Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

34 minutes ago, Laki21 said:

 

Pa ispada da igra...

Ne znam na osnovu cega toliki zent od Rolla i njegovog navodnog pika na nas i epskog protagonizma.Proverih sad, covek protiv nas odigrao 3 utakmice (2 u Makabiju i jednu u Milanu), i postigao respektivno 7, 15 i 9 poena uz prosecni index ispod 10, nesto mi ne deluje kao neko ko dobija erekciju kad nas vidi prekoputa (mada jeste lajao protiv nasih finansijskih problema i pitao po mrezama kako mi uopste igramo EL).

Ako mi jedan igrac pada na pamet, koji nas uvek urnise, to bi bio Ulanovas.Covek ima fetis na crveno-belo i pokida nas ko dete mace muskatlu svaki put kad nas vidi prekoputa😄

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Vamos Laki said:

Nekompletni, igra JOB.

 

nije okej tako trpati našeg igrača koji je otprilike najmanji problem, tj imamo dobrića, lazića, halla, kuzmića, terryja ispred

samo kažem. taj trip da kada platiš više igrač treba da igra više po mom i tvom ukusu, nije realan

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Roll i Tarzewski ne igraju, Punter nema minut u EL, Dilejni i da udje nije u nekoj formi, Micov odigrao jedan susret i stariji je od Simketa...

ako im ne uzmemo sada i tu šestu u nizu teško ćemo i u Pioniru da ih dobijemo kada se saberu.

Rodrigez ozbiljno isporučuje ali nikad nije bio fizički dominantan i mogli bi da probamo sa ozbiljnijim haslom na njemu.

Bar Lazine prve tri lične da uložimo u njega...a posle od tog trećeg minuta, kako bude.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, đubrivo. said:

 

nije okej tako trpati našeg igrača koji je otprilike najmanji problem, tj imamo dobrića, lazića, halla, kuzmića, terryja ispred

samo kažem. taj trip da kada platiš više igrač treba da igra više po mom i tvom ukusu, nije realan

Ja se malo zezam.

Mada je tacno da nije moj cup of tea.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Wingwalker said:

kako već tradicija nalaže...utrpat će nas matori Micov večeras da ima da se dimimo...naravno ako stigne na red od Rodrigeza, Hajnsa, Dilejnija, Datomea...i brata nam Puntera.

 

 

 

 

 

 

Kad si ovako naslagao imena, tek sad vidim kako su jak sastav. Da nije Armani u pitanju pa da kazem da osvajaju EL.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Wingwalker said:

Roll i Tarzewski ne igraju, Punter nema minut u EL, Dilejni i da udje nije u nekoj formi, Micov odigrao jedan susret i stariji je od Simketa...

ako im ne uzmemo sada i tu šestu u nizu teško ćemo i u Pioniru da ih dobijemo kada se saberu.

Rodrigez ozbiljno isporučuje ali nikad nije bio fizički dominantan i mogli bi da probamo sa ozbiljnijim haslom na njemu.

Bar Lazine prve tri lične da uložimo u njega...a posle od tog trećeg minuta, kako bude.

panter igra protiv nas

Edited by Mile1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...