Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

Ali pazi kad se u saopštenju crno-belih kaže kako će u novom timu imati znatno veća primanja.

Tamošnjim paljevinama malo treba, sad još malo da ga nakarikaju i ne bi me čudilo da se tamo kao ultimativna istina prihvate priče da igra za nas i za $1M po sezoni.

Na stranu to što uopšte nisam oduševljen eventualnim "pojačanjem" - ni sa sportske niti sa bilo koje druge strane.

Još ako nam Lojd izmakne u poslednjem trenutku biće to u pravom smislu reči tresla se gora rodio se miš.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Odlican potpis, super je igrac Kori, bas po mom ukusu. Svaka cast!

 

 Samo da podebljam ovo, super mi je igrac, svidjaju mi se kosarkaski kvaliteti. Nikakve veze sa nasladjivanjem sto smo maznuli igraca i pokazivanje bicepsa komsijama.

 

1 hour ago, Princeton21 said:

Usput, kad bi imali ikakve sanse da ga dovedemo, ne bih se razmisljao 2 sekunde, zgrabio bih ga prije ikog drugog igraca, cisto radi suvog kvaliteta, a ne neke patkometrije.

 

Edited by Princeton21
  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja apsolutno nisam odusevljen, merenje patke u najbukvalnijem smislu, a pritom je rec o malo vise od prosecnog igraca...bilo je mnogo boljih opcija za back up PG, ovako smo ispali ono sto su oni bili godinama, a doveli opciju koja je sve samo ne savrsena za tu ulogu...bas onako mehhh...

Jos ako se ispostavi da smo ispusili za Lojda...od euforije, do klonuca...😑

Edited by Gudura
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Gudura said:

Ja apsolutno nisam odusevljen, merenje patke u najbukvalnijem smislu, a pritom je rec o malo vise od prosecnog igraca...bilo je mnogo boljih opcija za back up PG, ovako smo ispali ono sto su oni bili godinama, a doveli opciju koja je sve samo ne savrsena za tu ulogu...bas onako mehhh...

Jos ako se ispostavi da smo ispusili za Lojda...od euforije, do klonuca...😑

Kori, kao vođa druge postave, nije mala stvar. On neće biti startni plej, moćiće da održava ritam dok je u igri. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa sad, pitanje je na ciju inicijativu dolazi Walden. Da li dolazi kao klasicno merenje patke i pokazivanje nadmoci ili ga je Sale oznacio kao glavnu metu. Ako je ovo prvo znaci da ce se i Sasi mesati u posao sto svakako nije dobro, a ako je upravo on insistirao na transferu bas bih bio iznenadjen s obzirom da je on odavde i da zna koliko je tesko i specificno napraviti ovakav transfer, a da se ne radi o klasicnom otimanju kada je jedan tim u glibu, kao sto je cesto bio slucaj sa nama.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Atila said:

Nije baš strahovito napredovao, nemojmo preterivati. Uvek treba da se uzme u obzir u kojem takmičenju igrači učestvuju. U tom takmičenju ima 31,1% za 3 i 41,8% za 2.

 

Jare je uz Voldena i Moslija imao najveći impact u pozitivnom smislu na timsku igru i uspešnost Partizana.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...