Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

2 minutes ago, Čarli said:

Sve do sada sto smo culi, ide u prilog konstataciji da hoce. Sasa je rekao da mu je obećan konkurentan tim. Da li moze konkurentan tim biti sa Simanicem Kuridzom i Ritom na 4? Necemo se zajebavat. A i Celtic govori da se biti 6-7 stranaca , a tu ce gotovo sigurno biti mesta i za krilnog centra

Verovatno ce taj igrac biti 4/3, iako na poziciji krila imamo igrace za izvoz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve do sada sto smo culi, ide u prilog konstataciji da hoce. Sasa je rekao da mu je obećan konkurentan tim. Da li moze konkurentan tim biti sa Simanicem Kuridzom i Ritom na 4? Necemo se zajebavat. A i Celtic govori da se biti 6-7 stranaca , a tu ce gotovo sigurno biti mesta i za krilnog centra
Može, ako se dovede 4/5 i 3/4 (Kalina).
Link to comment
Share on other sites

Znam da moje misljenje zanima broj ljudi manji i od Chaddinog glasackog tela, ali ja licno imam veliki problem da se identifikujem sa ekipom koja ima 7 stranih igraca, i da je osetim kao svoju. 

Daleko bilo da imam nesto protiv stranaca, i znam da su domaci igraci kvaliteta koji nam je potreban skupi i nedostupni, ali mi 7 stranaca nekako mnogo bre. 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Znam da moje misljenje zanima broj ljudi manji i od Chaddinog glasackog tela, ali ja licno imam veliki problem da se identifikujem sa ekipom koja ima 7 stranih igraca, i da je osetim kao svoju. 
Daleko bilo da imam nesto protiv stranaca, i znam da su domaci igraci kvaliteta koji nam je potreban skupi i nedostupni, ali mi 7 stranaca nekako mnogo bre. 
Ako imaš 15 igrača u rotaciji, što je pod moranje kad igraš 80+ utakmica u sezoni i ako želiš tim koji se bori za ulazak u PO EL i osvajanje ABA neminovno je da imaš 6 ili 7 stranih igrača, koji su btw jeftiniji od domaćih igrača koji su EL nivo.
Grb i dres koji nose uz kvalitetne partije igrača određuju pripadnost timu. Ko, na primer, ne voli Billy-ja kao svog najrođenijeg nakon svih radosti koje nam je doneo?
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne precjenjuje se uopste Bartel, to je odlican kosarkas. Niko nije ni napisao da bi donio impact kao recimo Kvinsi Miler, ali cinjenica je da je on za klasu bolji kosarkas od MJK-a i Borise. To je dovoljno da bude veliko pojacanje za nas. Sad koliko je njegov dolazak realan, ne znam. 

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Sa Barthelom niđe veze. Em je igrač koji se ovde dosta precenjuje (sistemski igrač a nikakav mamojeb koji pravi razliku) em nema nikakvog razloga da njega Bajern pusti bilo gde, solidni nemački reprezentativci ne rastu tamo na grani. 

 

Tesko precenjen igrac. Ako bi se iz Bajerna uzimalo nesto uzeo bi G.Monroa ako je realno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

al prelazni 'e keva...

 

još teram zimske gume, ne znam pošto benzin jer uvek sipam za iljadarku...al zato znam Bartelovu statistiku, jedno kolona deset...

 

...koj sam ja ganci [emoji591]

 

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Ako je Bartel toliko dobar, sto se zakucao za, u kosarkaskim krugovima, vrlo prosecan Bajern Minhen? Ako je zbog dobre love, pa ima bar 15 klubova koji mogu i vise da mu daju od Bajerna. Ako je zbog sportskih motiva, pa ima znacajno jacih liga i vecih uloga od bundeslige.

 

Istina je da je Bartel DOBAR igrac za prosecnu bundesligu, koja je nivo prve grupne faze Evrokupa. Ne kazem da je to lose niti se opredeljujem oko njegovog dolaska, ali ako pogledate igrace na trzistu, videcete puno boljih opcija.

11 hours ago, Del Piero said:

Uporedio si ga sa Macvanom, to ti je to. Moze da odigra peticu ponekad, ali neces se osloniti na to.

 

Znacajno je bolji od Macvana na petici.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...