Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

1 hour ago, propolis said:

 

 

Poyyy ekipo što vam Beron nije dobar🤘🤘🤘

 

Steta sto Mike James produzio sa Cska🙁

 

 

Edit, pitanje za vas dvojicu, dokle bi dogurala u EC ova ekipa:

Walden

Jaramaz

Zagorac

Tomas

Jankovic

 

Jel bi ispala u prvoj rundi 🤔

Mekintajer da nam bude prvi plej u El je po meni zajeban potez, a zamena Tarik. Na 2 i 3 sem Berona, poradjali bi poen.

 

Kuzmic visoki pik ne moze vise da odbrani da mu zivot zavisi od toga.

 

😜🤑🏀

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LosmiSK said:

Mekintajer da nam bude prvi plej u El je po meni zajeban potez, a zamena Tarik. Na 2 i 3 sem Berona, poradjali bi poen.

 

Kuzmic visoki pik ne moze vise da odbrani da mu zivot zavisi od toga.

 

😜🤑🏀

 

Whittington sutira 47% za 3, streč četvorka. 

Edit, Tarik moze pola minuta na 2 komotno. 

Edited by propolis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I Panter i Beron mogu da ponude dosta napadacki, istina razlicite stvari ali mogu da se uklope u 90% el i ec timova. Obojica klacuju i deluje da su obojica dobri karakteri.

Jedina prednost koju Panter ima je odbrana, tu je bolji zbog fizickih predispozicija i nesto agresivnijeg i borbenijeg karaktera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, n4l1m said:

nije im valjo james a pazi da ce im valjati panter, logika -100:default_coffee:

Zamisli bekovski tandem Dilejni - Panter 🤣🤣🤣🤣

53 minutes ago, Green23 said:

Panter i zvanično u Milanu, ugovor na godinu dana

 

Bili, ne ciganisi se, ostani 😎

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Panter je jedan ozbiljan mamojeb. Mozda jeste divlji, mozda se ne uklapa u sistem, ali ima tu zajebanu facu iz bronxa i kesu do kolena. Sve najbolje mu zelim kod nas je odigrao iznad svih ocekivanja. Tesko cemo naci tako komplementarne bekove kao sto su bili baron i punter. 

Sto se ovog komba tice samo se nadam da nije neki prekaljeni igrac tipa goudelock. Mada me tesi jer su njegove dobre sezone daleko iza njega. Po intervjuu u zurnalu reklo bi se da ce se sale oslanjati na proverene igrace. Malo me je to moram priznati iznenadilo.

Cini mi se da ipak nece biti dolazaka do zatvaranja biralista ni u fudbalu ni u basketu.

Edited by Nate
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Steta za Puntera, odavno nismo imali komplementarniji tandem bekova od Berona i Pantera. Nadam se da ce bar Beron ostati, mnogi zaboravljaju i kontinuitet, ne bi bilo dobro da nas napusti ceo roster, kontam da bi i Ibrradovicu bilo lakse ako bi jmao neku osnovu.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Gudura said:

Jel ovo kum zakazao, ili je poceo i odlaske da najavljuje?!🤔

 

Kum Zorzo je obicno dolazio sa "Dobro vece" ili "Dobro jutro" i najavljivao neke dolaske. Cini mi se da je danas dosao sa "Dobar dan", mozda je to sifra za odlaske.

Link to comment
Share on other sites

Odlican potez je prodaja Djenke.Prosle godine se mrcvario u klubu i nije bio onaj igrac kakav je bio ranije.Odbrana nikad nije bila upitna ali procenti suta su bili jezivi.Sada odlazak Stimca i Borise i da krenemo u izgradnju ekipe

Link to comment
Share on other sites

Meni Panterov i Đenkin odlazak govore da se možda sprema prostor za Nedovića. Naročito jer su njih dvojica igrači sa našim pasošem. U nekom najboljem scenariju Nedović i ostanak Berona, naročito jer se Sale afirmativno izrazio o kvalitetima potonjeg, a izgleda da je Virtus odustao od njega.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Meni Panterov i Đenkin odlazak govore da se možda sprema prostor za Nedovića. Naročito jer su njih dvojica igrači sa našim pasošem. U nekom najboljem scenariju Nedović i ostanak Berona, naročito jer se Sale afirmativno izrazio o kvalitetima potonjeg, a izgleda da je Virtus odustao od njega.

 

U tom slucaju nam trebaju dva pit bula na pleju da njih dvojicu sakrijemo u odbrani

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...