Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

2 minutes ago, Kronostime said:

Steglo mi se grlo kad sam ga cistio Partizanovom rakijom iz casice koja ide u kompletu. :classic_biggrin:

Vazda kvalitetna rakiija kod tebe, sad imas i povod - poskakli grobari na Zocov dolazak, tu teku litre alkohola sigurno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

Bojana je otpevala na energy level-u novih evropskih šampionki koje su sinoć svim reprezentativnim selekcijama zadale domaći zadatak kako se peva himna. Velika si ciganštura Bojana. Veću nemamo.

 

 

 

 

 

 

Sacekaj, sacekaj, pa zar je bilo neke sumnje 😄

 

Evo da vidite kako smo cekale 5-u utakmicu finala ABA lige 😄

 

 

P.S. svi se subajte na kanal, da stignemo do 1000 pratioca, samo ne stavljajte zvonce, da vam ne stizu deciji videi u notifikacijama na fonu 😄

 

  • Like 9
  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Kronostime said:

Umeces se izmedju mene i Lakija21?

Za umetnicki dojam?

cccc, kakav danak neiskustvu.

:s_w:

u startu sam izneverovao da tu ima materijala za cirka 4 minuta mixa...možda za par gifova.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam sinoc Pick 'N' Talk sa generalnim direktorom KKCZ i morao sam ovde opsirno da podelim impresije.

Jedna monolog emisija, u rangu kada gostuje predsednik, ali duza (1.5 vs. 1 sat) i manje zanimljiva...

Nisam znao da je bio kosarkas i da je dobacio do Irana i Kipra. Generalno, meni je ostavio utisak ja, pa ja tipa. Kao sto rekoh, raspricao se, a malo sta je rekao. A da, za one koji pisu da KKCZ nema strategiju, po njemu ima. Rade vredno na kratkorocnoj i dugorocnoj... Ne znam samo na sta se konkretno ta strategija odnosi jer ja na terenu ne vidim razliku. Kao prepoznaje sta ko moze da uradi, pa eto tako je vec davno video ovu dvojicu u podkastu.

Onda ide ona prica o benefitima za zajednicu (to je ono kao drustvena odgovornost)... radi od 7, iako je radno vreme od 9 (ko je rekao AV?), a videvsi njega, krenuli i ostali.

KKCZ je u nabolja 3 sto se tice organizacije u EL, a i on ima EL master i ta njegova generacija i drugi iz CZ koji ga imaju su jezgro organizacije EL i oni vode kosarku u Evropi / menjaju stvari u evropskoj kosarci. 

Ono sto je dobro, a sto je rekao je da ce se posvecivati veca paznja domacim mladim igracima i paziti da imaju vise kosarkaskih fundamenata.  

Sa ushicenjem je pricao kako salje mejlove zaposlenima oko i posle ponoci, nekada i u 3-4 ujutru, jer tada razmislja i jako je kreativan bas tada, a vrlo se ljuti ako neko odmah ne odgovori... 🙄 

Sve u svemu, antipatikus (po meni), a i skroman 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U principu nisi mnogo pogresio ali si dosta relativizovao i malo izvukao iz konteksta.

 

Cinjenica je da je KKCZ dobijao nagrade od EL za marketing (za koji je i direktno i sada kao general menadzer zaduzen). 

U tom smislu je KKCZ u top3 tima EL. 

 

Propustio si da pomenes i "tetku" koju je pominjao. 😄 (za one koji nisu gledali: taj mit da mu je Vesna tetka koji je plasiran s one strane brda, nema veze sa realnoscu)   

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Kooineeperk said:

U principu nisi mnogo pogresio ali si dosta relativizovao i malo izvukao iz konteksta.

 

Cinjenica je da je KKCZ dobijao nagrade od EL za marketing (za koji je i direktno i sada kao general menadzer zaduzen). 

U tom smislu je KKCZ u top3 tima EL. 

 

Propustio si da pomenes i "tetku" koju je pominjao. 😄 (za one koji nisu gledali: taj mit da mu je Vesna tetka koji je plasiran s one strane brda, nema veze sa realnoscu)   

Ja sam samo prepricao sta je on govorio (a govorio je mnogo i dosta uopsteno). To da smo u vrhu po marketingu je poznato i kapa dole. Ni jednom recju nije pomenuto da je to zbog marketinga vec onako kako sam napisao, a priznaces, marketing nije organizacija, tj. nije smo marketing pokazatelj organizacije. 

Da, da... tetka 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

U principu nisi mnogo pogresio ali si dosta relativizovao i malo izvukao iz konteksta.

 

Cinjenica je da je KKCZ dobijao nagrade od EL za marketing (za koji je i direktno i sada kao general menadzer zaduzen). 

U tom smislu je KKCZ u top3 tima EL. 

 

Propustio si da pomenes i "tetku" koju je pominjao. 😄 (za one koji nisu gledali: taj mit da mu je Vesna tetka koji je plasiran s one strane brda, nema veze sa realnoscu)   

Kakva korist od toga? to su neke akcije EL koje ništa ne donose klubu, sem lepih reči, a od toga se ne živi.

Veću zaradu bi doneo jedan dobar skaut nego svi oni zajedno. Lepo je to što rade i svaka im čast, nemam zamerke.

Vredno pažnje je priča o novom načinu rada u mlađim kategorijama, to je dobar znak.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kankkunen said:

Kakva korist od toga? to su neke akcije EL koje ništa ne donose klubu, sem lepih reči, a od toga se ne živi.

 

Ne bih se bas slozio, prvo, znacilo je nama kao klubu jer su sve te akcije animirale navijace i bilo je lepo videti da se tako nesto radi. Drugo, dosle su te nagrade, kao priznanje da je to bilo dobro - mozda tebi nista ne znace ali onima koji su radili na tim kampanjama itekako znace. 

 

Veruj mi, poznajem tu oblast. 

 

6 minutes ago, Kankkunen said:

veću zaradu bi doneo jedan dobar skaut nego svi oni zajedno.

Naravno, to je sportski deo tima, a sada je on kao generalni menadzer zaduzen i za to... 

Ne znam koliko ce to pomoci jer je izjavio da ne voli da se bavi pregovorima sa igracima. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Kankkunen said:

Sve pet, najjači marketing su dobri rezultati tima i sve mora biti podređeno tome.

 

Ma bez sumnje da je to prioritet broj 1. 

 

A da bi imao dobre rezultate moras imati i budzet, da bi imao budzet moras imati i sponzore, da bi imao sponzore moraju i oni biti zadovoljni, da bi oni bili zadovoljni marketing mora dobro da radi svoj posao, da bi marketing dobro radio svoj posao mora da ima publiku, da bi bilo publike mora biti i nekih primamljivih sportskih rezultata, da bi imao dobre rezultate... 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

Slika+zaslona+2020-09-14+u+12.38.24.png

Ne valja ti slika. 😃 

Sada bi repa trebalo da se uhvati za misa... Ovo sto je Kojneperk napisao je upravo to - vrzino kolo, gde se ne zna gde je pocetak (koka - jaje fazon). 

Zakljucak se sam namece - dok se ne skupe pare od sponzora i ne privuce publika (sta god da je prvo) da AV odresi kesu  😃😃 😃

Inace sam ovo na kraju recenice skoro pa citirao iz podkasta jer sam se vracao vise puta da proverim da li sam dobro cuo jer obicno slusam na x2 'su jezgro organizacije EL i oni vode kosarku u Evropi / menjaju stvari u evropskoj kosarci.'

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...