Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Obe ekipe su igrale dobru i snažnu odbranu, ali Makabi je više služio šut - i za 3 i sa penala. 

Dobra stvar - igra Davidovca. Samo da se još više okuraži i dobri smo. 

Loša stvar - Saša Obradović i njegovo prečesto uvođenje i držanje O'Brajanta na terenu, kao i uvođenje Lazića 4-5 minuta pre kraja. Dobili smo? - ništa. Kao da ne ume da nacrta napad, pa kao: "Lojd i  Brajant, rešite vi ovo."

Ako se ovo ne promeni (a ne vidim kako će), možemo da se oprostimo od top8 EL ove sezone. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Celavi prepotenko mi zgadio ekipu sa svojim vodjenjem utakmice.Koliko je ovo lose selektirana ekipa da bole oci.Sada je vec I kasno za promene posto smo za top 8 izduvali vec sada a za Aba ligu i da nas vodi Jakovljevic osvojili bi sa pola gasa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, izgubili smo. Nisam razočaran porazom. Tradicionalno gubimo od divljaka. Nisam razočaran divljanjem O Brajanta. To je njegov stil. Veoma sam razočaran i to sve više Sašom Obradovićem. Pa ni Radonjić u svojoj najgoroj fazi, na početku mandata u Zvezdi nije ovakve kikseve imao. Dejo, vrati se, sve ti je oprošteno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Majak said:

Obe ekipe su igrale dobru i snažnu odbranu, ali Makabi je više služio šut - i za 3 i sa penala. 

Dobra stvar - igra Davidovca. Samo da se još više okuraži i dobri smo. 

Loša stvar - Saša Obradović i njegovo prečesto uvođenje i držanje O'Brajanta na terenu, kao i uvođenje Lazića 4-5 minuta pre kraja. Dobili smo? - ništa. Kao da ne ume da nacrta napad, pa kao: "Lojd i  Brajant, rešite vi ovo."

Ako se ovo ne promeni (a ne vidim kako će), možemo da se oprostimo od top8 EL ove sezone. 

 

Mora se iskreno priznati da je ulepšao svaki Makabijev koš.

 

tenor.gif

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Сада је узорак већ сасвим довољно велики да може да се стане иза изјаве да смо ругло од екипе које је притом ужасно и вођено.

 

Doslovce. Igramo antikošarku bez ikakvog smisla i ideje. Zvezde™ budže statistiku, timski igrači nazaduju. Krš.

1 minute ago, PERICA!!! said:

Imam osjecaj da Sale ne smije da kaze bilo sta Obrajantu. Ono u fazonu rodilo se valja ga ljuljati.

 

Doslovno. Ne sme mrk pogled da mu uputi.

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...