Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

19 minutes ago, Mikel said:

Odličan potpis, ali moze da ispadne i Lesor 2.o u zavisnosti od kompozicije tima. Ovakav tip centra traži plejmejkera sa vizijom i izuzetnim osećajem za asistenciju i PnR, samo je pitanje ima li takvog na tržištu i kolko košta.

TI DZEJ BREJ

Link to comment
Share on other sites

Kad bih mogao da biram ja bih blagu prednost dao hamiltonu jer je za nijansu raznovrsniji napadac i za nijansu bolji bloker. Ja sam uvek malo nepoverljiv prema igracima iz afrike jer se obicno radi o tehnicki vrlo nepotkovanim igracima sa slabim razumevanjem igre. I nnoko ume da zabaguje lose preuzima ili da bezveze izgubi neke lopte.

Ne znam, cemu to potenciranje cene i da je nnoko skup igrac. Po forumasima alba ispade da ima najskuplji rostrr u EL. 

Sve u svemu dobar potpis, igrac sistema, drugaciji tip centra u odnosu na kuzmica i MJK koji bi mogao uzimati neke minutr i na pet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Maverick88 said:

Simke je dogovoren jos pre ima dva meseca za ovu sezonu da bzv ne kukate i molite da ne dodje isl. 

Ali nije bio dogovoren trener, nije Sasa dosao sa mu Covic dovodi igrace.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Igor028 said:

Ali nije bio dogovoren trener, nije Sasa dosao sa mu Covic dovodi igrace.

LOL ko kaze da Sasa nije kontaktiran jos ore dva meseca i da nije pricano sa njim na temu trenera igraca isl? Vi mislite da je on dosao tako na keca u 5 dana dogovora? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki Decembarski said:

Nek povede Nnkoko i Sikkmu i Gieeeeeedraitisa da mu prave drustvo na Kališu.

Moze i Ssiva,ne bunim se.👌

Druze, nije alba bila prosle godine 6. Nego 16!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nkoko je odlicna opcija za nas. Svidja mi se kako smo poceli da sklapamo tim.

 

Sto se Simona tice, meni je on suvisan ako Borisa ostaje, odnosno ako planira Borisi da se da sansa. Mada, ako bih na nekoj poziciji izabrao da ustedimo to je PF. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jonathan Garcia

 

After the signing of Landry Nnoko, Crvena Zvezda is aiming to return Marko Simonovic who just released from Unicaja Malaga
Both sides will start negotiations soon and it seems likely the player will renuite with the team.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Maverick88 said:

Simke je dogovoren jos pre ima dva meseca za ovu sezonu da bzv ne kukate i molite da ne dodje isl. 

 

Može Simke da bude zahvalan igrač rotacije (videli smo to kod Radonjića) ali stvarno nisam suguran da u ovim godinama može da postigne EL nivo kvaliteta. No da ne grešimo dušu ponovo.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Markoss said:

Sto se Simona tice, meni je on suvisan ako Borisa ostaje, odnosno ako planira Borisi da se da sansa. Mada, ako bih na nekoj poziciji izabrao da ustedimo to je PF. 

 

Mislim da se Simonovic u toj kombinaciji i ne projektuje kao prva opcija. Sa drugom recenicom sam saglasan.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Markoss said:

Nkoko je odlicna opcija za nas. Svidja mi se kako smo poceli da sklapamo tim.

 

Sto se Simona tice, meni je on suvisan ako Borisa ostaje, odnosno ako planira Borisi da se da sansa. Mada, ako bih na nekoj poziciji izabrao da ustedimo to je PF. 

Borisa koliko ja znam nece ostati, ako se nesto u medjuvremenu nije promenilo 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...