Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

6 hours ago, Crni said:

Jeste li sigurni da je na dve dobijene?

Ako nešto nije promenjeno u međuvremenu. 

 

 

Quote

Уколико Црвена звезда буде играла плеј оф АБА лиге до 27. маја, распоред њених утакмица у четвртфиналу је: 29. мај, 30. мај. и 01. јун. У том случају све утакмице полуфинала и финала би се помериле за два дана унапред.

 

"Уколико се плеј оф АБА лиге заврши раније и остале утакмице моћи ће раније да крену. У том случају финале би се играло на три добијене. Финале би се играло на три добијене и у случају да из екипа које се пласирају у финале не буде узет ниједан играч за репрезентацију Србије за њено учешће на предквалификационом олимпијском турниру."

Edited by Knipex
Ispravka
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Losmi17 said:

Opet, tvoje polazna premisa je da je moderator apostol istine i da je u pravu uvek.

Sta cemo u situacijama gde opasno gresi, da li da uticemo da preispita stavove i koriguje pristup, kao sto pozivas one koje si krstio kao gresnike?

 

Moja polazna premisa je da se ovdje skupljaju kulturni ljudi, kojim ne treba moderator da bi civilizovano razmjenjivali misljenje. Normu ponasanja diktira svaki individualac za sebe, a ne da gura do praga tolerancije kod moderatora.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Quote

Košarkaši Crvene zvezde i Mege će se u finalu boriti za titulu prvaka Srbije, a trener crveno-belih Dejan Radonjić je otkrio da neće moći da računa na Korija Voldena koji je već neko vreme povređen.

„Volden je već duže vremena van tima i trenažnog procesa zbog povrede, on neće igrati u finalu. Lojd, videćemo u narednim danima, bilo bi dobro da ga imamo na terenu“, rekao je Radonjić.

U prethodnom periodu se spekulisalo da je Lojd dogovorio prelazak u Zenit, što Radonjić nije ni potvrdio ni demantovao.

„Njegov kvalitet na terenu nam je značajan zato što smo oslabljeni, ali i zbog kvaliteta tima Mege. Mi smo u mečevima u plej-ofu bili dovoljno dobri da dođemo do mogućnosti da igramo finale. Uprkos rasporedu i naporima koji su bili prisutni, iskoristili smo vreme da regenerišemo tim. Nije bilo dovoljno vremena za odmor i treninge i tako se pripremamo i za finale. Mega je cele sezone bila veoma dobra, to je sistem koji funkcioniše dobro, koji daje igrače koji svake godine postaju značajni na evropskom i Milosavljević, Simanić, vratio se Novak…“, rekao je Radonjić.

 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Kankkunen said:

Jeste, ima neku povredu.

Jel' desnog ili levog  džepa 😁😁😁. Malo sam ironičan ali oče to, kraj sezone , milijunska ponuda iz Rusije. A šta da se cima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, n4l1m said:

deluje mi da on vise nece ni igrati(zbog pregovora sa drugim timom), a sa druge strane da walden nece igrati zbog povrede, te u tom smislu, pitanje je koliko cemo u takvom sastavu, moci da ishendlujemo megu..

nachi moj insekt za filing me nije prevario, definitivno bez waldena u finalu, a nisu velike sanse ni da loyd zaigra..

stob se reklo, morace bar trojica igraca po utakmice da izvlace onu stvar, ako mislimo da dobijemo finalnu seriju..

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, n4l1m said:

nachi moj insekt za filing me nije prevario, definitivno bez waldena u finalu, a nisu velike sanse ni da loyd zaigra..

stob se reklo, morace bar trojica igraca po utakmice da izvlace onu stvar, ako mislimo da dobijemo finalnu seriju..

Misliš moraćemo da ih prebijemo. Bukvalno.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, n4l1m said:

nachi moj insekt za filing me nije prevario, definitivno bez waldena u finalu, a nisu velike sanse ni da loyd zaigra..

stob se reklo, morace bar trojica igraca po utakmice da izvlace onu stvar, ako mislimo da dobijemo finalnu seriju..

Radonjic ovo uzima bez problema. Bitna titula jer se priblizavamo smezuranim komsijama. Mega ima lepu ekipicu, nece biti daleko od iznenadjenja,mozda nas jednom i pobede, ali nikako vise. 

 

Da vidimo sta mogu tornjevi blizanci protiv nasih drvoseca ispod kosa, da vidimo dal ima sta vredno da se uzme iz Mege.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Zvezdin trener Dejan Radonjić objasnio je u petak njihovo odsustvo, kao i razlog zbog kojeg centar Ognjen Kuzmić nije igrao protiv Čačana.

"Lojd je sa povredom, Kori Volden takođe, Kuzmić je odmarao danas", rekao je Radonjić.

današnja izjava ...

Quote

"Volden je već duže vremena van tima i trenažnog procesa zbog povrede, on neće igrati u finalu. Lojd, videćemo u narednim danima, bilo bi dobro da ga imamo na terenu", kazao je Radonjić u jutarnjem programu TV Prva.

Evo i video zapis ...

A možda i laže, ko će ga znati ...:lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Gospode bože hahahahahhahahahhahaha

 

Ima ljudi kojima je IQ kao procenat šuta za 3 Luke Mitrovića 

 

edit...tako je to kad neki rendom debil upadne na forum pa pročita jedan post i ne kapira bukvalno ništa. Taj će sutra u tvit da okači ono od juče da nećemo Kalinu i Tea jer su kamenjar i invalid. :s_d:

Edited by NMX
  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Gospode bože hahahahahhahahahhahaha
 
Ima ljudi kojima je IQ kao procenat šuta za 3 Luke Mitrovića 
 
edit...tako je to kad neki rendom debil upadne na forum pa pročita jedan post i ne kapira bukvalno ništa. Taj će sutra u tvit da okači ono od juče da nećemo Kalinu i Tea jer su kamenjar i invalid. :s_d:

To ti je ona 1244 sekta i njima slični.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...