Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

Just now, mmajstor said:

Grk je napisao bek, krilo i cetvorka... odakle vam za dvojicu bekova? 

On je bez Voldena napisao da ce doci samo jedan bek, sto je nemoguce.

 

Pozicije 1/2 za sada

Volden i Lojd. Fale jos dva igraca.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mmajstor said:

Grk je napisao bek, krilo i cetvorka... odakle vam za dvojicu bekova? 

Koliko zmam , guard jeste bek , forward je valjda 3/4 , postoji small forward tj.krilo i power forward krilni centar , a wing nemam predstavu sta je , znam da je swingman neka 2/3 , a za pojam wing nisam cuo u kosarci

Link to comment
Share on other sites

kontam da rsb-ovci pokusavaju da smire paniku apro po loyda, ne bi ja iskljucio opciju da ga cox proda valensiji iz koje nije ni otisao:default_coffee:

 

by the way, na koga od domacih se uopste i racuna? mada to cenim ni salo ne zna u ovom trenutku..

1 minute ago, Čarli said:

Koliko zmam , guard jeste bek , forward je valjda 3/4 , postoji small forward tj.krilo i power forward krilni centar , a wing nemam predstavu sta je , znam da je swingman neka 2/3 , a za pojam wing nisam cuo u kosarci

wing znaci krilo.. pod forward se aludira na 4..:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Pangos, Volden, Uskok
Dzordan, Radanov, Lazic
Simon, David, Dobric
?, Borisa, Rit, Djordjevic
Noko, Kuzmic, MJK
Lazić će na 3, Đorđević na 5 a MJK je 4. Simonović neće doći, verovatno ni Kuzmić. Loydu je ime Jordan, ne prezime.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Atila said:
5 minutes ago, mmajstor said:
Pangos, Volden, Uskok
Dzordan, Radanov, Lazic
Simon, David, Dobric
?, Borisa, Rit, Djordjevic
Noko, Kuzmic, MJK

Lazić će na 3, Đorđević na 5 a MJK je 4. Simonović neće doći, verovatno ni Kuzmić. Loydu je ime Jordan, ne prezime.

sha, naci stimbe na 5?:classic_unsure:

Link to comment
Share on other sites

Све је то лепо, али ако Штимброн остане други центар, не ваља нам посао. Да се он заваља у неки Генчлербирлиги, па да накривимо капу, не могу више да га гледам. Супер све, Симон, Рит, Куриџа, ако не дође Калина, доћи ће неко други (Кенер Медли као форумашки влажни сан пре коју годину 😄 ), али џабе све ако ће Штиме да се буса још годину дана.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Све је то лепо, али ако Штимброн остане други центар, не ваља нам посао. Да се он заваља у неки Генчлербирлиги, па да накривимо капу, не могу више да га гледам. Супер све, Симон, Рит, Куриџа, ако не дође Калина, доћи ће неко други (Кенер Медли као форумашки влажни сан пре коју годину 😄 ), али џабе све ако ће Штиме да се буса још годину дана.

Njemu je ugovor istekao, nema potrebe da se zavaljuje bilo gde.

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje: Vidim da se lepo pojacavamo samo me interesuje sta se desava ako se bude igralo bez publike (ako se uopste bude igralo)? Mislim ipak da bi nekakvo igranje na duze staze bez publike obesmislilo ne samo nas sastav nego i prvenstva u kojima sudelujemo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...