Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

31 minutes ago, Chaos Is Me said:

Jović, Rochestie, Brown

Loyd, Baron, Jenkins

Kalinić, Kinsey, Simonović

Miller, N.Bjelica, Mitrović

Marjanović, Kuzmić, Zirbes

 

Coach Ra

 

M Will nije bolji ni od jednog od ove trojice na PG ali svakako nosi jednu veliku estetsku i sentimentalnu težinu. 

Nemandza Bdzelica nije u ovoj deceniji igrao za Zvezdu.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mmajstor said:

 

Zar je jankovic Silbovan?

 

Moze i preletacki tim:

Vujanic, Cvetkovic

Milutinovic, 

Bogdanovic, Vitkovac

Roberts, Jankovic

Silobad, Tomasevic

 

 

Silbovali ga u Partizanu 😂

Pravda za Aranitovica🙏

56 minutes ago, Chaos Is Me said:

Dodao bih od igrača koji nisu pomenuti Omara Cooka, obožavao sam ga. 

Ja Gorana Jeretina

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tamburinjo said:

Dal je bolji Markus ili Jovic mogu da istrpim, ali po 100-i put spinovanje kako eto Filip Covic nije los nego ima tezinu prezimena pa je pod lupom javnosti ne mogu. 

Da se preziva Milicevic bio bi standardan...nikad i nigde. Da se preziva bilo kako drugacije Filip Covic parketa ne bi video kao sto ga nije ni video kad god je pomerio svoje dupe 

u sredinu gde nema tatice da suflira. Medeni mesec u Paraliji traje duze od Filipa Covica u KK Dramas. 

 

Najgori igrac koji je obukao dres KKCZ zadnjih 20 godina sigurno. Bilo je raznih vedeta za koje ni roditelji ne znaju da se bave kosarkom

ali samo jedna za koju se uprla masinerija placenih novinara da objasnjava kako eto bringer of EL nema tretman medju navijacima koji zasluzuje. 

Milutinovic je bolji od njega. Vujadin Subotic je Lebron za njega. Rebic je izvukao protiv Reala pa sve da nista u karijeri ne uradi bar je na jednoj tekmi doneo preokret i dao kos na EL. 

 

 

 

 

Kome nisu upitni? Nebojsi i mama Vesni? Covek je statisticki bio najgori igrac EL, najgori, na poslednjem mestu, na zacelju, fenjeras od 300 igraca! 

U FPM igra prosecno 30 minuta, pa i Pulen izadje da se odmori malo, ovaj ne staje, sutira 10 suteva u proseku, bezobraznije suteve ima samo Novak iz Mege, 

niko nista ne sme da mu kaze. Kad vec ima kvalitete koji nisu upitni kako 10 godina ne moze sa ovim brojkama da nadje angazman negde drugde da obezbedi finansijski familiju? 

Prezime Covic nosi tezinu i u poljskoj ligi? 

Nisu upitni kao nepotizam u nasem klubu,jbg tako je kako je ptotiv toga smo se borili i izborili.Statistika je ocajna i tu nema sta.Ali smo i vece luzere imali u ekipi koji nisu mogli da nakupe toliki gnev jer su im roditelji no name.fuckin' midget prim.aut Andrija Trinkijeri

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da ipak Lojd nece igrati tako da će biti mučenja u napadu ponovo. 

Fener se podigao I izgledaju mnogo bolje dolaskom Gudure, a i Veseli ulazi u formu tako da bi nam tu trebao biti fokus naše odbrane. Pored njih dvojice i Deson Pjer se fino snalazi na parketu i njega bi se trebali pricuvati. 

Zo je bas bas u lošoj formi i nadam se da nece biti raspoložen kao u prvoj utakmici. 

Odličnu odbranu smo igrali protiv Pao, ali je Fener mnogo kvalitetniji napadački I trebaće nam duzi periodi odlične odbrane da bi pobedili.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...