Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

1 minute ago, Desetka said:

Ja ne znam kako da se napravi hemija u ekipi u rosteru od 15 igraca. Tu konstantno imas barem trojicu nezadovoljnih. Lepo 12 takmicarskih igraca, dvojica klinaca na dvojnu u neki kls klub . Ako zagusti uvek mozes da reagujes na trzistu, nije problem kao u fudbalu gde mora da se ceka zimski prelazni rok.

Ne slazem se. Klub koji igra Evroligu bukvalno igra utakmice na 2-3 dana. Povrede, jbn korona, putovanja, odmaranja pojedinih igraca.

Ima mesta za 15 igraca od kojih ce igraci poput Rita, Uskokovica i Radanova biti igraci 12-15 pozicije. Svakako ce imati prilike da se kroz ABA dokazu za EL

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Desetka said:

Ja ne znam kako da se napravi hemija u ekipi u rosteru od 15 igraca

Tako sto su 2-3 mlada, da ne kazem debitanta... Uskokovic svakako, a moze i Radanov i Ristic. Dajes im sansu kad odmaras startere... 

 

 

 

2 minutes ago, John Dies at the End said:

Ristić?

Slazem se sa tvojim pitanjem. Ja bih Ristica pre Djordjevica. Vise iskustva ima, ne znamo sta ce biti sa Kuzmicem. Nek Djordjevic ide na pripreme i u FMP...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Desetka said:

Ja ne znam kako da se napravi hemija u ekipi sa rosterom od 15 igraca. Tu konstantno imas barem trojicu nezadovoljnih. Lepo 12 takmicarskih igraca, dvojica klinaca na dvojnu u neki kls klub . Ako zagusti uvek mozes da reagujes na trzistu, nije problem kao u fudbalu gde mora da se ceka zimski prelazni rok.

Dvojna registracija ne postoji vec odavno.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MetalHead said:

Tako sto su 2-3 mlada, da ne kazem debitanta... Uskokovic svakako, a moze i Radanov i Ristic. Dajes im sansu kad odmaras startere... 

 

 

 

Slazem se sa tvojim pitanjem. Ja bih Ristica pre Djordjevica. Vise iskustva ima, ne znamo sta ce biti sa Kuzmicem. Nek Djordjevic ide na pripreme i u FMP...

Navodno za Ristica pokusavaju da unovce dobru sezonu koju je imao u Astani obestecenjem od nekih 150-200k, sto bi uz njegovu platu od 200k bilo previse da treci centar vredi nekih 350-400k.

Mora malo i da se ustedi :classic_biggrin:

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, propolis said:

Prvi, drugi plej, Uskokovic 

Lojd, Dobric, Radanov

Lazic, Davidovac, Simonovic

Cetvorka, Borisa, MJK

Nnoko, Kuzmic, Djordjevic 

 

Jos 3 slota. 

 

 

Lazic na 3 a Dobric na 2? Ne ide to... 

Simonovic je 3/4, nekako kod nas ga vise pamtim kao 4.

 

I Ristic umesto Djordjevica. 

2 minutes ago, Leonard said:

Navodno za Ristica pokusavaju da unovce dobru sezonu koju je imao u Astani obestecenjem od nekih 150-200k, sto bi uz njegovu platu od 200k bilo previse da treci centar vredi nekih 350-400k.

Mora malo i da se ustedi :classic_biggrin:

Hahahha ovo je nekakva Coviceva matematika. 

Znaci svaki igrac koji ima vrednost X i platu Y, zapravo nas kosta X+Y? Yeah, right. 

 

Ja sam mislio da nas kosta Y, a da ukoliko ga prodamo za X onda nas je kostao Y-X... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

1/2 Pangos, CMM, Loyd, Nedovic

2/3/4 Davidovac, Radanov, Dobric, Lazic, Simonovic(ili Simanic)

4/5 Nnoko, Kuzmic, Rit, Kuridza

 

Ovo je ekipa sa 13 igraca i 5 stranaca. Tu dodati eventualno Uskokovica spolja i jednog iz kvarteta Djordjevic/Ristic/Apic/Jovanovic unutra. Naravno da bi mnogi voleli jos jednog cistokrvnog pleja i EL nivo cetvorku, ali pokusavam da budem realan.

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

@Firga Apic nije vise opcija, on je tudj igrac sada... A i ne treba nam pored Ristic/Djordjevic/Jovanovic

 

Centarska pozicija zavisi od toga u kakvom fizickom/psihickom/freedom stanju biti Kuzmic.

 

Za poziciju pleja, ne znam na sta mislis kad kazes "jos jednog cistokrvnog pleja" a stavio si Pangoda, CMM-a, Uskokovica i Nedu i Loyd-a koji to mogu da pokriju. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki John Terry said:

Kapiram da su nam bolje sanse za Kalinica nakon odlaska onog "necu da radim bez 30 miliona budzeta" trenera, sta mislite?

Jedino ako je klecao na kukuruzu i pevao sve pesme sa severa jedno 100 puta unapred i unazad na prvom spratu zgrade u Ljutice Bogdana 1a.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  

1 minute ago, Atila said:
5 minutes ago, mmajstor said:
Vidim da niko ne stavlja Berona... jel on sigurno odlazi/otisao ili se ne zna i koje su sanse? 

Tri puta hoće veću platu, neće jednom ili dvaput.

 

 

Tri poljupca oću ja!

Edited by Laki21
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MetalHead said:

@Firga Apic nije vise opcija, on je tudj igrac sada... A i ne treba nam pored Ristic/Djordjevic/Jovanovic

 

Centarska pozicija zavisi od toga u kakvom fizickom/psihickom/freedom stanju biti Kuzmic.

 

Za poziciju pleja, ne znam na sta mislis kad kazes "jos jednog cistokrvnog pleja" a stavio si Pangoda, CMM-a, Uskokovica i Nedu i Loyd-a koji to mogu da pokriju. 

 

 

Nisam znao za Apica. Mislim da Jovanovic i Ristic ne mogu nicim da doprinesu, ali sam ih pomenuo jer su pod ugovorom. Za Djordjevica smatram da je bolje da porobi jos jednu sezonu u FMPu.

 

Sto se tice pozicije 1, mislio sam na igraca ciji je naveci kvalitet organizacija. CMM, Nedovic i Loyd to svakako nisu, vec kombo bekovi sa puno poena u rukama. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

Dvojna registracija ne postoji vec odavno.

 

Zar nije Lazar Stefanovic igrao za Mladost, a skidao se par puta i za Partizan ? Mozda je u kupu igrao, pa sam pomesao. 

Postujem svacije misljenje, ali se ne slazem. Ristic sa 25 godina ne moze nikako da bude mlad igrac, pa cak ni Radanov i Djordjevic nisu klinci sa 22. To su vec korektne igracke godine.Ako  u tim godinama presede sezonu  na onim stolicama sa Covicem, na dobrom su putu da upropaste karijeru .

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki John Terry said:

 

Kalina je veliki Zvezdas. To sto nije klerofasista za mene je samo plus.

Ma Sarac samo iskusno navlaci ponovo ispricanu pricu.

Niti mi imamo para za Kalinu, niti bi on dosao.

Polako, jos koju godinicu i proci ce vreme tirana, njihovih sledbenika i dupeuvlakaca.

Klecace oni, ali ispred hale!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...