Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

2 minutes ago, Haggard said:

dolazi nam volden definitivno.

partizan upravo izbacio obavestenje da "volden odlazi uz obestecenje, prihvatio je ponudu drugog kluba koja je finansijski znatno veca". ovako ne bi pisali da u pitanju nije zvezda

 

Ima li drugog izvora da dolazi bas u Zvezdu, ovo tvoje tumacenje mi malo tanko... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mmajstor said:

 

Ima li drugog izvora da dolazi bas u Zvezdu, ovo tvoje tumacenje mi malo tanko... 

 

ma nema, nego je patkometrijski sroceno, da ide u virtus npr, ne verujem da bi pisali da ide "zbog znatno vecih primanja", valjda bi se podrazumevalo.

a i pricalo se o njemu ovih dana.

Edited by Haggard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Haggard said:

dolazi nam volden definitivno.

partizan upravo izbacio obavestenje da "volden odlazi uz obestecenje, prihvatio je ponudu drugog kluba koja je finansijski znatno veca". ovako ne bi pisali da u pitanju nije zvezda

 

Ne znam kako si zakljucio da to ima veze sa nama. Ako vec sudis po ovom saopstenju veruj bi da bi bilo mnogo ostrije da smo mi u pitanju.

 

Tako da ne vidim razlog da se da se taj klub i taj igrac pominju ovde.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Haggard said:

ok, videcemo, mozda sam se zatrcao bezveze.

 

Da se razumemo, nemam blage veze, ali kontam  da bi bljuvali vatru da dolazi kod nas. Ovo meni deluje fino i umereno za njihove standarde.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vamos Laki said:

Zapravo pise da je Volden sam platio obestecenje.

Meni je ovo malo cudno i dalje.

 

to "sam platio obestecenje" znaci da je dobio nesto vecu platu zbog tog obestecenja, tipa 400k umesto 350, jer je uracunato i obestecenje, pa onda kao sam platio.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Mile1 said:

Najavio sam ovo za Voldena jos kada se potegla prica o Hallu

Ovo je bilo ocekivano posto bukti na relaciji Ostoja-Trinki

+1 samo mi nije jasno ovo da je platio kao tu klauzulu, posto vecini igraca tamo kasne plate i to debeli, da nije mogao da izboksuje raskid bez obestecenja isl. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...