Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

Malopre sam imao komunikaciju sa "bazom" i pitao ne dva nego 10 puta, da li su sigurni da je on "done deal".

Kazu opusteno, samo da se i zvanicno zavrsi njihova liga.

Eto ako lazu mene i ja lazem vas. 

 

Pitao sam i  " a gde je pecat" ?

 

  • Like 36
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Šarac said:

Malopre sam imao komunikaciju sa "bazom" i pitao ne dva nego 10 puta, da li su sigurni da je on "done deal".

Kazu opusteno, samo da se i zvanicno zavrsi njihova liga.

Eto ako lazu mene i ja lazem vas. 

 

Pitao sam i  " a gde je pecat" ?

 

 

Ja sam iskreno rečeno frapiran time da ga zaista dovodimo. Ne razumem ič Valensiju da ga pušta.

 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Laki21 said:

 

Ja sam iskreno rečeno frapiran time da ga zaista dovodimo. Ne razumem ič Valensiju da ga pušta.

 

Sta ima Valensija da ga pusti ili ne, istekao mu je odgovor. Oni ce pokupiti  Berona, a mi Loyda, posteno :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

 

Ja sam iskreno rečeno frapiran time da ga zaista dovodimo. Ne razumem ič Valensiju da ga pušta.

 

Ja od pocetka ne mogu da poverujem da smo mi njega doveli, kao sto sam rekao, ako jesmo to je BOMBA!

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, propolis said:

 

Nnoka sam pratio jos dok je bio u Sakariji 😎 kod Ernaka. Fino igrali, ali se raspali zbog finansija. 

Gotivna ekipica , oni su bese bankrotirali pre dve godine. Inace za njih je igrao i vlazni san forumasa Toney Douglas

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Malopre sam imao komunikaciju sa "bazom" i pitao ne dva nego 10 puta, da li su sigurni da je on "done deal".

Kazu opusteno, samo da se i zvanicno zavrsi njihova liga.

Eto ako lazu mene i ja lazem vas. 

 

Pitao sam i  " a gde je pecat" ?

 

Zavisi koja baza. Da li je RSB baza ili baza u Zelezniku 🙂

 

Mimo svega covek je napdacka masina. Ono sto j jos bintije igra pametno. Ima i pas, kad udje u zonu gazi. Odbrana je nikakva,ali imamo za to orudja koliko hoces.

Link to comment
Share on other sites

Gledam ovo ničim izazvano finale ludvigzburžana i albe: igrači van forme...letargični...raje nidže...nedo Bob nikom. Oldskul Sikma školuje obrvama...skaču mu na fintu pod košem i rivali i njegovi...i to sinhro. Nnoko je ozbiljno jak u nogama. Deluje i u ovoj atmosferi agilno i skoncentrisano. Jeste da tu nema mnogo finese ali i nema potrebe za tim.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Wingwalker said:

Atila ko sbičem...sweeeshhh. Uzgred gledam ovo ničim izazvano i usiljeno finale ludvigzburžana i albe...igrači van forme...letargični...raje nidže...nedo Bob nikom. Sikma školuje obrvama...skaču mu na fintu pod košem i rivali i njegovi...i to sinhro.

 

 

 

 

 

Nisam u prilici da gledam, zna li sta Nnoko?🙂

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Markoss said:

 

Ali na sta se cigani pale - lik okacio sliku debelog Covica i svi skacu kao opareni, kao da im je ne znam ko napadnut.

 

 

 

Taj kog branis se bukvalno tako ponasa kada se nasalis na racun Trinkijerija, Novice ili bilo kog od njegovih, ali zato zna da se sprda sa Covicem. Pasivna agresija. Boli me racku za Covica, ova slika sa medjedom iznad je jos bolja, ali kad se salis onda se sali i na "svoj" racun, ne samo na tudj. Ja licno volim takve ljude, koji znaju i da prime salu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...