Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Dosta je bilo Gudura

Recommended Posts

Braco cigani, mislim da je vreme. Ne znam da li cu biti maler ili ne, ako poginemo slavno, prastajte, ali danasnje lepe vesti nam daju nadu da nas cekaju neka nova, lepsa vremena na malom Kalemegdanu.

Evo teme, eto nas, pa udrite😁

Za pocetak, temelj je postavljen.

Coach, dobrodosao!😎

 

http://kkcrvenazvezda.rs/2020/06/10/sasa-obradovic-je-trener-crvene-zvezde/

  • Like 13
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021
1 minute ago, L' Imperatore said:

2 posta/0 nerealno projektovanog rostera. Sram vas bilo

 

Kalina i Neda vec kaparisani.

Teodosic i Markovic imaju izlaznu klauzulu za EL klub i resavaju da se ugledaju na coach-a i konacno dodju gde treba. 

Guduric biva vejvovan u Memfisu, ni jedan drugi NBA klub ga ne uzima, Covic brzo reaguje, ni slemove nismo stavili (jbg, nema grejalice vise da nas upozorava). 

Vanji Marinkovicu oprastamo ruznu proslost, a onda ga prosledjujemo u FMP jer tako smo u mogucnosti. 

Raduljica zbog nove epidemije u Kini odlucuje da batali Kinu i izgladi odnose sa Covicem uz oprastanje ruzne proslosti... 

 

Jer #KupujmoDomace

 

Eto.

 

 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

- plej (organizator, pass first, dobar defanzivac, evroiskusan, obavezno kamenjar  :classic_biggrin:), plej (skorer, eksplozivniji, mladji, pozeljno bar dvogodisnji ugovor). oba pleja ameri, domacih plejmejkera nema

- panter ili slican igrac, jenkins

- davidovac, dobric, lazic (nisam siguran da je ovo dovoljno dobro na tri, al ajde, uzeo sam ovu trojicu koji su vec tu. mozda cemo prodati davidovca i/ili dobrica, u tom slucaju dovesti dangubica, eventualno radanova ubaciti)

- kuridza, simanic, rit

- undersized eksplozivni centar koji moze da juri niske igrace, skuplja odbitke, stiti obruc, kuzmic ako moze da se spremi za 15 minuta, ako ne, i tu potraziti stranca, nemamo dovoljno dobro neko drugo domace resenje.

 

nedovica i blazica ne zelim u timu, kalinic nije realan, simon moze ako se otvori mesto.

Edited by Haggard
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, MetalHead said:

Kalina i Neda vec kaparisani.

Teodosic i Markovic imaju izlaznu klauzulu za EL klub i resavaju da se ugledaju na coach-a i konacno dodju gde treba. 

Guduric biva vejvovan u Memfisu, ni jedan drugi NBA klub ga ne uzima, Covic brzo reaguje, ni slemove nismo stavili (jbg, nema grejalice vise da nas upozorava). 

Vanji Marinkovicu oprastamo ruznu proslost, a onda ga prosledjujemo u FMP jer tako smo u mogucnosti. 

Raduljica zbog nove epidemije u Kini odlucuje da batali Kinu i izgladi odnose sa Covicem uz oprastanje ruzne proslosti... 

 

Jer #KupujmoDomace

 

Eto.

 

 

 

+ Mačvan se vraća iz penzije i biva prosleđen u FMP da se reuniteuje sa plejmejkerom koji je od njega napravio igrača. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Backcourt:

Tyler Ulis

Demetrius Jackson

Klaidas Metrikis (u FMP prvo)

 

Frontcourt:

Ike Anigbogu 

Latavious Williams

Yabusele (Asvel)

 

Srpski igraci:

Nikola Kalinic

Nemanja Nedovic

Marko Simonovic stariji

 

edit: uz ove kojima se trenutno raspolaze do realnih 15+ pobeda u EL

Edited by Dzistrou
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, MetalHead said:

Kalina i Neda vec kaparisani.

Teodosic i Markovic imaju izlaznu klauzulu za EL klub i resavaju da se ugledaju na coach-a i konacno dodju gde treba. 

Guduric biva vejvovan u Memfisu, ni jedan drugi NBA klub ga ne uzima, Covic brzo reaguje, ni slemove nismo stavili (jbg, nema grejalice vise da nas upozorava). 

Vanji Marinkovicu oprastamo ruznu proslost, a onda ga prosledjujemo u FMP jer tako smo u mogucnosti. 

Raduljica zbog nove epidemije u Kini odlucuje da batali Kinu i izgladi odnose sa Covicem uz oprastanje ruzne proslosti... 

 

Jer #KupujmoDomace

 

Eto.

 

 

 

jos Sale selektor i pakuj

Link to comment
Share on other sites

Sa ovolikim brojem domaćih koji su pod ugovorom prilično se sužava prostor Saletu za kombinacije...u nastavku: '' jebešga '' status. Ali može Volters / Siva, da ih ne menja Peno...da zadržimo bar jednu polovinu tandema Beron/Punter...moraće i Djenka jebešga...Deda, Dobrivoje, kad već mora i Lazić jebešga-baš...ako baš i ne mora trejdujemo njega, Simanu-kamp prikolicu i Rileta-Zverinu za Noris Kola...pošaljemo im Astana hajlajce i svih osam Borišinih blokada iz dve sezone a Laza ide ko celofan - gratis...možda legnu na rudu. Dakle verovatno može i Danguba Danguba...Kuridža jebešga teško da igde drugde može...Ret već tu...Kuz može i mora da se vrati jer dodje nam najmanje jednu sezonu....jebešga i Jovanovića opet...i da se otvorimo za zdravog skakutavog rim protektora sa nabreklim venama...pipača semafora koji nosi zaštitnu gumu sa vampirskim zubima išaran jezivim tatuima strah da te uvati...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, propolis said:

Pratim malo ove Svabe i od svih ovih nepoznatih proseka sam zapazio 

https://www.proballers.com/basketball/player/62675/ishmail-wainright#:~:text=Ishmail Wainright is a professional,Vechta in Germany - easyCredit BB.

 

Dosta snažno krilo, nesto izmedju 4 i 3. 

 

@Guru  moze li ovaj sta? 

 

Impresivan fizikalac, jak kao bik, široka ramena, ogroman raspon ruku, dobar atleta... Može da brani više pozicija, dobar skakač i kradljivac, pravi hustle igrač. Ofanzivno nema neki repertoar, slab je sa loptom, mahom samo uzima otvorene trojke (sasvim solidan kada je otvoren), trči tranziciju, katuje i ide na ofanzivni skok. Plus mu je što je iznadprosečan dodavač za igrača tog profila. Potencijalno vrlo interesantan 3&D SF/PF, ne bih isključio mogućnost da za par godina postane odličan role player i na EL nivou.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nama prioritet treba da budu stranci koji su u najboljim godinama a ispod radara bogatih klubova. Kao sto su bili Lorenzo i Baron npr. Velika imena koja su nama dostupna su uglavnom potroseni igraci koji ce nam na ime uzeti pare a slabo sta donijeti. 

 

Vjerujem da Sasa ima neke svoje pikove koji ce biti razmatrani. 

 

Domace igrace ne bih razmatrao jer igraca za rotaciju imamo dovoljno. Izuzetak su Kalinic koji je potpuno nerealan i Nedovic za kog mozda i postoje neke sanse. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

Pratim malo ove Svabe i od svih ovih nepoznatih proseka sam zapazio 

https://www.proballers.com/basketball/player/62675/ishmail-wainright#:~:text=Ishmail Wainright is a professional,Vechta in Germany - easyCredit BB.

 

Dosta snažno krilo, nesto izmedju 4 i 3. 

 

@Guru  moze li ovaj sta? 

 

36 minutes ago, Guru said:

 

Impresivan fizikalac, jak kao bik, široka ramena, ogroman raspon ruku, dobar atleta... Može da brani više pozicija, dobar skakač i kradljivac, pravi hustle igrač. Ofanzivno nema neki repertoar, slab je sa loptom, mahom samo uzima otvorene trojke (sasvim solidan kada je otvoren), trči tranziciju, katuje i ide na ofanzivni skok. Plus mu je što je iznadprosečan dodavač za igrača tog profila. Potencijalno vrlo interesantan 3&D SF/PF, ne bih isključio mogućnost da za par godina postane odličan role player i na EL nivou.

 

Ovoga smo hardcore fanatici mogu da skautiraju, pošto lik nema krštenih highlightsa na youtubu. Svaka čast

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

S obzirom da je bogdan u strucnom stabu kao i u lokomotivi (ne znam da li je bio i u monaku) mozda bi neka od pojacanja trebalo traziti na njegovom youtube kanalu. Juce okacio meni jako zanimljivog bonzia colsona.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nate said:

S obzirom da je bogdan u strucnom stabu kao i u lokomotivi (ne znam da li je bio i u monaku) mozda bi neka od pojacanja trebalo traziti na njegovom youtube kanalu. Juce okacio meni jako zanimljivog bonzia colsona.

Nisam znao da je to njegov YT kanal, ima tu dosta zanimljivog materijala.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nate said:

S obzirom da je bogdan u strucnom stabu kao i u lokomotivi (ne znam da li je bio i u monaku) mozda bi neka od pojacanja trebalo traziti na njegovom youtube kanalu. Juce okacio meni jako zanimljivog bonzia colsona.

 

 

Hibrid 3/4 nije los igrac , prva sezona u evropi , dobre brojke u Dacki. Slobodan je igrac mada posto je vise trojka nije nam potreban

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da kada je reč o domaćim igračima treba baciti pogled na Luku Ašćerića, pokriva od 1 do 3, odlicna visina i kretanje, jako pismen igrač taktički i tehnički. Šut dosta klimav, ali zaista ume da pogodi kad je bitno. 

 

Recimo samo 2 god je stariji od Uskokovića kog svi guraju na mesto trećeg pleja, a Ašćerić po meni ima mnogo veći upside pogotovo u sistemu kakav je Obradovićev. 

 

Luka je u Megi morao biti lider, ali mislim da uprkos pobjedničkom karakteru, jednostavno nema skil za to. Ali za ulogu role players, polivalentnog i domaćeg, po meni jako dobra opcija. 

 

Što se Miškovića tiče, on po meni sem šuta, a koji je ove sezone bio klimav, nema ništa za seniorsku košarku. On kao igra sa loptom u rukama, ali svi znaju da će uraditi par dosta širokih prednjih promena, i uzeti šut. Jako visoko težište ima, pa mu je objektivno i teško driblati nisko loptu. Odbrana, skok nepostojeći. Voli pobede, činjenica. Ali da li je to uz hajde da kažem šut kao kvalitet dovoljno za EL? Po meni ne. Skok slab, ulaz nema, odbrana ni na postu ni na perimetru, o nekom help defense ni da ne govorim. 

 

Ne vidim ni po čemu da je bolji od Boriše, a pri tom nisam fan naročit strikovog čeda. 

 

Nemanja Radović je takođe skoro domaći igrač, dosta potcenjen u srpskoj javnosti, a bolji je od većine 4ki koje su proteklih godina prolazile kroz naš klub. 

 

Od Miškovih igrača meni je super simpatičan Scott Eatherton, ako fizikalijama može da odg nivou EL. 

 

Pogledajte i kanal Bogdana Karaicića na Yt, BR hoops, on nam je novi član stručnog štaba. Ima zanimljivih igrača. 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...