Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Kolege, ne zamerite na depresiji, ali nekako je trebalo večeras da bude večiti derbi dva najbolja domaća kluba, a ispade - Loš vs. Gori, i pobedi manje gori, a ne bolji tim. Tu je i neprofesionalna struka - sudije, da ne govorim o neznalici na poslu koji se emituje preko nacionalnog TV kanala - b92 komentatoru. Čini mi se kao da je ovo večeras bila i slika Srbije danas.

 

Sa košarkaške strane - bravo Rit i Davidovac, uz "standardnog" Lojda. Ono što već počinje da me izluđuje je Radonjino guranje Voldena na poziciju 1. pleja. Zašto to i čemu?! I šta je sa Holom? Povreda? Uvredio je trenera/doživotnog predsednika kluba? Ako ima neko stručniji ili bliži klubu sad, ko boga te molim - objasni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tomas u sezoni šutira trojke 19.4%, plus su mu fokus i konstantnost blago rečeno upitni... Ima on kvaliteta, al' ja ne bih voleo takvu četvorku u Zvezdi, danas igrač na toj poziciji ipak mora da bude pretnja i u šutu spolja.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Kuz je los, ali i Noko deluje ko da smo ga iz FMP-a doveli. Ne pamtim kad smo gore centre imali. Stimac bi korisniji bio, al bogu hvala sto ga nismo doveli.

 

Dosadna tekma u pm. Meni ovaj Tomas i kad odigra top statisticki ne pravi neku razliku. Jedino bi Jaramaza uzeo iz KKP. Sta je s Mozlijem? 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Takeshi_Kovacs said:

pnr centar bez pleja...sta drugo ocekivati

Ideja je bila da se dovede i Hermanson u paketu, al nije bilo džebane ... :classic_smile:

Al OK, biće on bolji kad uhvati malo forme ... previše je pauzirao za bilo šta više, trebaće mu malo vremena i strpljenja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Ridji said:


Ma Kuridza kad igra kao da gledaš pri naučenog basketasa iz kraja. Možda ima jedan ili dva kosarkaska segmenta koja su naučena i koja se pravilno/školski izvode i rade.

U Covicevoj eri nismo imali lošijeg kosarkasa na poziciji 4, računajući Lesica i Subotica.

 

Kuzmic i Simonović su bar nekad ličili na prave košarkaše 

 

 

 

Izgleda da si potisnuo bravure Stefana Jankovica u nasem dresu.

 

51 minutes ago, Laki21 said:

 

 

Čovek je esencija onog što volim kod košarkaša. Da ima više skila igrao bi u NBA. Lik im je doslovce pola tima. Njegova vrednost ne vidi se kroz statitiku dovoljno, naročito odbrambeno. Upiškio bih se od sreće da ga dovedemo. Njemu samo nedostaje dobar trener da bude zverka kao kod Trinkijerija.

 

Jeste, narocito odbranbeno i zato je za 35 minuta na terenu napravio jedan ili dva faula, a protiv Cibone 4.

 

Covek je samo igrao za statistiku, odbrana ga ni najmanje nije zanimala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sudjenje u prvom poluvremenu uz par sekvenci u drugom zabrinjavajuce. Zabrinjavajuce jer je brzo PO.

 

Ja se nadam da ce se raditi i na tome pored podizanja forme.

Pukl je makar bio koliko toliko posten, zato je ovo dodatno zabrinjavajuce.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu nikako da poverujem da je Radonjic toliko kvaran da svojevoljno zajebava  Hola onakvim tretmanom. Sa druge strane mi sve lici na Covicevo maslo ali onda mi to govori da je Radonjic pizda jer mora opet da slusa Covica koji zeli da sprovede svoje pederske govnarije da bi ubio Hola u pojam da sam raskine na sopstvenu stetu. Sto mi sve govori da Covic ima itekako jak uticaj na mesanje u sastav ekipe a sve to u startu po meni poprima dozu amaterizma, u ovom nasem slucaju.

 

Ne mislim da je Hol neki izrazito igrac koji bi mogao da doprinese. Solidan je. Ali ono maltretiranje je za neki kosarkaski mobing.

Edited by Vlada_79
  • Like 3
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Након наступа Симоновића и Куриџе сјетим се одмах Ћокија како је великодушно понудио Обрадовићу да бира уз њих још Дангубића и Митровића, а све да би се напао ни мање више врх ЕЛ!🤮

Ужас од дербија који су зачинили Пукл и компанија са небулозним одлукама и сјецкањем са гледањем снимака. Тужно је да српска кошарка на дербију нема боље од мученог Ускоковића и татиног комплексаша Трифуновића који је баш "издоминирао" са ногама након вјешања о кош.🤢

Али без обзира на све, побједа у дербију је слатка, следи Цибона а онда и Милогорци за прво мјесто за које сам у том случају  сигуран да ће нам донијети и у ПО нову АБА титулу.

Link to comment
Share on other sites

Ovo sa Simonovicem je neverovatno.

Ne mogu da podnesem da ga gledam.

Kuzmic je gotov, ni fmp nivo.

 

Neverovatno losa selekcija, narocito visokih.

Nije mi bas najjasnije sta je s holom, mislim da ce nam trebati za PO, a ovo nije dobar put.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Losmi17 said:

Ovo sa Simonovicem je neverovatno.

Ne mogu da podnesem da ga gledam.

Kuzmic je gotov, ni fmp nivo.

 

Neverovatno losa selekcija, narocito visokih.

Nije mi bas najjasnije sta je s holom, mislim da ce nam trebati za PO, a ovo nije dobar put.

Karma je kurva. Bojim se da ce ih sacekati bas kada se bude najvise lomilo, mislim sto se tice Hola.

Edited by Vlada_79
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hol je kakav-takav plej.

Ako se odreknemo njega, ostajemo bez plejeva u PO. Tj tu je Uskok, pa recimo da imamo pola pleja.

Kad na to dodamo da imamo pola centra, situacija je zaista losa.

 

Otprilike ce zavisiti sve od Lojda, Voldena, Davidovca i Dobrica, pa mozda i Rita kao neko iznenadjenje.

Tanko, Buducnost ima vise igraca koji mogu da isporuce nesto.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...