Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

55 minutes ago, pavijan2 said:

jel se meni ucinilo ili su tu petrusev i vlade trazili korake? 

 

Mislim da su trazili korake Nnokoa u akciji pre toga, ili 3 sekunde. On je zidao, pa ja vratio loptu napolje, i onda opet dobio loptu u poziciji na gifu iznad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pantelia said:

 

Mislim da su trazili korake Nnokoa u akciji pre toga, ili 3 sekunde. On je zidao, pa ja vratio loptu napolje, i onda opet dobio loptu u poziciji na gifu iznad.

Pa i na gifu se vidi da je krenuo izvan reketa tako da nemaju za šta da se bune u ovoj akciji. 

 

Petrušev mi se nimalo ne sviđa kao karakter. Jako me podseća na Zagorca samo što je bolji igrač. Deluje mi kao da misli da treba da ima ne znam kakav tretman. Non stop se buni za očigledne stvari. U glavi mi je faul nad Holom kada ga zakači rukom po laktu i nakon zvižduka digne obe ruke i krene da kenja. Poleteo je previše a uopšte nije toliko dobar koliko misli. Talenat je tu, ali će morati mnogo da radi i na skilu i na ponašanju. Većina centara iz evroligaških klubova bi ga pojela. Mogu samo da zamislim šta bi mu Milutinov uradio na nekoj utakmici.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, pavijan2 said:

jel se meni ucinilo ili su tu petrusev i vlade trazili korake? 

 

5 hours ago, pantelia said:

 

Mislim da su trazili korake Nnokoa u akciji pre toga, ili 3 sekunde. On je zidao, pa ja vratio loptu napolje, i onda opet dobio loptu u poziciji na gifu iznad.

 

Trazili su mslim "duplu", pogresno vodjenje Noka  pre povratnog pasa... ali totalno nebitno 😄...

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Knipex said:

Pa i na gifu se vidi da je krenuo izvan reketa tako da nemaju za šta da se bune u ovoj akciji. 

 

Petrušev mi se nimalo ne sviđa kao karakter. Jako me podseća na Zagorca samo što je bolji igrač. Deluje mi kao da misli da treba da ima ne znam kakav tretman. Non stop se buni za očigledne stvari. U glavi mi je faul nad Holom kada ga zakači rukom po laktu i nakon zvižduka digne obe ruke i krene da kenja. Poleteo je previše a uopšte nije toliko dobar koliko misli. Talenat je tu, ali će morati mnogo da radi i na skilu i na ponašanju. Većina centara iz evroligaških klubova bi ga pojela. Mogu samo da zamislim šta bi mu Milutinov uradio na nekoj utakmici.

Slazem se za Petruseva. Juce je Lazica gurnuo sa ledja nakon sto je sudija svirao faul (nevezano za njih dvojicu), bezveze neki potez. Tako da se tu koskao sa njim, sa ovima iz Partizana u polufinalu, bice da ima nesto i do njega. Pritom ovaj playoff Superlige uopste nije odigrao nesto previse dobro.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, djura.net said:

199774564_323257906060007_84423008496701

 

MVP EL na nasoj utakmici, valjda su ga dozet i minic ubedili za podcast.

 


I jedan od vecih Radonjinih promasaja u Zvezdi i jedna od retkih situacija kad je Covic bio u pravu. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Hvala na svemu jednom od najboljih stranaca u nasem dresu. Ofanzivni mamojeb, dobar defanzivac, a jos bolji covek i saigrac. Ostace mi bas u lepom secanju, neka uziva u svakom dolaru tamo, definitivno je zasluzio ugovor karijere.

Jel se zna gdje ide?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...