Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

Pa mozda, ali moras uzeti u obzir koliko na forumu ima zvezdasa a koliko grobara.

 

Da je jednak broj, npr 200 zvezdasa i 200 grobara, svi grobari bi mu davali pluseve plus solidna grupica nas sa strane tako da bi svakako bio u plusu uprkos minusima od strane hejtera.

 

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Ebo vas Kuper sve redom, naročito njegove groupies. On ima svoju temu pa tamo balavite. 

Na vest o smrti čoveka vi ovde raspravljate koliko je Kuper kvalitetan. :krstipd4:

Edited by K.Dot
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Clash said:

Pa majku vam jebem govnarsku, morate li i na smrti ovog dobrog coveka da skupljate klikove sa ovakvim slikama i naslovima.

https://sport.blic.rs/kosarka/domaca-kosarka-i-aba/kk-crvena-zvezda-ekonom-preminuo-miroslav-petrovic-laka/5lz1nmy

 

Nisam video sta je Bljuc postavio? 

 

Neverovatno je ko se danas naziva novinarom. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

Smoriste sa Kuperom bas zestoko. Ne mora valjda na svakom zivom topiku da se pise tona postova o njemu.

 

Ali na sta se cigani pale - lik okacio sliku debelog Covica i svi skacu kao opareni, kao da im je ne znam ko napadnut.

 

 

  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

 

Ali na sta se cigani pale - lik okacio sliku debelog Covica i svi skacu kao opareni, kao da im je ne znam ko napadnut.

 

 

Ja se upravo pitam ko je gori. On koji skrinšotuje Čovićevo debelo dupe ili mi koji to doživljavamo kao ličnu uvredu.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Laki John Terry said:

 

Koji je naslov bio na bljucu?

Ovaj naslov ali stavili veliku sliku gde povredjenog Dobrica izvode Simanic i jos neko, ne secam se ko. A ova slika pokojnog Lake negde u sredini teksta.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Loyd 10 poena u 1/4. Bojim se da ce nam ga oteti neki pijani Rusi. 

 

Ukljucujem se na drugo poluvreme

Ispisi posle koji red i ti o njemu Shunsuke, da vidim da li nam se poklapaju utisci

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...