Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

55 minutes ago, Guru said:

Realnost je da retko ko od top prospekata uopšte igra juniorsku EL

 

Season Host City Champion Runner-up Score MVP
2002–03 Barcelona Lithuania Žalgiris Israel Maccabi Tel Aviv 87–80 Lithuania Rolandas Alijevas
2003–04 Tel Aviv Russia CSKA Moscow Italy Montepaschi Siena 90–62 Russia Vasiliy Zavoruev
2004–05 Moscow Russia CSKA Moscow Lithuania Žalgiris 97–64 Russia Vasiliy Zavoruev
2005–06 Prague Russia CSKA Moscow Lithuania Žalgiris 59–55 Russia Ivan Nelyubov
2006–07 Athens Lithuania Žalgiris Serbia FMP 78–74 Lithuania Donatas Motiejūnas
2007–08 Madrid Serbia FMP Spain Barcelona 80–70 Serbia Dejan Musli
2008–09 Berlin Serbia FMP Lithuania Lietuvos rytas 123–110 Serbia Dejan Musli
2009–10 Paris France INSEP Serbia FMP 83–73 France Livio Jean-Charles
2010–11 Barcelona Croatia Zagreb Lithuania Žalgiris 76–65 Croatia Dario Šarić
2011–12 Istanbul Lithuania Lietuvos rytas Turkey Fenerbahçe 88–70 Turkey Metecan Birsen
2012–13 London Spain FIATC Joventut Spain Barcelona 82–59 Spain Alberto Abalde
2013–14 Milan Serbia Crvena zvezda Telekom Spain Real Madrid 55–42 Serbia Vojislav Stojanović
2014–15 Madrid Spain Real Madrid Serbia Crvena zvezda Telekom 73–70 Slovenia Luka Dončić
2015–16 Berlin Spain Barcelona Lassa Serbia Crvena zvezda Telekom 90–82 Serbia Boriša Simanić
2016–17 Istanbul France Centre Fédéral Serbia Mega Bemax 65–58 France Ivan Février
2017–18 Belgrade Lithuania Lietuvos rytas Italy Stella Azzurra 76–71 Lithuania Deividas Sirvydis
2018–19 Vitoria-Gasteiz Spain Real Madrid Serbia Mega Bemax 95–76 Serbia Mario Nakić

 

Zanimljivo je da ima dosta MVPeva iz ex-Yu... neki dogurase i do NBA. Hajde Borisa sine i ti preko bare... 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Gudura said:

Meni je ova cinjenica bas ono WTF, s obzirom da decko maltene nema odigranu utakmicu u seniorskoj konkurenciji. Razumem predispozicije, talenat i sve to, ali na osnovu cega ce on biti izabran u prvoj rundi, i koliko treba da se vuce po G ligi da bude spreman makar za epizodistu u NBA

A svi oni koji dođu sa koledža? :ajme:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, blonded said:

Počivaj u miru. 🙏

 

Ikona KKCZ poslednjih 10ak godina... uvek sam se pitao kako igraci (ne mislim tu samo na KKCZ i Laku vec generalno) nemaju malo vise obzira prema ovakvim ljudima koji su tu za njih a oni zafrljace flasicu ili grubo uzmu ili bace opremu... vidjao sam to i u KKCZ. 

 

Nek pociva u miru!

 

  • Like 4
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki John Terry said:

 

Taman posla.

 

Svi se mi sprdamo lepo na svaciji racun, samo on izigrava ucveljenu mladu pasivno -agresivnim prokenjavanjem kada bilo ko kaze bilo sta sto se ne svidja gospodinu, a vezano je za Partizan.

 

Ma meni on i slicni stvarno ne smetaju, bez zezanja ... nego samo ta doza licemerja u smislu da je kod njih ogradjeno i moras da zamolis da udjes, a na ovom topiku se seta ko kako stigne. Nek gospoda odluce kako vole i stvarno nema problema da se drzimo toga, kako oni zele.

 

Inace vesela slika. 

Edited by Firga
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ode Leka na neko nadam se lepše mesto...

 

Bukvalno ikona kluba. Iskreno govoreći i ne sećam se nekog drugog na tom mestu. Zadnjih par puta kada sam ga video zaista je loše izgledao. Nek mu je slava i hvala.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...