpatora na mestu patrijarha i njihov simbol tenk ispred stadiona. 

 

Jebiga, u ovoj zemlji čim imaš svoj stav koji nije stav većine, odmah si kao na streljalištu. Zato nam i jeste ovako.

  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, n4l1m said:

ima tu jos podela, al u kontekstu one poruke, poenta je da je pisac referirao na krilo i cetvorku...

 

Krilo kao trojka, small-forward?

 

Poenta je besmislenost inside informacije, desifrovanje tvitova nekih random insidera, kosarkaskih influencera, wannabe novinara. Jeste ovaj topik svastara, i mi cigani volemo pojacanja vise nego leba da jedemo, s toga sve se oprasta 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Čarli said:

Druze , napisah li ja da se ne slazem sa njima u vecini stavova? U vezi sa Omicem ispali su idioti , ali da dovedemo coveka koji na takav nacin vredja zemlju u kojoj je rodjen , koji provocira "svoje" Srbe i drka pred kamerama? Da dovedemo takvu dileju? Ono , jesu igracki kvaliteti bitni , ali u ovom slucaju je to drugacije , bitno je da nisi imbecil , da imas bar malo dostojanstva i ako ne ljubavi barem postovanja za zemlju za koju si i igrao i borio se i koja bi barem trebalo da ti je domovina. Zvezda je pre svega srpski klub , zvezdasima i nasem narodu uopste je mnogo stalo do patriotizma , mnogo smo osetljivi na temu Kosova i ovde igracki kvaliteti nisu presudni. Tacka

 

Kalina je neuporedivo veći patriota od svih vas buzdovana 🙂

 

Samo što nemate kapacitet da dobacite do toga, jer kao što znamo po definiciji, tačka je ograničena.

Edited by Laki21
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Druze , napisah li ja da se ne slazem sa njima u vecini stavova? U vezi sa Omicem ispali su idioti , ali da dovedemo coveka koji na takav nacin vredja zemlju u kojoj je rodjen , koji provocira "svoje" Srbe i drka pred kamerama? Da dovedemo takvu dileju? Ono , jesu igracki kvaliteti bitni , ali u ovom slucaju je to drugacije , bitno je da nisi imbecil , da imas bar malo dostojanstva i ako ne ljubavi barem postovanja za zemlju za koju si i igrao i borio se i koja bi barem trebalo da ti je domovina. Zvezda je pre svega srpski klub , zvezdasima i nasem narodu uopste je mnogo stalo do patriotizma , mnogo smo osetljivi na temu Kosova i ovde igracki kvaliteti nisu presudni. Tacka
Jeb'o te patriotizam, da te jeb'o! Kombinacija klinaca i patriotizma izaziva najgore emocije u meni.
Zbog tih bangavih patriotizama sam i bezao iz svog grada i tadasnje republike. Serem vam se u patriotizam!
Ne postoji region koji je vise ponosan na isti, a boga mi, ni koji vise forsira tu rec, ali pravo mi je u danasnje vreme ogavno koristiti je. Sa cim ja sad da se povezem, pa da budem patriota?
Osim istorije, koja je, bez sumnje, za apsolutno svako postovanje i uglavnom ponos, sadasnje stanje naroda, pre svega, a samim tim i države je sve samo ne za izazivanje bilo kakvog osecaja patriotizma.
Sto sam poznavao silnih rodoljuba kojima je tri prsta bilo istetovirano na celu, pa su krali, otimali i zloupotrebljavali pozicije, pod okriljem SrBstva. Pola ostalih zavrsilo na arbajtu u Nemackama, jer tamo je bolje, bajo moj.
Da rezimiram, jeb'o te patriotizam, da te jebao!
  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

ali da dovedemo coveka koji na takav nacin vredja zemlju u kojoj je rodjen , koji provocira "svoje" Srbe i drka pred kamerama? Da dovedemo takvu dileju? Ono , jesu igracki kvaliteti bitni , ali u ovom slucaju je to drugacije , bitno je da nisi imbecil

bitno je da nisi imbecil, ali strepnja mi je dublja od nade. tacka

 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Princeton21 said:

 

Krilo kao trojka, small-forward?

 

Poenta je besmislenost inside informacije, desifrovanje tvitova nekih random insidera, kosarkaskih influencera, wannabe novinara. Jeste ovaj topik svastara, i mi cigani volemo pojacanja vise nego leba da jedemo, s toga sve se oprasta 😄 

yes.. pod forward moze da se aludira na small i power, al kad spomenes u jednoj recenici wing i forward, onda u tom kontkestu impliciras na 3 i 4..

no kao sto si kazo, pitanje je koliko ti sto pisu, zaista i znaju sta pisu..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...