Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

Čudna mehanika šuta, ali ubada. Znao sam da će Jordan pre ili kasnije u Zvezdu.

Muka je veceras za postenog cigana, da li da gleda Albu ili Valensiju?
Mi smo već sad klasa iznad oba kluba, a stremimo ka višem, tako da su ovo logični i očekivani potezi.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Cooper said:

Cestitke komsije, naucili ste iz gresaka.

Sad se dovode provereni EL igraci u junu na max ceni.

Lepa vest da je neko izasao bogatiji iz ove krize.

Oslobodjeno je 800k ulaganja u jednog coveka. Ispostavilo se kao losa investicija.

Investitori zele veci prinos sredstava.

Jbg, trziste kapitala, mili moj.

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Loyd je cisti SG. Ima strasno brz prvi korak i moze da iskreira sut, ali nekada zna previse da privatizuje loptu. Dobar je igrac generalno, svidja mi se kako slazemo ekipu.

 

Kakvu odbranu igra? Krvari li kolena? 😄

 

20 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Muka je veceras za postenog cigana, da li da gleda Albu ili Valensiju?

 

Kup Srbije u fuZbalu 😜

 

P.S: Za nas koji radimo, izbor je lak 😴

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Laki21 said:

Gde je igrao ovaj Lojd?

 

Negde po Izraelu ako se ne varam, pa se vratio u Amerike i odigrao neke utakmice u NBA za tada buduceg sampiona Toronto. Tipa 10 ili 15. Pa prebacen ipak u razvojni tim. I eto ga sad u Spaniji. 

 

On jeste trpac, ali mislim da se pored njega nece dovoditi jos 2 strana pleja. Dovesce se jedan startni plej, uz njega.

 

Ali ako je ko mogao da mi zaleci rane odlaskom Djenke i Berona, on je jedan od njih. Kakav napadac!

Edited by Firga
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pa kad su na RSB napisali kako se prati 10-tak igraca u najboljim godinama od kojih su samo 2 iz EK, a ostali iz EL prvi na pamet mi je pao Jordan Loyd posto sam pre toga nailazio na informacije oko zainteresovanosti Olimpijakosa (sto implicira da je verovatno bez ugovora sa Valensijom za sezonu 20/21).

Ono sto je dobro je da se dovode igraci u najboljim godinama, Nnoko puni 26 ove godine, Loyd 27.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Firga said:

 

Negde po Izraelu ako se ne varam, pa se vratio u Amerike i odigrao neke utakmice u NBA za tada buduceg sampiona Toronto. Tipa 10 ili 15. Pa prebacen ipak u razvojni tim. I eto ga sad u Spaniji. 

 

On jeste trpac, ali mislim da se pored njega nece dovoditi jos 2 strana pleja. Dovesce se jedan startni plej, uz njega.

 

Ali ako je ko mogao da mi zaleci rane odlaskom Djenke i Berona, on je jedan od njih. Kakav napadac!

 

Jedan strani i jeda Filip?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Uprkos Lojdu, nama svakako trebaju dva strana pleja. Mi na dvojici uz Lojda imamo i Lazica i Radanova. Mora se malo i rizikovati sa Aleksom. Nema potrebe da tu dovodimo Nedovica ili nesto slicno. Vise imamo rupu na 3 i 4, bolje da se tu usmeri kes. 

 

Nije Lojd bolji ball-handler od Berona, niti razigravac, tu su negde, ali je raznovrsniji skorer sto ce bas da nam znaci.

 

Svidja mi se koncept gde dovodimo igrace u najboljim godinama. U prevodu, imace ambiciju da se izbore za jos bolji ugovor od ovog, sto se do sada u nasoj praksi pokazalo kao najbolja moguca opcija. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...