Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

11 hours ago, đubrivo. said:

 

taman da ti ne kažu, to je odličan razlog da se raskine ugovor na štetu kluba i da lepo potražiš nekoliko drugih klubova koji će te rado prihvatiti

ima ovde advokata, pa će valjda potvrditi da to nije zakonito ukoliko ti ne pristaneš na tako nešto

 

 

Mozes da raskines ako dokazes. A u periodu o kom govoris i sa peavnim sistemom u Srbiji ovo zvuci kao bajka.

11 hours ago, đubrivo. said:

 

verovatno je tako. sve se to znalo (dule upada na gajbe) a opet kažem, u našem "patrijarhalnom" društvu, verujem da je i uža rodbina neretko sa simpatijama gledala na te metode, pogotovo kada neko dete dođe iz unutrašnjosti pa kao jao šta će kako će, bolje da mu trener lupi jednu šljagu iz ljubavi

 

uglavnom, sve je to manje-više poznato. dule je samo ekstreman primer te stare škole koja jasno sve manje ima mesta u današnjem sportu.

Ovo je sramno izjaviti. Ako je to istina sto je receno, to je vid zlostavljanja, samaranje pogotovo i cak je i kaznjivo zakonom. Traziti opravdanje u tradiciji je mozda i sramnije od samog postupanja jer osoba koja tako postupa moze da bude bolesna. Ne znam da li bi bio toliko pun razumevanja da su ti samari zavrsavali na tvojim obrazima umesto na obrazima te dece.

Ako je zaista i bilo takvih roditelja onda su tek oni sramni jer to znaci da ima je profesionalni uspeh i pre svega bogacenje njihove dece ispred njihove srece. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, kokodakalo said:

 

Ovo je sramno izjaviti. Ako je to istina sto je receno, to je vid zlostavljanja, samaranje pogotovo i cak je i kaznjivo zakonom. Traziti opravdanje u tradiciji je mozda i sramnije od samog postupanja jer osoba koja tako postupa moze da bude bolesna. Ne znam da li bi bio toliko pun razumevanja da su ti samari zavrsavali na tvojim obrazima umesto na obrazima te dece.

Ako je zaista i bilo takvih roditelja onda su tek oni sramni jer to znaci da ima je profesionalni uspeh i pre svega bogacenje njihove dece ispred njihove srece. 

 

jbg, tako je to moj kokodakalo

zato smo i stigli ovde gde jesmo, najvise zahvaljujuci likovima poput djubriva i duloa koji oce da osamare cisto da ispostuju tradiciju ako nemaju neki bolji razlog

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Sector said:

Ko sve ne igra sutra za Armani i zasto svi igraju i koliko ce nam zabiti Hines i Leday? 

Pomislih da nije neka repka pauza i da ne igramo dok ne vidih ovaj post 😐

 

Biće zaista teško večeras ne znam posle onog što sam video u prethodnoj utakmici imam osećaj da će ovi da nam pokupe jedno 20 lopti u napadu.

Edited by Orthodox89
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Sector said:

Armani je kontender za F4, jedino sto ih ubise povrede i korona.

 

Delaney, Chacho

Punter, Roll, Moraschini

Shields, Micov

Datome, Brooks

Hines, Leday, Tercevski

 

 

 

 

Za moj ukus previse mator i izraubovan tim.Ovaj tim bi pre 4-5 godina bio kandidat za titulu, sada mi deluje da je pola igraca na zalasku.

Ne znaci da nas nece da odvale, ali meni se cini da im je plej of na misice neki maksimum

Delaney, Roll i Tarzewski mislim da nece igrati veceras.Tanki su na 4, ovo je utakmica gde bi JOB mogao da izdominira, pod uslovom da svoju telesinu unosi u reket i odustane od onih fade away poludistanci

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Gudura said:

Za moj ukus previse mator i izraubovan tim.Ovaj tim bi pre 4-5 godina bio kandidat za titulu, sada mi deluje da je pola igraca na zalasku.

Ne znaci da nas nece da odvale, ali meni se cini da im je plej of na misice neki maksimum

Delaney, Roll i Tarzewski mislim da nece igrati veceras.Tanki su na 4, ovo je utakmica gde bi JOB mogao da izdominira, pod uslovom da svoju telesinu unosi u reket i odustane od onih fade away poludistanci

Ovaj podatak nisam znao da ovi ne igraju, malo olakšava situaciju a ovo za JOB se potpuno slažem. Realno ni Brooks ni Datome ne mogu mu fizicki nista, Hines jedino. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Gudura said:

Delaney, Roll i Tarzewski mislim da nece igrati veceras.Tanki su na 4, ovo je utakmica gde bi JOB mogao da izdominira, pod uslovom da svoju telesinu unosi u reket i odustane od onih fade away poludistanci

 

Javlja mi se... Johny 27 poena, sut iz igre 7/24, Olimpija Milano - Crvena Zvezda 86-71.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...