Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

2 hours ago, Kooineeperk said:
  A do svlacionice? [emoji846]

 

 

E, pa ne može i sve na sejf...mora i neki rizik da se zaračuna u takvoj raboti.

U tome i jeste čar dok kročiš kroz mračne tunele Pionira nakon odradjenog derbija.

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Ljudi vakcinisite se pa da se gledamo u Pioniru od oktobra.
Što od oktobra? Eno Makabi otvorio halu za ograničen broj (vakcinisanih) navijača.

Jeste ovde inicijator Goranče Vesić, da se vakcinisani puste na stadione i hale ali može valjda I on nekada da bude u pravu[emoji41]


Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Setite se 2011 said:

Što od oktobra? Eno Makabi otvorio halu za ograničen broj (vakcinisanih) navijača.

Jeste ovde inicijator Goranče Vesić, da se vakcinisani puste na stadione i hale ali može valjda I on nekada da bude u pravuemoji41.png


Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
 

Ne verujem za ovu sezonu,ali za sledecu svakako.I meni tesko da se slozim sa govnarkom ali ima pravo.

Link to comment
Share on other sites

Utakmice u halama, muzički festivali i restorantske porodične proslave za veći broj ljudi su poslednje što će se dozvoliti...tj...verovatno ništa od toga ove godine, bar ne u punom potencijalu. I dalje se worldwide kao početno najveće žarište i najveći propusti spominju Atalantina tekma, NFL liga koja je kasnila sa reakcijom i kasnije ono skijalište...jer se odatle to raznelo na sve strane.

Moj prijatelj rumun je bio na toj tekmi i fasovao virus, zarazio brata koji je došao iz nemačke u posetu i ovaj preneo celoj firmi kasnije. Pre mesec dana je ponovo bio pozitivan na koronu ali sa blažim simptomima. Da popizdiš.

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Ova utakmica sinoc je dobro dosla kao jaci trening i vracanja u igru Hall-a i Radanov-a.

Meni je utisak utakmice kako klincarija iz Cibone (Prkacin i Brankovic, koji je i igrao bas kratko) delje nasu centarsku liniju. Pokusavali smo i sa Simonovicem na Prkacinu sto je jos gore izgledalo. Jesu ovi momci jako talentovani ali brate, to su jos deca. Mislim da je Prkacin imao dabl/dabl na kraju.

Hall korektno, osim par ispada u odbrani kada se pogubio u preuzimanju igraca. Nasi bekovi ponekad preuzimaju jedan drugome igrace u odbrani ali Hall par puta nastavio za svojim igracem i tako su nam mislim 2 trojke u drugoj cetvrtini dali.

Radanov je dosta vremena proveo na terenu, ali nekako osim ciglarskih suteva ja ga uopste nisam primecivao na terenu. Pretpostavljam da je za odbranu to dobro ali za napad nikako.

Da pohvalim Radonju sto je igrace postavio/vratio na svoje prirodne pozicije. I da se izvinim jos jednom TV ekipi sto ih je Radonja cekao pre neki dan, nece se ponoviti

Ajd sada na Grke pa onda Buducnost sto je najvaznija utakmica u ABA do sada. Samo da svi budu zdravi. Ja iskreno jedva cekam nedelju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tabela ABA na dan 17.03.2021 rangirano po % uspešnosti + raspored do kraja.

Uračunati su svi porazi Kopra i raspored nije 100% tačan pošto se ne znaju još svi termini...

 

Na prvi pogled samo smo mi sigurni, ako dobijemo u Budućnost u nedelju 95% smo prvi.

 

Budućnost protiv nas, Mornara, Mege, Igokee i Cedevite

Mornar manje utakmice ali sve koske - Partizan, Budućnost, @ FMP, Cedevita, Igokea

Igosi osrednji raspored uz mečeve @ Zvezda i Budućnost i vs Mornar

 

Cedevita možda i najteži raspored Zvezdax2, @ Morna, @ Budućnost, mislim da su uz Megu najbliži da ispadu iz 4.

Tabela ABA 17.03.21.JPG

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Moralo je doci ovde i do tog pitanja. Ne bih da sada pretvorimo ovu temu o tome ko je za vakcinaciju ili ne, jer mislim da je svako kovac svoje sudbine i da ima pravo da odluci sta ce da radi i na osnovu toga trpi konsekvence svoje odluke, ali da ispricam jednu anegdotu.

 

Pitao sam moju baku da li hoce da se vakcinise, a ona ce meni:,, Naravno da hocu, pa nas su vakcinisali i nisu nas ni pitali da li hocemo i sa cime nas vakcinisu i sta nam fali".

Proslo je par dana od vakcinacije i ja je pitam kako je. Ona kaze da je pogresila, posto je srela toliko ovih koji nece da se vakcinisu, tako da je sada sigurna da su vakcine koje je primala ranije bile lose, posto posle toliko godina deluju na potomstvo, pa misli da su mozda  i ove takve . Ja pitam kako bre deluju na potomstvo, a ona ce meni:,, Pa vidi koliko je ljudi ostalo bez mozga." 😂 

 

Elem, da bi videli kako ce biti u svetu treba pogledati Izrael. Na koncerte, utakmice i u klubove ce se vratiti oni koji imaju imunitet, bilo da su ga prelezali ili se vakcinisali i to ce biti tako. Zivi bili, pa videli.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, đubrivo. said:

 

sad se vesele ali za mesec, dva ili godinu dve

 

sHdzTie_d.webp?maxwidth=640&shape=thumb&

Brate ja se vakcinisao u februaru,umro sam i daju mi uskoro 40 dana.45 godina otac dvoje dece.

2 minutes ago, Ulicni basketas said:

Problem je u tome što državu vode nestručni ljudi, antivakserstvo je samo deo toga.

U sredu si pogodio,apsolutno se slazem sa tobom.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ulicni basketas said:

Problem je u tome što državu vode nestručni ljudi, antivakserstvo je samo deo toga.

 

Dobro, sve je to jasno, ali antivakserstvo je pokret svetskih morona.

 

Jebiga, nauka je realno dosadna. Zanimljivije je cipovanje vakcinom, haarp, zlatna milijarda i ostalo.

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Crni said:

Mislim da ljudi koji nisu strucni ne treba da pozivaju na vakcinaciju, ili obrnuto. 

Imas pravo,ja ne znam apsolutno nista o virusima.O vakcinama samo basic,antitela i to.Ali oni koji sve znaju o vakcinama u ovoj zemlji su jedva ili nikako zavrsili srednju.E upravo ti zaokruzuju 1 na listicima na glasanju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...