Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

4 minutes ago, threepwood said:

Jbg, nisam ocekivao top 8, ali moram da priznam da je ovo malo razocarenje

 

Ja da ne ocekujem top8 ne bi nikad ni gledao EL. Zasto da pratim ako nemamo nikakvu ambiciju za to sto igramo? Svake sezone ocekujem i navijam za to, inace bi ponestalo motiva. 

Link to comment
Share on other sites

Bilo je opasno podsmevanje pre više od mesec dana kad je par nas kritikovalo nova pojačanja i stil igre. Tad su bile mantre da treba vremena da se sve uklopi, da je tek početak sezone, da su umorni jer su dosta utakmica odigrali, da zna Sale šta radi... Posle tog perioda mi ne da nismo napredovali, čak i lošije izgledamo.

 

Ovo je neobavezna košarka, vidi se iz aviona. Makabi za sirotinju, to smo postali. Šta da pričam o treneru koji u 3. četvrtini uvodi Simona na minut i po, bez nekog specijalnog zadatka da bi ga zakucao za klupu posle toga gde se više nije vraćao. U završnici igra Lazić, a pre toga je presedeo skoro 2 četvrtine. O'Brajant igra isto bilo da vodimo, gubimo, da je neizvesna završnica... ravna linija. Dolazimo do podatka da je Alimpijević imao bolje otvaranje sezone, da je Šakota u onom haosu od prošle sezone imao skor u Evroligi 8-10 od kako nas je preuzeo.

Onaj šut trojke O'Brajanta u kontri preko ruke iz ćoška gde Sale ne sme preko da ga pogleda, dovoljno govori sve. Kod ozbiljnih trenera za takav potez se ide na klupu uz objašnjavanje i kritiku da se to ne radi. Mada kako da očekujemo to kad Obradović upravo to i forsira. Čovek je alergičan na klasična krila i klasične petica. Samo small ball i ispucavanje za 3p. Onolika udvajanja na Džoniju, uspeo je da konvertuje ukupno 0 puta taj višak i da prosledi povratni pas. Imao je 0 asistencija i 3 izgubljene lopte.

Edited by Boaće
  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, quentin said:

Ne mora da ga gleda, samo neka mu rukom pokaže da izađe poslije tri sjebana napada za redom.  

 

Upravo isto sam hteo da napisem.... samo mislim da ne mora da ceka 3 napada, to je vec kasno. Nije problem promasiti nego odigrati nerezonski.. sto se po pravilu zavrsava sjebavanjem. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, quentin said:

Ne mora da ga gleda, samo neka mu rukom pokaže da izađe poslije tri sjebana napada za redom.  

Al stvarno. Ostri onu stvar na Davidovcu i ostalim momcima, a ovaj ladno sjebe tri napada za redom kad se lomi utakmica i nikom nista.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mmajstor said:

 

Ja da ne ocekujem top8 ne bi nikad ni gledao EL. Zasto da pratim ako nemamo nikakvu ambiciju za to sto igramo? Svake sezone ocekujem i navijam za to, inace bi ponestalo motiva. 

 

Ma nije meni potreban rezultatski motiv da bih pratio Zvezdu. Pa isao sam na tekme i kad smo se borili za opstanak, samo kazem da je razocarenje. Nista vise.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Za cije babe zdravlje je doveden Simonovic? Njegovih verovatno 100k plus Rocesti, moglo je da se iskoristi da se dovede plej, ili bolje centar.

Ovako se nakrcao roster poluigracima i polupenzosima.

Ajde diskutabilno vodjenje, al selekcijom tima sam zgranut.

Gromorozno.

Mozemo da idemo dalje i da kazemo da je za lovu koja je data jobu i teriju, mogao super igrac da se dovede. Bolje jedan krsten nego dva polutana. I onda krpis sa kuzom i kuridzom.

Ovako 100 igraca a kvalitet nula. Efekat sinergije nula.

Tim nismo.

Ozbiljan trener bi pedalirao joba posle one trojke u kontri i zakucao za klupu do kraja meca.

  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Cavani said:

Evo vec koju godinu za redom cemo igrati revijalno 2/3 sezone,decembar-april, opet necemo izbaciti nijednog mladog igraca ni trenera. Covic bi ovako mogao narednih 20god, vazno da drzavni novac kaplje u familiju.

 

Da se ja pitam ne bi ni jednog domaceg mladog igraca u timu, niko nije dorastao

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Napad loš standardno a ni ta izvikana odbrana nije dobra. Ostavljamo previše otvorenih šuteva za tri. Partizan je sve promašio pa jedva dobismo. Efes je sve pogodio pa je bilo brutalno rutiniranje. Makabi je promašivao i samo se čekalo kad će krenuti da ulazi.. Ako je igrač iz ćoška sam kao duh svaki put promašio tri puta, pa svi smo znali da će pogoditi četvrti put.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nek igraju u Borcu, Partizanu, Megi... CZV je ozbiljan tim , ne treba mu igraci u pokusaju, vec oni koji mogu odmah da prevagnu na terenu. Ne znam da li znas, ali strana Nutela je mnogo ukusnija nego domaca ( mislim na istocno evropsku nutelu)

Just now, Dropkick Murphys said:

Pa i nemamo nijednog u timu. 

Bas zato i kazem, dovoljni su nam domaci i ove sto imamo, ne jos da imamo mladjariju da se uce vodjenju lopti

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Prvi plej Hol

Lojd Volden Dobrinjo

Deda Laza

Rit Kuridza Borisa

Ozbiljan centar Kuz

 

Ovo je model selekcije koji smo mogli imati. Dakle imamo Simon Roch Teri i JoB kao visak. Za novac te cetvorice, mogu se pokriti 2 ozboljnija igraca. I imamo jos Radanova i Uskokovica kao 13og i 14og. Uloge bi bile bolje rasporedjene.

Radonja je obicno ovako rezonovao.

Tanki bismo bili na 4, al nesto mora da trpi.

Niko ne moze da me ubedi da roster nije mogao ovako da izgleda.

I kad napisah ozbiljan centar. Pa nama bi Rejnolds iz Bayerna zavrsio posao.

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...