Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

23 minutes ago, Gudura said:

Ja apsolutno nisam odusevljen, merenje patke u najbukvalnijem smislu, a pritom je rec o malo vise od prosecnog igraca...bilo je mnogo boljih opcija za back up PG, ovako smo ispali ono sto su oni bili godinama, a doveli opciju koja je sve samo ne savrsena za tu ulogu...bas onako mehhh...

Jos ako se ispostavi da smo ispusili za Lojda...od euforije, do klonuca...😑

Izgleda da cemo pored Korija dovesti jos dva plejmekera. Jednog cisto i jednog 1/2, a Volden je kod nas vidjen na poziciji 2/1.

Po meni je sada vec izvesno da od Nedovica nema nista.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

Presrećan sam potpisom Voldena. Uz Moslija i Jaramaza on mi se najviše sviđao u njihovom timu.

Pravi klupski igrač, sjajan s obe strane terena, preuzima odgovornost, sve u svemu pun pun pun pogodak.

Neka se spremi Mosli!?

Link to comment
Share on other sites

Iskreno se nadam da dolazi na Sašinu inicijativu a ne kao merenje patke, pogotovo jer verujem da smo mu dali dosta veći keš nego što je imao u KKP da bi došao kod nas. A da ne pominjem da smo, ako smo već puni, mogli da ubodemo i boljeg igrača pošto nisam baš skroz siguran da dolazi kao bekap.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Born Ready said:

Iskreno se nadam da dolazi na Sašinu inicijativu a ne kao merenje patke, pogotovo jer verujem da smo mu dali dosta veći keš nego što je imao u KKP da bi došao kod nas. A da ne pominjem da smo, ako smo već puni, mogli da ubodemo i boljeg igrača pošto nisam baš skroz siguran da dolazi kao bekap.

 

zasto jedno mora da iskljucuje drugo?  :classic_biggrin: spojili smo lepo i korisno.

nije da smo im uzeli ludog birchu, pa da znamo da je samo zbog merenja patke.

Edited by Haggard
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Leonard said:

Izgleda da cemo pored Korija dovesti jos dva plejmekera. Jednog cisto i jednog 1/2, a Volden je kod nas vidjen na poziciji 2/1.

Po meni je sada vec izvesno da od Nedovica nema nista.

 

Po meni je Kori definicija sta se trazi od pleja. Svakako da ce se igrati sa raznim bekovskim kombinacijama, pa sto raznovrsnijih bekova imamo, to vise mogucnosti u postavama.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam jedan od onih koji je zadovoljan Waldenom kao backup opcijom. Izuzetan šuter, aktivan na obe strane terena, taman dobar razigravač na poziciji drugog pleja, može da igra sa još jednim plejom u ekipi, brz, sve što moderna košarka traži.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anton Chigurh said:

Pojacanje na poziciji Honey sold, ok, znalo se vec nedelju dana. Mene sada najvise brine da li je Dzordan Lojd vezan necim formalnijim od "Sure, I will come to Red Star bro"

 

mozda neka priznanica u rangu one koju je rakicevic dobio od kkp.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...