Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

15 minutes ago, Haggard said:

 

zasto jedno mora da iskljucuje drugo?  :classic_biggrin: spojili smo lepo i korisno.

nije da smo im uzeli ludog birchu, pa da znamo da je samo zbog merenja patke.

 

Pa pre svega zato što pretpostavljam da nije došao za male pare. Da je dobar igrač jeste, ja sam i više nego zadovoljan ako dolazi kao bekap, ali ako se radi o nekoj ozbiljnijoj cifri možda su se te pare mogle usmeriti na druge pozicije npr. umesto za uvaljivanje kurca komšijama.

 

A počinje i da mi prolazi kroz glavu da je ovo neka dimna bomba da se izlože Cigani kako otimamo igrača KKP-u, dok nam vamo propada posao za Lojda, ali da ne idem predaleko. 😪

Link to comment
Share on other sites

neka, cak i ako su preplatili voldena, dobro je da preplacuju poziciju pleja. nakon zajebancije poslednjih godina sa radicevicem i filipom, konacno cemo na pleju biti pokriveni kako valja i trebuje, sa dva kvalitetna igraca. a bekap plej je jako bitan deo tima.

Edited by Haggard
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

@Green23

I onda sam ti rekao moje misljenje,a i sada ga javno iznosim, Imas milion igraca u svetu a ti si nasao da uzmes njihovog kao revans za stres i zajebanciju koju je napravio Stefan Jankovic jer ga nisi isplatio na vreme pa je otisao kao slobodan igrac jos ti uzeo pare i posle tog odlaska.

Ovo je sa poslovne strane dobar potez jer si dobio igraca kome ne treba prilagodjavanje na ligu, grad, kulturu, ima motiva da igra u El, hoce ga trener a ujedno si poslao poruku gradskim rivalima who is the boss in the town. Nema tu obestecenja jer NC ne bi njima ni kafu platio a ne da im jos i umpupava sveze pare na i onako prazan racun. Wolden je iskoristio vise klauzula, od kasnjenje plata do izlaza iz ugovora ako je El poziv, sve sto Tegi i ostala njihova masinerija sada napise je smirivanje njihovog navijackog korpusa. 

 

Ok zadovoljio si sujetu, dobio si solidnog igraca na mestu backup, verovatno jeftiniji dosta od Hamiltona, a sada potpisuj Pangosa, Loyda i da cekamo Tito da okaci roster.I da, verovatno je Sasa prihvatio Woldena na mestu back upa. ne verujem da bi pristao na ovu patkometriju. 

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Born Ready said:

 

Pa pre svega zato što pretpostavljam da nije došao za male pare. Da je dobar igrač jeste, ja sam i više nego zadovoljan ako dolazi kao bekap, ali ako se radi o nekoj ozbiljnijoj cifri možda su se te pare mogle usmeriti na druge pozicije npr. umesto za uvaljivanje kurca komšijama.

 

A počinje i da mi prolazi kroz glavu da je ovo neka dimna bomba da se izlože Cigani kako otimamo igrača KKP-u, dok nam vamo propada posao za Lojda, ali da ne idem predaleko. 😪

Nije ovo nikakvo otimanje igrača KKP.

Otimanje je bilo potpis Tomaševića, Vujanića i Luke Bogdanovića, pa i ludog SJankovića. Ili da smo mi potpisali Marinkovića ili Bogdanovića.

Volden i Lojd nisu ista klasa igrača i ne mogu imati veze jedan sa drugim.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mile1 said:

Najavio sam ovo za Voldena jos kada se potegla prica o Hallu

Ovo je bilo ocekivano posto bukti na relaciji Ostoja-Trinki

Nisam bas odusevljen Waldenom, mislim da nije igrac za koga se vredi dodatno ici u rat sa komsijama. Da je Jaramaz, ok. Ovako, videcemo ako je istina ko je u pravu.

 

Mene ipak interesuje ovo drugo sto pises. Sta bukti izmedju trenera i predsednika mu? Hvala unapred.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Šarac said:

@Green23

I onda sam ti rekao moje misljenje,a i sada ga javno iznosim, Imas milion igraca u svetu a ti si nasao da uzmes njihovog kao revans za stres i zajebanciju koju je napravio Stefan Jankovic jer ga nisi isplatio na vreme pa je otisao kao slobodan igrac jos ti uzeo pare i posle tog odlaska.

Ovo je sa poslovne strane dobar potez jer si dobio igraca kome ne treba prilagodjavanje na ligu, grad, kulturu, ima motiva da igra u El, hoce ga trener a ujedno si poslao poruku gradskim rivalima who is the boss in the town. Nema tu obestecenja jer NC ne bi njima ni kafu platio a ne da im jos i umpupava sveze pare na i onako prazan racun. Wolden je iskoristio vise klauzula, od kasnjenje plata do izlaza iz ugovora ako je El poziv, sve sto Tegi i ostala njihova masinerija sada napise je smirivanje njihovog navijackog korpusa. 

 

Ok zadovoljio si sujetu, dobio si solidnog igraca na mestu backup, verovatno jeftiniji dosta od Hamiltona, a sada potpisuj Pangosa, Loyda i da cekamo Tito da okaci roster.I da, verovatno je Sasa prihvatio Woldena na mestu back upa. ne verujem da bi pristao na ovu patkometriju. 

 

 

Ne znam što si mene pomenuo

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sprivel said:

Nije ovo nikakvo otimanje. Decko je sam platio da pobegne iz Mordora.

Takoreći Čovke humanitarac. 

 

Bez zezanja, imali smo milion drugih opcija i ne sviđa mi se ovo, prosto nije džentlmenski. Walden je ok ako budemo imali još jednog pleja makar podjednakog kvaliteta. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Šarac said:

@Green23

I onda sam ti rekao moje misljenje,a i sada ga javno iznosim, Imas milion igraca u svetu a ti si nasao da uzmes njihovog kao revans za stres i zajebanciju koju je napravio Stefan Jankovic jer ga nisi isplatio na vreme pa je otisao kao slobodan igrac jos ti uzeo pare i posle tog odlaska.

Ovo je sa poslovne strane dobar potez jer si dobio igraca kome ne treba prilagodjavanje na ligu, grad, kulturu, ima motiva da igra u El, hoce ga trener a ujedno si poslao poruku gradskim rivalima who is the boss in the town. Nema tu obestecenja jer NC ne bi njima ni kafu platio a ne da im jos i umpupava sveze pare na i onako prazan racun. Wolden je iskoristio vise klauzula, od kasnjenje plata do izlaza iz ugovora ako je El poziv, sve sto Tegi i ostala njihova masinerija sada napise je smirivanje njihovog navijackog korpusa. 

 

Ok zadovoljio si sujetu, dobio si solidnog igraca na mestu backup, verovatno jeftiniji dosta od Hamiltona, a sada potpisuj Pangosa, Loyda i da cekamo Tito da okaci roster.I da, verovatno je Sasa prihvatio Woldena na mestu back upa. ne verujem da bi pristao na ovu patkometriju. 

 

 

I ja mislim da Obradovic nije za takve igrice. Ako hoce waldena onda ga hoce jer mu takv igrac treba a klub takvog moze da plati. Koliko ga placaju, to mi je svejedno. Ne placam ga ja. Ako dobro igra, to je to.

 

Ovo sto pises za komsijski racun koji je prazan. Sta se desava tamo, nisam u toku? Eve jedan pise da nesto bukti izmedju Trinchierija i Ostoje, ti spominjes prazan racun... Prazan kao nas ili jos prazniji?

Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da Obradovic nije za takve igrice. Ako hoce waldena onda ga hoce jer mu takv igrac treba a klub takvog moze da plati. Koliko ga placaju, to mi je svejedno. Ne placam ga ja. Ako dobro igra, to je to.
 
Ovo sto pises za komsijski racun koji je prazan. Sta se desava tamo, nisam u toku? Eve jedan pise da nesto bukti izmedju Trinchierija i Ostoje, ti spominjes prazan racun... Prazan kao nas ili jos prazniji?
Priča se da je Jakovljević ante portas.
Link to comment
Share on other sites

Just now, mister-no said:
4 minutes ago, drakon1 said:
I ja mislim da Obradovic nije za takve igrice. Ako hoce waldena onda ga hoce jer mu takv igrac treba a klub takvog moze da plati. Koliko ga placaju, to mi je svejedno. Ne placam ga ja. Ako dobro igra, to je to.
 
Ovo sto pises za komsijski racun koji je prazan. Sta se desava tamo, nisam u toku? Eve jedan pise da nesto bukti izmedju Trinchierija i Ostoje, ti spominjes prazan racun... Prazan kao nas ili jos prazniji?

Priča se da je Jakovljević ante portas.

ok. A zasto?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Haggard said:

kazu obavesteni da ni kalina nije nemoguca misija... eeeedemo, kupujemo domace!!!

Napisao je neko ovde, da mu je Kalina licno rekao da nema nista od toga.

 

Sada ce verovatno da se prikaci neki sipkas sa pricom i pljuvacinom po Kalini

Link to comment
Share on other sites

Just now, Leonard said:

Napisao je neko ovde, da mu je Kalina licno rekao da nema nista od toga.

 

Sada ce verovatno da se prikaci neki sipkas sa pricom i pljuvacinom po Kalini

 

i meni zvuci nemoguce, ali glavni lik sa rsb koji je porucivao da se kalinic nikako ne pominje, sada kaze "nije nemoguce", zanimljivo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mister-no said:
4 minutes ago, drakon1 said:
ok. A zasto?

Nema keša, duguju pare Trinkiju i igračima.. Ovo što je Volden "platio obeštećenje" je od plata koje nije primio. Makadu valjda ide preko bata.

Blagodarim, nisam bio u toku.

 

Znaci oni su u situaciji u kojoj smo mi bili u zadnjoj Radonjicevoj ili jos gore? Sad i razumem da ih je Corona dodatno unakazila jer ako su ziveli na pump a Jordi im se usrao u zivot... onda. Isli su na sve ili nista, bili na solidnom putu i onda ovo... Ali, ne sazaljevam nikoga.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Princeton21 said:

 

Po meni je Kori definicija sta se trazi od pleja. 

Meni je definicija onoga sto nam ne treba na PG. Jasno nam je kakvi se igraci traze pod kosem i tip koji je ispodprosecan suter spolja i ass/to ratio mu je tipa 1.1 mi se nikako ne uklapa ni na backup poziciju, ako pricamo o PG svakako

Edited by Jenkins
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Chaos Is Me said:

Takoreći Čovke humanitarac. 

 

Bez zezanja, imali smo milion drugih opcija i ne sviđa mi se ovo, prosto nije džentlmenski. Walden je ok ako budemo imali još jednog pleja makar podjednakog kvaliteta. 

Otimanje Đure Ostojića, Luke Bogdanovića i Miloša Vujanića je bilo džentlmenski?

Edited by Kastel
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Corey ispodprosečan šuter? Sa 45% za tri, 47,2 % za 2 i 85,7% za slobodna bacanja? Nešto si ti pomešao.
Dobar je šuter ali skraćen i sa diskutabilnom organizacijom i asistencijama, pa ni tu odbranu ja ne videh nešto.. Po meni jedini plus je adaptacija. Ali da verujemo princetonu i Saši.
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, mister-no said:

Nema keša, duguju pare Trinkiju i igračima.. Ovo što je Volden "platio obeštećenje" je od plata koje nije primio. Makadu valjda ide preko bata.

A Jakovljević em je stranački kolega, em ne košta.

 

 

Lepo ih je Pantic upozoravao da ce da puknu kao balon u svojim VLOG-ovima na YT, al ga Ostoja i njegov portparol ( da ne pisem kako ga Pantic iz miloste zove) nisu slusali:default_coffee:

Edited by Zvezdinho
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...