Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

3 minutes ago, Laki21 said:

 

O kome drugom? Ti i ja da smo bili na terenu bili bi korisniji.

Aj sve, al što se dernja na saigrače (DeDa) a sam je ispao ko iz voza ... čist bezobrazluk.

Radanova isto ne kapiram, totalno bez koncentracije i želje da nešto uradi na terenu ... :smiley13:

 

Link to comment
Share on other sites

Radanov izgleda stvarno nema glavu za ovaj nivo takmičenja.

11 minutes ago, Kankkunen said:

Aj sve, al što se dernja na saigrače (DeDa) a sam je ispao ko iz voza ... čist bezobrazluk.

Radanova isto ne kapiram, totalno bez koncentracije i želje da nešto uradi na terenu ... :smiley13:

 

 

VYrCk11.png

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/25/2021 at 10:25 PM, Hugo Punch said:

 

 

7 hours ago, Laki21 said:

Radanov izgleda stvarno nema glavu za ovaj nivo takmičenja.

 

VYrCk11.png

Dzabe ti to kacis. Sve vreme se na fourmu prica za Simonovica, Kuzmica... Ali, kao i sa juniorom onomad, nemamo mi pojma, ne poznaje se igra i tako... Bitno je da obojica imaju ugovore i za sledecu godinu, a Kuzmic, ako se dobro secam i za onu tamo (da se osiguramo da nam ga neko ne ukrade)

Pogresam quote...

Edited by Inbox
Link to comment
Share on other sites

Znaju svi to,ali sta treba da se uradi u toku sezonu, greskace biti ako nastave da igraju jer su tu takmicarski rezultati u EL zavrsavaju. Bez Voldena i Loyda to je 50-50% u majstorici i bila bi steta to izgubiti. Naravno maloumno da se igra finale na dva meca,mislim da smo jedini u Evropi koji to rade...to govori dosta o ligi...i ozbiljnosti iste. 1/4, 1/2,1/1 se igra na dve pobede,nikad vidjeno..

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Николица said:

Јесте ван теме, али јесте ли гледали тенис? Одавно овакав меч нисам гледао. Победи га Ноле, свака част обојици. Неописиво...

 

Nije van teme, tesko mi da verujem da je neko gledao KLS ligu pre nego el Rafole klasiko. 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mmajstor said:

 

Nije van teme, tesko mi da verujem da je neko gledao KLS ligu pre nego el Rafole klasiko. 🙂

Pravo tenis je bio kad je Boba rokao servis - volej. Ovo besomučno prebacivanje loptice preko mreže baš  ...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, pavijan2 said:

Pravo tenis je bio kad je Boba rokao servis - volej. Ovo besomučno prebacivanje loptice preko mreže baš  ...

Ех сад бесомучно.... Било је екстра потеза, а онако играти 4 сата или колико већ, онакав интензитет, снага, издржљивост. Ретко који спортиста данас може да издржи то. А што се кк тиче, нека доведу Ивановића из футуре и даље нека виде кога че и шта че хехе...

Link to comment
Share on other sites

Radanov izgleda stvarno nema glavu za ovaj nivo takmičenja.
 
VYrCk11.png
Ono što je juče odigrao Radanov nikakve brojke ne mogu da dočaraju jer onakva nezainteresovanost i malokrvnost gde samo pogledom prati loptu dok je pored/ispred njega uzima ko i kako želi je neopisiva.

Stvarno bih voleo da "mali" pokaže da vredi i da nije baš u toj meri zaslužio da bude na kraju klupe te da mu treba dati veću šansu da pokaže koliko može, umesto samo na kašičicu ali sa sinoćnjim pristupom u najboljem slučaju će imati karijeru Tejića.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Košarkaši Crvene zvezde mts dočekuju u nedelju ekipu Mege u poslednjem meču ove sezone, ujedno i „majstorici“ superlige Srbije.

Umorni i iscedjeni Crveno-beli su nakon ubedljive pobede u prvoj utakmici, doživeli poraz u drugom meču u petak, pa će se nakon osvojenog kupa i ABA lige, za treći trofej ove sezone boriti u nedelju u hali „Aleksandar Nikolić“ od 20.30 časova.

Trener Dejan Radonjić ima puno problema pred ovu utakmicu, ali veruje da će crveno-beli pronaći dodatne rezerve i snage, da i pored skraćene rotacije i povreda odigraju meč vredan titule:

„Izuzetno loša prva četvrtina je uticala na dalji tok utakmice u petak. Mega je pokazala kvalitet i talenat i u tom meču, sa druge strane, apsolutno sam svestan potrošnje kod naših igrača, i još svesniji problematike koju izazivaju brojne povrede. Želimo trofej i moramo pronaći energiju za još jedan meč u ovoj sezoni! Svaki glas sa tribina, bez obzira koliko ljudi bude bilo u hali, biće nam motiv više da prevaziđemo ogromne probleme. U ovom trenutku ne znamo ko će biti spreman za utakmicu“ rekao je trener crveno-belih.

Ekipa Crvene zvezde u nedelju će odigrati 79. zvaničan meč u ovoj sezoni i to u 4 takmičenja: Evroligi (34), ABA ligi (26+8), Kupu Radivoja Koraća (3) i Superligi Srbije (7).

 

https://kkcrvenazvezda.rs/2021/06/12/dejan-radonjic-moramo-da-pronademo-dodatnu-snagu/

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Kosjan Willavić said:

Naprosto neverovatno , nije Rit bog zna kakav igrac ali se moglo probati i s njim.

Loše trenira, kvari atmosferu, neće novi ugovor, hoće svoje pare ......

Sam izaberi neku od ponuđenih floskula i eto ti odgovora.

Link to comment
Share on other sites

ne bih da palim, al misko se bas popalio na ono relano sporcko podjebavanje petruseva, vise je njega pogodilo ono mvp nego petruseva, u fazonu, jebite mu i majku, al ga ne dirajte u statistiku :kadarnevera:

 

stos tice vecerasnje utakmice, morace da padne neko gepekovanje i drzanje™ svlacionice u stilu predragasase, posto nam pola tima fali 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, n4l1m said:

ne bih da palim, al misko se bas popalio na ono relano sporcko podjebavanje petruseva, vise je njega pogodilo ono mvp nego petruseva, u fazonu, jebite mu i majku, al ga ne dirajte u statistiku :kadarnevera:

 

stos tice vecerasnje utakmice, morace da padne neko gepekovanje i drzanje™ svlacionice u stilu predragasase, posto nam pola tima fali 

 

:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

 

Dobijamo večeras lagano. Bez brige cigani. 

 

A I AKO IZGUBIMO TO ZNAČI DA JE DIL KOJI SAM PREDLOŽIO DOGOVOREN I DA NAM STIŽE PETRUŠEV, DUVAJTE GA TVITERAŠI :s_d:

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, NMX said:

 

:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

 

Dobijamo večeras lagano. Bez brige cigani. 

 

A I AKO IZGUBIMO TO ZNAČI DA JE DIL KOJI SAM PREDLOŽIO DOGOVOREN I DA NAM STIŽE PETRUŠEV, DUVAJTE GA TVITERAŠI :s_d:

A za koji će nam krasni taj nabijač statistike?

Simonović kao treći visoki može.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...