Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

Jao bre, samo da nas koronka ne upropasti...nadam se da Djordi ima plan b, nesto kao sto spanci trenutno rade...neke mini turnire na bezbednim lokacijama...svi u karantin i udri 😁.Greota bi bilo da ovakva ekipa ne zaigra..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Jos dva igraca ce doci u narednih par dana , samo dva igraca i posle pauza.

 

____, Wolden , Uskokovic,

Loyd,______ , Radanov,

Lazic, Dobric, DeDa,

Borisa, Mjk, ______

NNoko, Kuzmic, Reath, 

 

Prazna mesta mozemo da licitiramo, ali po meni prvi play/zelja i  pick je  Pangos,

drugi bek nemam pojma, moze biti i Nedovic, Hamilton ili neko sasvim treci,

Simonovic na mestu rezerve rezerve, Kalinic kao prva opcijamna 4  mada po meni jako tesko. 

 

Edited by Šarac
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Šarac said:

 

Jos dva igraca ce doci u narednih par dana , samo dva igraca i posle pauza.

 

____, Wolden , Uskokovic,

Loyd,______ , Radanov,

 

 

Jel Radanov bas toliki mazohista pa da opet prihvati da bude u ulozi levog smetala? Isto vazi i za Dobrica. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mmajstor said:

 

Jel Radanov bas toliki mazohista pa da opet prihvati da bude u ulozi levog smetala? Isto vazi i za Dobrica. 

Nista onda, neka NC preproda Loyda i neka nam Radanov bude prva opcija na dva. 

Ako Korona ostane verovatno ce biti i zarazavanja (pupu) nekih igraca, sigurno se nece prekidati nego ce taj i taj igrac ispadati iz rotacije i ulazi drugi.

Ako je ruza procvetace, ali da mu se da neko bolje mesto od ovoga sto ce dobiti, pa stvarno ne znam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kastel said:

Ja ne znam šta navijači partizana traže na ovoj temi i objašnjavaju nam o nekom srozavanju lige i o fmpu. Ja na njihove teme ne idem niti me njihov klub zanima.

 

Ovo nije RSB, svako je dobrodosao ko zeli normalno i ljudski da diskutuje... 

  • Like 18
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

Nista onda, neka NC preproda Loyda i neka nam Radanov bude prva opcija na dva. 

Ako Korona ostane verovatno ce biti i zarazavanja (pupu) nekih igraca, sigurno se nece prekidati nego ce taj i taj igrac ispadati iz rotacije i ulazi drugi.

Ako je ruza procvetace, ali da mu se da neko bolje mesto od ovoga sto ce dobiti, pa stvarno ne znam.

 

Zasto odmah AV logika pravdanja odlaskom u ekstreme? Radanov bi mogao biti druga opcija na 2...da konacno uzdignemo nekog domaceg igraca na stepenicu vise, a ne samo da koristimo gotova resenja. Svi bi imali koristi od toga, a ako je plan da se tako branimo od korone onda bi verovatno taj treci tim trebalo da trenira negde odvojeno. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, mmajstor said:

 

Zasto odmah AV logika pravdanja odlaskom u ekstreme? Radanov bi mogao biti druga opcija na 2...da konacno uzdignemo nekog domaceg igraca na stepenicu vise, a ne samo da koristimo gotova resenja. Svi bi imali koristi od toga, a ako je plan da se tako branimo od korone onda bi verovatno taj treci tim trebalo da trenira negde odvojeno. 

Radanov nije bek, nemoj opet da raspravljamo o tome. A to uzdizanje, ne zavisi samo od trenera i kluba, već ima i do igrača. Kako se Gudurić uzdigao, a nije dizan u nebesa kao mnogi ovde. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Green23 said:

Radanov nije bek, nemoj opet da raspravljamo o tome. A to uzdizanje, ne zavisi samo od trenera i kluba, već ima i do igrača. Kako se Gudurić uzdigao, a nije dizan u nebesa kao mnogi ovde. 

 

Pa Kalina, pardon Gudura, koliko se secam nije bio treca opcija na svojoj poziciji. Ako je vec takva situacija covek treba da ode u neki drugi klub gde ce da igra i da se razvija... pa ko zna ako uznapreduje baza domacih igraca bi bila veca. Ovako samo upropascavamo domace igrace i posle se cudimo sto ih nema. Isto i za Dobrica. 

Edited by mmajstor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da smo s jedne strane opet previše i prerano poleteli, a s druge strane i sami hranimo taj komšijski narativ o državnom bankomatu, a zanemarijujemo da smo ostali bez velikog dela tima: Zo, Bili, Panter, Stratos, Đenka i Gist su bili jako važni igrači, a i veći deo budžeta za plate je odlazio na njih. Tu je i Štime.

 

Dosta se tu prostora oslobodilo i mislim da bismo za isti novac mogli da dobijemo više, pre svega zbog manjeg doprinosa Gista, Đenke, povređenog Stratosa i Štimeta. S druge strane, pojačanja tek treba da pokažu da mogu da pružaju ono što su pružali Bili i Panter (EDIT: i Zo, naravno) u našem dresu. Najveći razlog za optimizam je to što konačno imamo trenera ali i on to tek treba da potvrdi igrama na terenu. Nije isto voditi Lokomotivu ili Monako, i Zvezdu. 

 

 

Edited by Tunji Awojobi
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Za sada ovako stoje stvari kako ja to vidim... treba resiti Kuzmica sto pre - ima li u njemu kosarke ili ne. Ako nema, trebace nam jos jedan centar jer svakako nece i Ristic i Jovanovic biti u timu. Jovanovic mozda da proba sa FMPom, prednost bih dao Risticu. 

 

Menjao bih Simanica za Kalinica.

Lazica za Nedovica (ali tesko da Laza nece biti u timu).

Jos jedan plej je obavezan. 

 

 

image.thumb.png.364d98eddc4c80546b5fdff570e85c03.png

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mmajstor said:

 

Pa Kalina kolilo se secam nije bio treca opcija na svojoj poziciji. Ako je vec takva situacija covek treba da ode u neki drugi klub gde ce da igra i da se razvija... pa ko zna ako uznapreduje baza domacih igraca bi bila veca. Ovako samo upropascavamo domace igrace i posle se cudimo sto ih nema. Isto i za Dobrica. 

Kalina je imao ozbiljnu sezonu iza sebe, posebno svetsko prvenstvo. Ja iskreno ne vidim nikakav napredak u igri kod Radanova već tri sezone. Kada pre dve sezone nije uspeo da se izbori u onakvom sastavu Zvezde, mislim da će to ove sezone još teže ići.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mmajstor said:

 

Pa Kalina, pardon Gudura, koliko se secam nije bio treca opcija na svojoj poziciji. Ako je vec takva situacija covek treba da ode u neki drugi klub gde ce da igra i da se razvija... pa ko zna ako uznapreduje baza domacih igraca bi bila veca. Ovako samo upropascavamo domace igrace i posle se cudimo sto ih nema. Isto i za Dobrica. 

Pa gde da ide Radanov. Kako se to ide? Dobar dan ja bi da dodjem kod vas i ja bih da imam 120 k godisnje kao sto imam u KKCZ vec ko zna koliko godina. Koji je to klub pokazao interesovanja da bi on mogao da ode negde. Ne pricamo o ABA ligi jer ni tu ga niko ne trazi, 

Mozda neka Rumunija, Poljska, sta mislis koliko tamo igraci imaju ?

Obecana mu je ozbiljna sansa ove sezone, na njemu je da bude bolji od Loyda ako moze, niko ga nece izbaciti iz tima ako bude bolji, Znas koliko Sasu zabole uvo ko ce mu biti na parketu ako ta ekipa odradjuje ono sto on trazi. 

Isti slucaj i sa Simanicem, Dobricem, Lazicem, imamo domace igrace koji ne mogu biti nosioci, mogu ali ne u konkurenciji El .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...