Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Povreda Voldena je odlucila mec.

Bilo je na 1 loptu, tacno on u 4/4.

Mada smo navikli cele sezone da gubimo ove na 1 loptu.

 

Raduje sto Dzoni igra sve pametnije.

I, naravno, steta sto Hoakim nije krunisao dobru partiju pogodtkom sa Jimmy Butler pozicije.

Edited by leki bg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da treba uvesti poseban sistem bodovanja na fantazi igricama za Branka Lazica. Tipa bonus poeni kad je indeks iznad - 5.

 

Ovaj lik je ubaceni element od nekog neprijatelja. Zlocin koji traje vec godinama.... Ima jednu dobru partiju zadnje 3 godine i to prosle sezone kad je uspjesno odbranio Filipa od navijaca, mvp kola. 

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Lazicu isplatiti sve što ga slijeduje do kraja ugovora i ponuditi mu neku funkciju u klubu na ime starih zasluga ako je to moguće. Ali sa takmicarskog I sportskog gledišta svaki minut koji on provede na parketu na ustrb Radanova je za mene teška blasfemija. Iskreno nije mi danas ni Radonja bio jasan šta je htio postići sa Lazicem. To je direktno utjecalo na ishod ovog meča. Nismo zaslužili poraz u ovoj utakmici. 

7 minutes ago, Slavisa iz Tavankuta said:

Ne znam dokle ce Branko imati mesto u timu?

To se mi mnogi pitamo

Link to comment
Share on other sites

Kolom je odigrao veoma dobru utakmicu. Šteta što je fizički zapušten, verovatno nije imao ni dovoljno snage za onaj poslednji šut, nakon par driblinga. Utakmicu je obeležio odlični JOB i katastrofalni batler. Biće ovo dobro sa Lojdom i uhodanim Nnokom. Falio nam je itekako Volden u završnici.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dosta pozitivnih stvari. Nama je falio plej i startni bek, plus bez Voldena u drugih 20 min.

Ok, neke stvari su mogle bolje, al ovo je blizu nekog maksimuma uzimajuci u obzir par okolnosti.

Poraz boli, iako nemamo sanse za top8.

Lazic. Valjda i on sam ima transfer blama za ono sto radi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

Žao mi je što Radanov u zadnjoj nije imao više protagonizma. Ne znam da li je do njega ili do Radonjića.

Meni izgleda kao da je do Radonje. Izgledalo je kao da je imao ulogu kao sekundarni isporucivac pasa JOBu na niskom postu, kada Kino to ne moze da izvede. Bukvalno bez gledanja na kos. Cak i ne primeti da vreme istice, pa da opali. Nego samo gleda da je doturi JOBu.

Link to comment
Share on other sites

Sa ioonko skraćenom klupom i povređenim voldenom morao je da malo odmori igrače koji su većinom bili na terenu. Lazić ajde one šuteve što je morao da šutne ali pokušaji doafavanja su bili za zatvor. Bilo je jos gresaka ali i sjajnih situacija. Barem ličimo na nešto a i dobili smo Radanova i eto prilike da i Lazić ode iz ekipe.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Losmi17 said:

 

Lazic. Valjda i on sam ima transfer blama za ono sto radi.

 

 

Na licu mu je izgledalo kao da nema. Kao ususkani lik u drzavnoj firmi, kojeg je partija dovela. Cak je onaj treci pokusaj asistencije u nizu sto je zasrao, bacio bas u bahatom fazonu.

 

Edited by Vlada_79
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ne pamtim kada sam se iznervirao ovoliko. Izvinjavam se Guduricu i Lorencu zbog pominjanja familije celu utakmicu i koji minut po zavrsetku.

Mogli su da nas bar ispostuju kao Nedovic proslu, njima ni iz dzepa ni u dzep 😂

Utakmicu je izgubio Radonjic kada je vratio Lazica posle odron minuta u prvom delu, ali mu to stvarno ne zameram posto je ostatak utakmice bio odlican i na kraju da nije bilo sugave 0.1 sec ne bi ni bilo vazno(ili da je grk pogledao da li je  namerna pred kraj-inace je sudjenje bilo sasvim korektno, dugo nije bilo takvo kada smo mi u pitanju).

Pobedu i poraze cine sitne stvari na utakmici i mi smo ih po pravilu sve lose odradili. Neko zagradjivanje, skok, Kolomova lopta skinuta sa obruca, lose prvodjenje lopte, izvodjenje iz auta...... bilo je dosta sitnica, ali sto raduje je da to polako ispravljamo, jer je to do koncetracije, a ona se vezuje uz fizicku kondiciju.

Dali smo im Lojda i pleja  fore i igrali egal.

Jos jedan problem, a koji se pojavio, je taj da smo odigrali utakmicu sa jednim i po visokim.

Cini mi se da kada dodje plej i ako se oporavi Nnoko da je Kuzma taj koji ispada, posto ne verujem da cemo ostati sa jednom 4kom u vidu Kuridze, tako da ce Rit koji moze i na 5 verovatno ostati, a Lazicu je nazalost zacementirano mesto u timu.

Ono sto raduje je da se JOB dize i kada bude skroz fit bice vrhunsko pojacanje.

Sada imamo 4 utakmice koje ce biti tesko da dobijemo. Real, Valensija na strani, Barselona kuci i Efes na strani. Bilo bi dobro da pokusamo bar jednu da dobijemo ili bar tri, ako ne trazim previse 🤣

Link to comment
Share on other sites

Odlicna utakmica. Steta za poraz ali dobro. Da se Wolden nije povredio, mislim da bi pobedili. Bilo je dosta lepih stvari, nasa 3 klinca igraju zajedno na terenu u zavrsnici protiv Fenera. Jedina "losa" stvar je Lazic, ali dobro. Povratkom Lojda i dolaskom novog pleja, mislim da ispada iz rotacije. Ja zadovoljan ali ostaje zal za porazom..

Link to comment
Share on other sites

Ali kako je De Colo bio los. Bukvalno igrao za nas. Nikada ga takvog nisam video, ni blizu.

 

I da, kukalo se na sudije u napred, pre utakmice ali nisu u sustini bili losi. Na skali od 1 do 5, za mene cetvorka. Kada se setim samo kakve smo golgote sve dozivljavali po tom pitanju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Screenshot_1.thumb.png.d32156821e870aa725f65b49ff9ce2b3.png

 

Znam da je mali uzorak, ali ovo što je Radanov odigrao u ove 2 utakmice je bukvalno bez greške. Odlična i odbrana iako se ne može videti u statistici. Eto drago mi je da nema tih mantri da treba da se trpi godinama i slično da bi se možda pokazao neki kvalitet. Isto kao za Koloma, prvi sam ga pljuvao. Očigledno je da fizički nije najbolje pripremljen ali čim zakorači na parket, vidi se kvalitet.

Mnogo mi je žao što smo večeras izgubili, nudio se Fener čitavu utakmicu. Što se mene tiče, poraz nije problem. Već se vidi neka razlika u odnosu na Obradovićevu ekipu. Džoni je recimo skroz drugi igrač. Koliko god ga neki hvalili i za partije kod Obradovića, to su bili samo bljeskovi. Odigra jednu dobru, pa na tu dobru partiju dođu 2,3 loše. Znamo svi da može da "zatrpa" protivnički koš, ali je večeras radio i sve ostalo. Odigrao je možda i najbolju partiju u karijeru, šteta što nije nagrađeno pobedom. Vidi se da mu je stalo. Uzeti u obzir da smo bez par igrača i da se Volden povredio i opet smo bili jako blizu. Već sad se može primetiti trenerov pečat i kako to treba izgledati posle nekog vremena.

Za Lazića nema više izgovora sve i da je osnovao klub lično. Bruka i sramota. Dobrić mi je takođe veliko razočarenje. Prvi put da ga vidimo sa nešto većom ulogom i izgleda jako loše. Neki apgrejdovani Lazić, zna prodor u levo, bolje fizikalije i može povremeno da kazni šutem protivnika ako ostane sam. Ostalo... pa nijanse su u pitanju. Minimalno je napredovao tokom ovih par sezona.

Utisak večeri su ona 2 pogana stvorenja sa SK-a. Da je njihov privatan kanal, pa je opet sramotno onakvo komentarisanje nekoga, a taj neko je bivši igrač koji je prošle sezone bukvalno sam doneo dosta pobeda. I znao sam da će ovako nešto da se desi iako nisam sujeverna osoba, da će upravo on da nam presudi. Treba neko da im skrene pažnju, bruka i sramota kakve su ono frustracije. Bolje onaj groboš Srđan da nas prenosi nego ove 2 nabeđene spodobe. Ja razumem za prošlu sezonu, morala je smena da se odradi, ali "kancer je odstranjen", ne znam čemu sad ovoliko blaćenje Lorenza... strašno. Uhvatio sam sebe da na ovaj praznik izgovaram razne gadosti zbog 2 "stručnjaka". Biće bolje, siguran sam. Za ovaj kratak period ja sam prezadovoljan promenama u igri.

Edited by Boaće
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, drakon1 said:

Ovo! Sta su se veceras Plavvsic i Kuzmanovic tako obrušili na Browna? Ima li tu nekih detalja koji mi nisu poznati pa da znam zbog cega se njih dvojica veceras izdrkavaše na njemu? Delovalo podosta neprofesionalno.

 

Delovalo je neprofesionalno, neukusno i jadno. Ni meni nisu jasni razlozi, verovatno sam to propustio prošle sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno su bruka i ono ne sme vise da se ponovi. Imaju neki svoj privatni razlog što mrze Brauna i nameću ga evo drugu sezonu svima koji prate Zvezdu. Tip igra dobru kosarku, ima svoju cenu na tržištu i prošle sezone je igrao odlicno u Zvezdi. Dva nabeđena prostaka su bila strašno neprijatna za slusanje a njihovo sranje koje su probali da prodaju na kraju meča je rang sarape i onih kvazi novinarki koje gura sns.

Link to comment
Share on other sites

Just now, kokodakalo said:

Na 3:17 do kraja Guduric izvodi dodatno bacanje, Radonja vrsi izmenu. Radanov ulazi umesto Lazica i pruza mu ruku. Kapiten izbegava da pruzi svoju. Ne trpi LeBranko malu minutazu, zato je spreman sam reci sjebao Sasu.

Ocigledno da postoji problem. Ocigledno Lazic vidi da gubi mesto u 12 i to ne moze da podnese. Cak je i na terenu u nekim trenucima delovao nervozno... A jbg, dosta puta dobija loptu pri kraju napada gde mora da sutira i neretko masi.. 

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...