Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

20 hours ago, Devil In My Pants said:

1 - Jos manje mi se svidja ugovor na jednu godinu naseg trenera,

2 - skroz smo bez dobrog koncepta i price o A licenci su po meni samo san i mi ne radimo po tom pitanju nista...sve to zavisi od jednog coveka koji mora reci npr imacete budzet sledecih godina toliki i toliki a to prosto nije moguce.

1 - Posto vidim da bas podrzavas trenera, mozda imas neki info da podelis sa nama... a mozda on nije hteo na duzi rok jer mozda KKCZ one tamo sezone nece igrati EL, a on bi jelte, il' da trenira EL tim, ili da srce fuka na Vracaru 

2 - Budzet pre svega zavisi od milosti drzave, tako da to nije nesto sto moze da se planira na duze staze. Moze se zaraditi dodatno jos nekim aktivnostima (ulaznice, marketing...), ali smatram da je iluzorno misliti da u Srbiji, neka firma sponzorise nekog jer su nasli interes (pa i privatne firme). Dobiti sponzora iz inostranstva je tek epski poduhvat jer smo malo i u principu neinteresantno trziste. 

Edited by Inbox
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Inbox said:

1 - Posto vidim da bas podrzavas trenera, mozda imas neki info da podelis sa nama... a mozda on nije hteo na duzi rok jer mozda KKCZ one tamo sezone nece igrati EL, a on bi jelte, il' da trenira EL tim, ili da srce fuka na Vracaru 

2 - Budzet pre svega zavisi od milosti drzave, tako da to nije nesto sto moze da se planira na duze staze. Moze se zaraditi dodatno jos nekim aktivnostima (ulaznice, marketing...), ali smatram da je iluzorno misliti da u Srbiji, neka firma sponzorise nekog jer su nasli interes (pa i privatne firme). Dobiti sponzora iz inostranstva je tek epski poduhvat jer smo malo i u principu neinteresantno trziste. 

1. To je ono sto znamo da je potpisao na godinu dana, na upravi je da to odradi...sad da bacam pasulj za EL je smesno

 

2. Pa kad si predCednik mozes naci valjda i sam nekog sponzora kao onaj Lucky bet :)) ko bi ga sprecavao da nadje neke pare mimo drzave...neinteresantno trziste koje igra EL kao i svi ostali timovi..svega 34 utakmice po nekim buranija gradovima kao sto su Berlin,Minken, Moskva, Barselona,Madrid itd...oce to...

Link to comment
Share on other sites

Pošto nisam prvi čestitao na ABA titulu, red je budem onda poslednji. :capone_2:

Svaka čast svima u klubu, neverovatan uspeh kad se uzme sve u obzir.

 

Da ne bude selfquote samokad se pogodi, prilažem svoj gde sam prognozirao ovako. Čitam ga ponovo i dalje bih isto sve napisao.

 

Prelomna tačka apsolutno tekma br.2. Kraj 3/4, rezultat 61 : 70, mi u teškom down-u, bukvalno se ostvaruje moj scenario (uz obrnut redosled, ali to je ne možemo 2 vrhunska meča u 3 dana).

I onda kreće istorija, Branko Lazić stavlja do znanja da nije kraj, a brat Edzim da najvažniji organi za košarku nisu bicepsi i tricepsi. Kako smo to obrnuli u 4/4 iz tako lošeg stanja i dalje mi nije jasno, sve je bilo protiv nas.

 

2 meča u Pg, to sam već otpisao i bio u pravu. Epska sramotna krađa. I onda majstorica. Srce na mestu, atmosfera linča u izdanju "ovog puta po evropskim standardima"...izađi mala i Ćao Deki v2.

 

Iz ove Aba lige, prvi pa 3 mesta prazno gdin Jordan Loyd. Kakvi Cobs-i, qrac palac.

 

On 5/16/2021 at 2:27 PM, Obi-Wan said:

Da bacim i ja neku prognozu.

 

1) Ubeđen sam da dole u PG gubimo oba meča, što zbog realnih košarkaških razloga (kvaliteta, forme, raspoloženja igrača..itd), tako i onih nekošarkaških. Ovo mislim i da je Volden zdrav i da je Rit u boljem stanju. Možda bi razlika tada bila manja, tj. jedan meč bi bio u egalu sugurno. Ovako lagana 2 poraza očekujem dole.

 

2) Ovo nabija nama pritisak do maksimuma da dobijemo oba meča u Bg. Zna se dobro u kakvoj su vezi pritisak i košarka. Realnost je da taj pritisak ucini da bar na jednom meču odigramo slabije nego što možemo u ovom trenutku. Da dodamo na to povređenog najboljeg igrača (uz Lojda) i MJK kao realno naseg najboljeg matchupa na 4, dolazimo do toga da mi možemo dobiti meč samo ako odigramo vrhunski u ovom osakacenom sastavu. 2 vrhunska meča u 3 dana - malo verovatno.

 

3) Sudjenje - zna se koliko je bitno, očekujem gomilu faulova na Kobsu i Džoniju, usled njihove igre u centralnom piku. Sečenje velikim brojem faulova otupece nasu igru i opteretiti poziciono napad koji nam očajan.

 

Znači ovo je moja trenutna prognoza po mečevima:

 

0:1

1:1

1:2

1:3

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Tamburinjo said:

@NMX

 

Jeli siso sisasta izdajnicka zbog koje se stidim sto sam Srbin i patriota, jel bi sad menjao tutulu za Petruseva? 

 

AE BRE LAŽNI PATRIOTO, NE VIDIŠ ŠIRU SLIKU. 

 

Kratkoročni gubitak za dugoročni dobitak. Pritom dečko sinoć namerno odigrao loše da bi oborio cenu da ga lakše uzmemo :kece:

 

ALO TVITERAŠI, EVO JOŠ NEŠTO:

 

Menjam pobedu u sledećem derbiju za Jaramaza. 

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

...bolje Jare u ruci nego ''Pengosi'' na grani. Opet će kad zagudi pred početak sezone krenuti ridanje o deficitu endemske vrste. Dal je realno da roster formiramo ranim potpisom (aka Loyd) oko najskupljeg igrača na poziciji pleja iako eto još jednom možemo pazariti po diskontnoj EL ceni. Nnoko zna da će mu sledeća sezona biti presudna...vratio se iz ponora...zreo i iskusan. Teško da će i naredne kod Radonje da stroši sezonu na suluda zagradjivanja dok Volden udriblava dupetom. Zato i ne smemo sebi dozvoliti luksuz da čekamo nekog Godoa na kecu...dajte dva vrlo dobra pleja i razliku uložiti u beka i prvu četvorku. Pre bi Simketa juniora nego Luku...i rešavajte Hall-a makar ga dodali na platnu listu iza potrošene legende.

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, NMX said:

 

AE BRE LAŽNI PATRIOTO, NE VIDIŠ ŠIRU SLIKU. 

 

Kratkoročni gubitak za dugoročni dobitak. Pritom dečko sinoć namerno odigrao loše da bi oborio cenu da ga lakše uzmemo :kece:

 

ALO TVITERAŠI, EVO JOŠ NEŠTO:

 

Menjam pobedu u sledećem derbiju za Jaramaza. 

Ode on u Bajern izgleda 🙂

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Inbox said:

1 - Posto vidim da bas podrzavas trenera, mozda imas neki info da podelis sa nama... a mozda on nije hteo na duzi rok jer mozda KKCZ one tamo sezone nece igrati EL, a on bi jelte, il' da trenira EL tim, ili da srce fuka na Vracaru 

2 - Budzet pre svega zavisi od milosti drzave, tako da to nije nesto sto moze da se planira na duze staze. Moze se zaraditi dodatno jos nekim aktivnostima (ulaznice, marketing...), ali smatram da je iluzorno misliti da u Srbiji, neka firma sponzorise nekog jer su nasli interes (pa i privatne firme). Dobiti sponzora iz inostranstva je tek epski poduhvat jer smo malo i u principu neinteresantno trziste. 

 

Pa zbog toga smo i uzeli kineski kredit da se razbacujemo u izbornoj godini, mora neki drim tim i u kosarci da padne.

Link to comment
Share on other sites

Iz izjave Radonjica moze se naslutiti da mu nije padalo na pamet vracanje u Zvezdu, vec ga je sama pandemija naterala da promeni odluku. Verovatno je na to uticalo i manjak dobrih ponuda zbog loseg rezultata sa Bajernom u EL, tako da pretpostavljam da Radonjic nije zeleo neki duzi ugovor da bi mogao ponovo da zapali preko za vece pare, a pritom ce i Zvezda od naredne sezone postati EC tim sto snizava cenu svim igracima i trenerima. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, mmajstor said:

Iz izjave Radonjica moze se naslutiti da mu nije padalo na pamet vracanje u Zvezdu, vec ga je sama pandemija naterala da promeni odluku. Verovatno je na to uticalo i manjak dobrih ponuda zbog loseg rezultata sa Bajernom u EL, tako da pretpostavljam da Radonjic nije zeleo neki duzi ugovor da bi mogao ponovo da zapali preko za vece pare, a pritom ce i Zvezda od naredne sezone postati EC tim sto snizava cenu svim igracima i trenerima. 

Jbg, i Sale Celavi ostade u Virtusu - mnogo suzen prostor, a kafa na Kalenicu nije jeftina....:default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mmajstor said:

Iz izjave Radonjica moze se naslutiti da mu nije padalo na pamet vracanje u Zvezdu, vec ga je sama pandemija naterala da promeni odluku. Verovatno je na to uticalo i manjak dobrih ponuda zbog loseg rezultata sa Bajernom u EL, tako da pretpostavljam da Radonjic nije zeleo neki duzi ugovor da bi mogao ponovo da zapali preko za vece pare, a pritom ce i Zvezda od naredne sezone postati EC tim sto snizava cenu svim igracima i trenerima. 

Sve ti znas...😁 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, n4l1m said:

slaba ce biti vajda u nedelju od pune hale, kad nam pola tima fali..

simonovicu ako je do postenja svoj ugovor ce odraditi u fmp-u, a radanova poslati u crnokosu..

Kuridž u Cibonu, a gde mučenog Kuzmića? Dunav Stari Banovci.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...