Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

13 minutes ago, Haggard said:

Igrao.

Ako bih gađao, rekao bih Jacob Wiley.

 

Jacob Wiley je definitivno igrač za kojeg mislim da nema kvalitet da igra Evroligu 

 

Kapiram da mu je vrh karijere klub kao Panata, iako je igrao za Bruklin nešto malo.

 

202, bez šuta za 3 poena, sa mizerna 2 skoka po utakmici, jedino što dobro ima u statistici je šut za dva poena, koji je na 65% na nekih 4,5-5 šuteva po utakmici 

 

Dosta više možemo dobiti od MJK, Boriše, Davidovca koji bi pokrivali istu poziciju ili imali sličnu ulogu za manje pare

 

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Čarli said:

Kakav crni MJK ispred Wileya nemoj se zajebavat. Wiley i bez suta klasa ispred Kuridze iako ni Jacoba Wilrya ne gotivim preterano.

@Haggard moze link tog ko je objavio ovu vest , ne mogu da nadjem nigde

 

 

Dobro, vjerovatno sam pretjerao, ali nekako ono što sam gledao mi je bilo baš mlako od njega, nadam se da griješim. 

 

Teško je u Panati imati veću ulogu pored recimo Thomasa koji je igrao nekad na 4. a da pokažeš nešto 

 

Nisam ni obraćao pažnju na njega. Raduje to da će napuniti 26 uskoro, a da ima dve sezone u EL iza sebe. Čak i sa te dve sezone je više mačka u džaku nego provjereno rješenje. 

 

Vidjećemo, Saša zna najbolje 

Link to comment
Share on other sites

Uopste mi ne deluje nerealno da pojurimo oba Hamiltona. Ovaj plej , Alex je neko ko je protiv Obradovicevog Monaka odigrao svoju najbolju utakmicu u Evrokupu (22 poena i 8 asistencija). Jos je uz to bas tip kakav odgovara Sasinom stilu , brz , atletican i prodoran plej koji itekako zna iskreirati i za sebe i za druge.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Šarac said:

 

Dobar je ovaj. Kao prvi ili drugi plej? 🙂

Gledah sinoc malo vise njegovih klipova i da ne bude sve odlicno ima malo kameni sut  🙂. Deluje kao da se muci sa dometom. 

Zato sa druge strane ima snazna ramena, odlicno izdrzava kontakti cak i od mnogo jacih igraca, ima duge i brze ruke.

Mozda sam malo i subjektivan ali volim kad plej moze da zakuca.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...