Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

dal smo ikad imali veceg indijanca od obrajanta, nachi lik je za ovih 5-6 utakmica uzeo vise nerezonskih suteva nego svi ostali igraci zajedno unazad 6 godina..

salo il je pijan il mu je ovaj vanbracni sin, posto nema drugog objasnjenja, za ovoliko forsiranje ovog privatnika(tm)..:default_coffee:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Teška pobeda. Svidja mi se što je JOB dobio potpuno drugačiju ulogu. Umesto da divlja šutevima iz okreta ili slično, imao je posao da zida centre Splita na niskom postu. Nije to tako loše radio, ali ima neverovatno loš osećaj za završnicu. Gomila šuteva je završila na prvom obruču. Ali svakako pomak. Kuriža u kanalu već neko vreme, Simon poludeo na vreme. Lazić danas nije u minusu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, n4l1m said:

dal smo ikad imali veceg indijanca od obrajanta, nachi lik je za ovih 5-6 utakmica uzeo vise nerezonskih suteva nego svi ostali igraci zajedno unazad 6 godina..

salo il je pijan il mu je ovaj vanbracni sin, posto nema drugog objasnjenja, za ovoliko forsiranje ovog privatnika(tm)..:default_coffee:

Da nam nije tog indijanca mi bi smo izgubili od Splita.Gledaj siru sliku a ne zadnji napad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, 12Laki said:

Da bas protiv Splita treba izginuti a idemo u goste u Italiju i Spaniju.

 

Pa nije bilo nikakvog izginuca, utakmica odradjena sa 25% snage.

 

Igras protiv ekipe protiv koje mozes da ne primis kos i das ga ako tako odlucis, prosto su ovi mecevi vise uvezbavanje, trening, pustanje protivnika da se vezba neizvesna zavrsnica i tako. 

 

Ne vredi ni gledati ko je bio najgori ili najbolji, nisu ovo ozbiljni mecevi.

Link to comment
Share on other sites

Vrlo važna pobeda u krajnje neizvesnoj utakmici sa triler završnicom, opasnoj za one sa slabijim srcem, protiv trostrukog evropskog prvaka. Bravo!

 

 

 

Razmišljao sam da li da stavim prepoznatljivi dance gif sa psom :87:

Edited by Knipex
Slovo
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Knipex said:

Vrlo važna pobeda u krajnje neizvesnoj utakmici sa triler završnicom, opasnoj za one sa slabijim srcem, protiv trostrukog evropskog prvaka. Bravo!

 

 

 

Razmišljao sam da li da stavim prepoznatljivi dance gif sa psom :87:

Pokušali da se revanširaju za majstoricu u Ljubljani 1972.

Nismo im dali.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, 12Laki said:

Da bas protiv Splita treba izginuti a idemo u goste u Italiju i Spaniju.

 

Ne razumeš ti mentalitet navijača iz fotelje sa kokicama. Oni očekuju najviši performans uvek i svaki put, zato što i oni daju svoj maksimum u fotelji da pojedu što više kokica.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da me ne shvatite kao forumaša sa lajva ili Tita ( 😛 ), ali gledao sam preko stream-a Arenu sa hrvatskim komentatorom i nekako spontano krenuo da navijam za Split. Jbg, volim da gledam košarku, mi igrali standardno ABA i još gore, a oni slabiji tim i igrali sa 200% želje, pa kako da ne navijaš za takav slabiji tim? + su mi izgledali više timski nego mi, što užasno zvuči, ali ovo je aba između 4 (četiri!) EL tekme, tako da ni ne računam to.

Još je simpa i pravičan ovaj hrvatski komentator (potpuno sam se slagao s njim u komentarisanju faulova, koliko mi išlo na kurac što Realu u poslednja 3 minuta nisu svirali NIŠTA, tako včrs i nama), nekih 2-3min pred kraj sav uzbuđen kaže: "Sad je vreme da se skupe i spreme za jedenaesterce!" :classic_biggrin:
 

Najviše me raduje ono što reče Slaviša na lajvu, kako mi se čini, ove sezone je ipak EL prioritet u odnosu na ABA. Ok, nećemo vrv ni u top 8 (em je Sašina prva sezona na klupi, em ni roster nije takav), ali ako se tendencija nastavi i u sledećim sezonama - ja presrećan.
Najviše me bedači Đoković. Ne onaj s reket, nego ovaj mali ćelavi. Ok, nije dugo igrao, vratio se iz povrede, ali ona promašena slobodna i trojke... pa kako si ti plej. Najgore je što me je to podsetilo na Pota i Onog-Čije-Se-Ime-ne-Izgovara i shvatio da je to nekako već sindrom "FMP plej". Zato se i plašim šta će biti sa Uskokovićem ubuduće. Zapravo se i ne plašim, više mi se čini da će biti - ništa.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Majak said:

Da me ne shvatite kao forumaša sa lajva ili Tita ( 😛 ), ali gledao sam preko stream-a Arenu sa hrvatskim komentatorom i nekako spontano krenuo da navijam za Split. Jbg, volim da gledam košarku, mi igrali standardno ABA i još gore, a oni slabiji tim i igrali sa 200% želje, pa kako da ne navijaš za takav slabiji tim? + su mi izgledali više timski nego mi, što užasno zvuči, ali ovo je aba između 4 (četiri!) EL tekme, tako da ni ne računam to.

Još je simpa i pravičan ovaj hrvatski komentator (potpuno sam se slagao s njim u komentarisanju faulova, koliko mi išlo na kurac što Realu u poslednja 3 minuta nisu svirali NIŠTA, tako včrs i nama), nekih 2-3min pred kraj sav uzbuđen kaže: "Sad je vreme da se skupe i spreme za jedenaesterce!" :classic_biggrin:
 

Najviše me raduje ono što reče Slaviša na lajvu, kako mi se čini, ove sezone je ipak EL prioritet u odnosu na ABA. Ok, nećemo vrv ni u top 8 (em je Sašina prva sezona na klupi, em ni roster nije takav), ali ako se tendencija nastavi i u sledećim sezonama - ja presrećan.
Najviše me bedači Đoković. Ne onaj s reket, nego ovaj mali ćelavi. Ok, nije dugo igrao, vratio se iz povrede, ali ona promašena slobodna i trojke... pa kako si ti plej. Najgore je što me je to podsetilo na Pota i Onog-Čije-Se-Ime-ne-Izgovara i shvatio da je to nekako već sindrom "FMP plej". Zato se i plašim šta će biti sa Uskokovićem ubuduće. Zapravo se i ne plašim, više mi se čini da će biti - ništa.

Pa Split je imao 4 bacanja tj 2 faula pri rez 74:69...

Link to comment
Share on other sites

da je Sale skinuo Radanova da odmori Lojda...tuki bi ovo uzeli.

sada već opasno bode oči Kuretova minutaža dok je u ovakvom kanalu.

Rit nešto krenuo, trojka...uzeo par skoka i onda raspad u odbrani kao da je prezubio.

fino je videti da Simke mož da utrpa i kad jurimo rezultat.

Hal i večeras apsolutno bezopasan po zdravlje protivničkog koša.

 

Čestitke Splitu na izgaranju do prezadnjeg minuta...sledeća šansa tamo 2028-e.

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, 12Laki said:

Pa Split je imao 4 bacanja tj 2 faula pri rez 74:69...

To ok, ali i pre toga, mi smo mogli u reketu više da bijemo. A komentator je baš bio OK - mislio da nije nesportska Ročestija, uopšte je nije tražio, priznao da je ono bio faul nad Lojdom na izvođenju 40sec pre kraja...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Whitnail said:

 

Ne razumeš ti mentalitet navijača iz fotelje sa kokicama. Oni očekuju najviši performans uvek i svaki put, zato što i oni daju svoj maksimum u fotelji da pojedu što više kokica.

 

samo zamišljam da nekim čudom imamo roster kao real, svaka odigrana tekma bi bila "nedopustiva" i "sramotna"

 

pri tome mislim da to nije ekskluziva navijača iz fotelje, kojima i ja pripadam, već nerazumevanje da se poslednjih 5-6-7 godina tempo utakmica, kao i tempo igre na samoj utakmici prilično pojačao i da je teško izvodljivo pokazivati klasu na svaka dva dana, bilo fizički, bilo mentalno

 

u jednoj utakmici u kojoj npr splićane fino krene, dok npr walden ima šut u kojem praktično neometan promaši ceo obruč, čak i pravac pošto lopta završi levo od istog i sve snage u tabli, jasno je da je pobeda dovoljna a za nešto više ima i utakmica i vremena kada će to biti daleko bitnije.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Whitnail said:

 Oni očekuju najviši performans uvek i svaki put, zato što i oni daju svoj maksimum u fotelji da pojedu što više kokica.

mene malo sramota da priznam ovde pred svima...ali desi mi se da ne pristupim uvek sa istom energijom ispijanju piva

posebno mi tesko ide kad su back-to-back eventi...2. dan slave, izlazak u grad nakon poslovne pijanke, ili neki babl kad moras u kratkom roku vise puta da budes na nivou(tipa letovanje)

znam da nema izgovora i da ne treba da pravim razliku izmedju izlaska sa zenom i pijanke sa drugarima...ali jbg, desi se da nekad pristup nije isti i mrzim sebe zbog toga

call me razmazenko ili indijanac...ali nekad mi razliku pravi i koje pivo pijem

znam jbg da treba da mi je svako isto i da uvek profesionalno pristupim svom zadatku...ali izgleda da je jace od mene

mislim generalno da sam na jednom vrlo dobrom nivou, školujem ja redovno...al školuju nekad i mene jbg

videcemo na sta ce sve to da izadje...

  • Like 7
  • Love 1
  • Thanks 7
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Opet ne stigoh da odgledam, vidim opet "skolovanje" Zvezdine unutrasnje linije, proslo kolo Macura, Radulovic i Durnik, ovo kolo Lukovic i Vrankovic. 

 

O'Bryant 5/15 iz igre (5/13 za 2) pretpostavljam da je igrao na 5-ci posto je Kuzmic bio van tima, valjda ce ga "ukolpiti" Obradovic ako mu je ovo plan uklapanja (daj mu loptu da sutira dok ima snage, nema veze sto ima jedno 10-tak kilograma viska u odnosu na stanje iz Makabija i Lokomotive).

 

Onako po statistici bi se reklo u Zvezdi veceras najbolji Ilija Djokovic.

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...