Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

7 minutes ago, goldberg said:

Putovanje, igrali tezak mec, sledece nedelje imamo jos jedan tezak mec.

 

Buducnost je odmarala prosle nedelje. Tesko je igrati kad nam i u EL gori pod nogama, a protivnik ne mora mnogo da zapinje u EC jer im plasman nije ugrozen.

 

Ne možemo valjda biti umorni i od sledećeg meča kog nismo igrali. 

  • Like 2
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Crni said:

Sta se desava sa Rocestijem, trebalo bi da mu je oprostajna sutra? 

 

Quote

 

kkcz_insajder

Kao što smo vam još pre mesec dana najavili, Tejlor Ročesti neće produžiti s razlogom planirani kratkoročni ugovor sa kk Crvena zvezda. On je i doveden da pomogne, jer nažalost na tržištu nije bilo kvalitetnih opcija koje je klub mogao da priušti u tom momentu. Njemu ugovor istice 07.12. I utakmica protiv Budućnosti će mu biti poslednja u našem dresu. Hvala mu na svemu, čast nam je što je jedan takav as nosio dres našeg kluba, pamtićemo njegove sjajne igre iz prošlih sezona i želimo mu sve najbolje u daljoj karijeri i životu!
Ono što vas i najviše zanima a tiče se zamene na poziciji poziciji 1, klub aktivno radi na dovođenju ali situacija je jako teška na tržištu, pa ćemo videti šta će se dalje dešavati

 

 

 

  • Like 4
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, SunZero said:

zivot nije isti od kada nema onih tvojih sarenih postova, mogao bi da bacis jedan ovih dana

 

Hvala na lepim rečima serdare, dobrih smo diskusija imali. Tad sam još bio studentarija, nemam sad živaca, a ni vremena za bojenje slova - samo ispaljujem opaske level klasični srpski kladioničar i gestikuliram pred TVom k'o Radonja pored linije (kad nažalost se ne može uživo :classic_sad:) Živo me zanima kako ćemo da izađemo iz ovog Dunav-Tisa-Dunav jer me brine činjenica što ništa smisleno ne igramo u poslednjih x nedelja. PNR eventualno pipnemo kad nam treba 1-1 izolacija iz njega, a sad smo počeli i u odbrani neke genijalne ideje da dobijamo poput ove nedavne da ostavljamo šutera u korneru samog x poseda u završnici da ne bi slučajno Vilbekin podigao sa 10 metara side step valjda.:classic_biggrin:

 

Krivo mi je za Roča, nadao sam se da će on da nam donese dozu smislenosti kad zabagujemo, ali deluje da je iz njega ispario magic smoke. Najgori scenario bi bio da se ispostavi da smo jedna od onih ekipa koje tu i tamo koknu nekog favorita i celu ušteđevinu stavljaju na jednog 15+ppg igrača...elem, nadam se da ćemo da mi na tribinama da budemo to pojačanje ekipi u nekom trenutku ove sezone, pa ako treba se nerviram, da se nerviram međ' 'iljade cigana:classic_smile:

  • Like 21
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Vamos Laki said:

Makar neke dobre vesti.

Sto jos nemamo ni zamenu?

Post je besmislen. On je potpisan na 2 meseca, jer hocemo bolje i 2 meseca nismo nikog nasli.

 

Klasicno botovsko saopstenje puno nelogicnosti.

Edited by leki bg
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, leki bg said:

Sto jos nemamo ni zamenu?

Post je besmislen. On je potpisan na 2 meseca, jer hocemo bolje i 2 meseca nismo nikog nasli.

 

Klasicno botovsko saopstenje puno nelogicnosti.

Dobre su vesti da Roc ide i da se trazi zamena. Znaci da postoji zdrav razum.

Lose vesti su da verovatno nece naci dobru zamenu, jer to nisu uspeli vec 6 meseci.

Al bar nek dovedu igraca koji je nesto bolji od Hola ali s nesto drugacijim karakteristikama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Patrinus said:

 

Hvala na lepim rečima serdare, dobrih smo diskusija imali. Tad sam još bio studentarija, nemam sad živaca, a ni vremena za bojenje slova - samo ispaljujem opaske level klasični srpski kladioničar i gestikuliram pred TVom k'o Radonja pored linije (kad nažalost se ne može uživo :classic_sad:) Živo me zanima kako ćemo da izađemo iz ovog Dunav-Tisa-Dunav jer me brine činjenica što ništa smisleno ne igramo u poslednjih x nedelja. PNR eventualno pipnemo kad nam treba 1-1 izolacija iz njega, a sad smo počeli i u odbrani neke genijalne ideje da dobijamo poput ove nedavne da ostavljamo šutera u korneru samog x poseda u završnici da ne bi slučajno Vilbekin podigao sa 10 metara side step valjda.:classic_biggrin:

 

Krivo mi je za Roča, nadao sam se da će on da nam donese dozu smislenosti kad zabagujemo, ali deluje da je iz njega ispario magic smoke. Najgori scenario bi bio da se ispostavi da smo jedna od onih ekipa koje tu i tamo koknu nekog favorita i celu ušteđevinu stavljaju na jednog 15+ppg igrača...elem, nadam se da ćemo da mi na tribinama da budemo to pojačanje ekipi u nekom trenutku ove sezone, pa ako treba se nerviram, da se nerviram međ' 'iljade cigana:classic_smile:

 

Ispravka, sva ustedjevina je stavljena na dvojicu 15ppg samo sto je drugi wannabe 15ppg. 

Link to comment
Share on other sites

sta reci..  odavno nisam gledao, a ne znam dal sam uopste i gledao tolikog glupandera koliki je obrayant.. lik je hodajuca katastrofa..

treba ga poslati nazad odakle je dosao u roku od odma, lik je stabilan ko uranijum.. 

i terry je prica za sebe, kao i jos par igraca... al suvisno je komantarisati ostale pored onolikog glupandera obrayanta..:default_coffee:

edit:

i da, salo veliko razocaranje, ne vidi se razlika izmedju njega i alimpija.. nisam nista ni ocekivao od saloa kad je dolazio, a on nije ispunio ni toliko..

Edited by n4l1m
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Laki21 said:

Kalin Lukas u izraelskom prvenstvu, u pobedi svog tima Ironi Naharije, postigao 31 poen, imao 6 skokova i 8 asistencija. Index korisnosti 40.

 

Život je kučka.

su ovi drugi igrali sa juniorima 🤣🤣🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U sezoni kada smo ostali na devetom mestu znali smo da je Jović rizičan zbog višegodišnjih problema sa ledjima ali ideja je bila da tim koji je uigran, dobre hemije, prepoznatljive igre i definisanih uloga u slučaju ispadanja prvog pleja iz rotacije može da zameni kombo bek. Kakva je to bila frustracija gledati Djenku kako šlajfuje a tim igra hendikepiran na top levelu uz krvavo zaradjeno pravo da uopšte bude u toj poziciji. Zatim smo ponovo prošli kroz sličnu školu sa Reglandom. Moramo da dovedemo pleja jer i Hall može da ispadne iz priče pred plej of ABA lige pa ćemo Voldena da gledamo u ulozi Djenke i da ga djavolišemo što nema bolju tehniku, pregled igre i asiste. Ovo je trenutak do kojeg se još uvek mi pitamo da li ćemo ugrabiti možda i poslednju EL sezonu ili i treći put planiramo da idemo na strategiju: "neće valjda...i pomeri se smesta?".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Sector said:

Bolje da su produzili Rochestija ako nemaju zamjenu na vidiku. Ionako ako ne dobijemo 4 utakmice u narednih 5, od januara igramo za cast i slavu u EL. 

Jel to loše? mnogo smo se razmazili :classic_smile:... kad neki drugi klubovi budu u toj ulozi onda će nam biti žao, al džaba.

Uvek će biti deset timova ispod crte, za nas je bitan je kontinuitet.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...