Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

11 minutes ago, Manu said:

Ja sam ocekivao Nnoka u nekoj Panati, Oliju itd ove sezone, ovo mi je bas neverovatan potpis

 

PAO se najvise i spominjao kao zainteresovan, mada je kod njih i dalje Papajanis, a nesto se spominje i Burusis za 3-ceg centra.

 

Inace kakvo ti je misljenje Nnoko vs Hamilton, koji bi bio bolji iako je izgleda Nnoko taj koji stize?

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Borca said:

 

PAO se najvise i spominjao kao zainteresovan, mada je kod njih i dalje Papajanis, a nesto se spominje i Burusis za 3-ceg centra.

 

Inace kakvo ti je misljenje Nnoko vs Hamilton, koji bi bio bolji iako je izgleda Nnoko taj koji stize?

 

Hamiltona, odnosno Darusafaku nisam gledao niti jednom tokom sezone, propustio sam cak i meceve protiv Partizana. Ne zelim da pricam na osnovu YT klipova zaista.

 

Sto se Nnoka tice izgledao je zaista odlicno kod Aita ciji sistem igre donekle lici na Sasin sto je dodatni plus. Ne vidim da postoji neka mogucnost greske sa njim. Nece biti najbolji skorer niti lider ali je igrac koji jako dobro obavlja svoju ulogu. To su poeni iz rola i of skoka uglavnom u napadu, ali je mnogo veca korist u odbrani gde moze sve da preuzima, brze lateralne kretnje za poziciju, dobar tajming za blokadu i kontrola skoka. 

 

Ako je suditi po ovom potpisu puni smo para i imacemo odlicnu ekipu.

 

Edit:

Inace igra li Nnoko ovu zavrsnicu za Albu ili je odsutan iz bilo kog razloga?

Ako je tu imamo svi priliku da ga gledamo sutra u 20:30

Edited by Manu
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jedino mi je bitno da imamo centra ovakvog tipa, samo ime mi i nije bilo toliko vazno. Pokretan, odlican skakac, dobra zastita obruca, ume da se odmota iz pika. U modernoj kosarci su to osnove bez kojih se ne moze - sto smo i videli na licnom primeru prosle sezone. Frizideri i ostale nekretnine mogu da posluze jedino kao treca opcija da se nesto nazida kad zeli da se uspori i promeni ritam.

Edited by threepwood
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Manu said:

 

Hamiltona, odnosno Darusafaku nisam gledao niti jednom tokom sezone, propustio sam cak i meceve protiv Partizana. Ne zelim da pricam na osnovu YT klipova zaista.

 

Sto se Nnoka tice izgledao je zaista odlicno kod Aita ciji sistem igre donekle lici na Sasin sto je dodatni plus. Ne vidim da postoji neka mogucnost greske sa njim. Nece biti najbolji skorer niti lider ali je igrac koji jako dobro obavlja svoju ulogu. To su poeni iz rola i of skoka uglavnom u napadu, ali je mnogo veca korist u odbrani gde moze sve da preuzima, brze lateralne kretnje za poziciju, dobar tajming za blokadu i kontrola skoka. 

 

Ako je suditi po ovom potpisu puni smo para i imacemo odlicnu ekipu.

Inace igra li Nnoko ovu zavrsnicu za Albu ili je odsutan iz bilo kog razloga?

Ako je tu imamo svi priliku da ga gledamo sutra u 20:30

Obicno na pocetku prelaznog roka dovodimo "slabije" igrace a glavni aduti se ostavljaju za kasnije.

Just saying 🙂

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

Solidan potpis, ono što su nekada željni Cigani zvali Mickom Zveri. 

 

Relativno brz, prilično snažan, dobar skakač. Obavlja dobro ono što je osnovni posao svakog centra - kontrola reketa u odbrani, fino zagrađuje, kontroliše skok to je i najbitnije. Solidno brze noge, može da isprati ili zasmeta većem delu bekova kada krenu na prodor, naravno ne svima. Prilikom svičovanja baš i nije sjajan kada ostane 1-1, previše se povlači unazad, ostavljajući bekvima dosta mesta za šut. U napadu alejup, PnR, neki otpadak. Nepostojeća post igra, ako nešto ugura na snagu OK, ako ne može, onda ništa. Povratni pas rudimentaran.

 

Sve u svemu, ono što se naziva "moderna crna petica". U svakom slučaju svetlosnim godinama bolje rešenje od nesretnog Štimare i osakaćenog Kuza. Kud i kamo bolja koordinacija i razumevanje igre od Odža.

 

Not great, not terrible.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Laki John Terry said:

 

Da smo puni para produzili bismo Berona i Pantera.

Mozda nisu samo pare u pitanju, ako mozemo za tu poziciju da platimo neki maximum xy para a oni dobiju za 50 % vecu cifru od nase najvece.

Znaci nije samo do nas ima i do samih igraca kada zele ili ne zele da prihvate nasu ponudu. 

Link to comment
Share on other sites

Odličan potpis, ali moze da ispadne i Lesor 2.o u zavisnosti od kompozicije tima. Ovakav tip centra traži plejmejkera sa vizijom i izuzetnim osećajem za asistenciju i PnR, samo je pitanje ima li takvog na tržištu i kolko košta.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nnokoo je sjajan igrac, pratio sam ga dosta i bio ubedjen da ce u neki top El klub, bas me zanima koju smo mu platu dali.

Ali kljucno za ovaj potpis je plej koji ima asistencije u rukama, bez njega Nnoko nema nikakav znacaj, on zivi od P&R i uvek je pored sebe imao igrace koji znaju da ga vrte, ove sezone tri igraca albe su prosecno bacala skoro 5 asistencija, sezonu kada je Alba igrala EK isto, uz Sivu koji je imao i 7 prosecno ja mislim.

Dakle plej koji ume da razigra je jako bitan sada.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Laki21 said:

U napadu alejup, PnR,

 

 

 

4 minutes ago, Mikel said:

Odličan potpis, ali moze da ispadne i Lesor 2.o u zavisnosti od kompozicije tima. Ovakav tip centra traži plejmejkera sa vizijom i izuzetnim osećajem za asistenciju i PnR, samo je pitanje ima li takvog na tržištu i kolko košta.

 

3 minutes ago, Igor028 said:

 

Ali kljucno za ovaj potpis je plej koji ima asistencije u rukama, bez njega Nnoko nema nikakav znacaj, on zivi od P&R i uvek je pored sebe imao igrace koji znaju da ga vrte, ove sezone tri igraca albe su prosecno bacala skoro 5 asistencija, sezonu kada je Alba igrala EK isto, uz Sivu koji je imao i 7 prosecno ja mislim.

Dakle plej koji ume da razigra je jako bitan sada.

Odoh. Laku noć.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 8
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mikel said:

Odličan potpis, ali moze da ispadne i Lesor 2.o u zavisnosti od kompozicije tima. Ovakav tip centra traži plejmejkera sa vizijom i izuzetnim osećajem za asistenciju i PnR, samo je pitanje ima li takvog na tržištu i kolko košta.

 

3 minutes ago, Igor028 said:

Nnokoo je sjajan igrac, pratio sam ga dosta i bio ubedjen da ce u neki top El klub, bas me zanima koju smo mu platu dali.

Ali kljucno za ovaj potpis je plej koji ima asistencije u rukama, bez njega Nnoko nema nikakav znacaj, on zivi od P&R i uvek je pored sebe imao igrace koji znaju da ga vrte, ove sezone tri igraca albe su prosecno bacala skoro 5 asistencija, sezonu kada je Alba igrala EK isto, uz Sivu koji je imao i 7 prosecno ja mislim.

Dakle plej koji ume da razigra je jako bitan sada.

 

Lesor 2 neće biti, nije ekstremno glup košarkaški. No Mikel i Igor imaju poentu, on je napadački besmislen igrač bez plejava koji umeju da zavrte PnR, nabace alejap i igre 2-2.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...