Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

10 minutes ago, Princeton said:

Uz dužno poštovanje, ali zašto imate potrebe naglašavati moderatora koji vas je banovao, a ne prebacite fokus na svoje ponašanje, pa shodno tome korigujete stavove zbog kojih ste bili banovani?

 

Ja kad bih dobio warn, mislim da od sramote ne bih pisao mjesec dana, i prva stvar koju bih uradio je izvinio se kolegama forumašima, a posebno moderatoru koji je imao potrebu da mi skreće paznju što sam nevaspitani konj. Na forumu je malo uzjeban sistem vrijednosti, i u neku ruku kul biti banovan. Ma bjažiiii.. Da sam moderator samo jedan dan, jedan sat, jedan tren.. bio bih još rigorozniji, pogotovo na live temama 😁

U nekim idealnim uslovima to zvuci fino, ali to je cista utopija.

Moderacija cesto uspeva da bude gori deo foruma. Zbog dvostrukih arsina, privilegovanja, kasnjenja, relativizacije, generalizacije, nerazumevanja konteksta itd.

Naravno da je moderatorski posao nezahvalan, al niko ih nije udarao po usima da se late istog.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

 

Ma sve pet, sudije krive, moderatori krivi, Kuper kriv :)

 

Ako mi svi individualno radimo na tome da ovo mjesto bude prijatnije za diskusiju, i postujemo neke osnovne norme ponasanja, moderatori nece imati trun posla.

 

Poenta, ako si vec bio banovan, preispitaj svoje stavove, koriguj pristup, pokusaj da ne pravis istu gresku opet.. a ne jos da se bunis i da kukas na sudbu kletu. Bezveze.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Opet, tvoje polazna premisa je da je moderator apostol istine i da je u pravu uvek.

Sta cemo u situacijama gde opasno gresi, da li da uticemo da preispita stavove i koriguje pristup, kao sto pozivas one koje si krstio kao gresnike?

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Losmi17 said:

Opet, tvoje polazna premisa je da je moderator apostol istine i da je u pravu uvek.

Sta cemo u situacijama gde opasno gresi, da li da uticemo da preispita stavove i koriguje pristup, kao sto pozivas one koje si krstio kao gresnike?

Valjda postoji tema za to, gde moze da se pita, a mozes moderaciji da pises i privatnu poruku, ja sam tako razjasnio svoj ban i sve ok. 

Link to comment
Share on other sites

Nema ‘leba od Radanova sa ovakvim katastrofalnim sutem, i za tri i sa penala. Problem je sto on i sam zna koliko mu je očajan šut pa kad mu dodje lopta na otvoren šut na isti se diže kao da ga puškom neko tera.

Preko leta ima jedan jedini zadatak, da radi na tom sutu i dovede ga na kakav takav pristojan nivo. Ukoliko se to ne desi nema šta da pričamo da li zaslužuje neku ozbiljnu šansu sledeće sezone i da (li) ga neko sikanira

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Ridji said:

Nema ‘leba od Radanova sa ovakvim katastrofalnim sutem, i za tri i sa penala. Problem je sto on i sam zna koliko mu je očajan šut pa kad mu dodje lopta na otvoren šut na isti se diže kao da ga puškom neko tera.

Preko leta ima jedan jedini zadatak, da radi na tom sutu i dovede ga na kakav takav pristojan nivo. Ukoliko se to ne desi nema šta da pričamo da li zaslužuje neku ozbiljnu šansu sledeće sezone i da (li) ga neko sikanira

Znaci Radanov je nas Ben Simons. :D

Sve zna al sut ga jebe.

Link to comment
Share on other sites

Znaci Radanov je nas Ben Simons. :D
Sve zna al sut ga jebe.
Otprilike tako - aktivan je u igri, razmišlja, trudi se ali mu je samopouzdanje prilikom šuta iz daljine na izrazito niskom nivou a sam šut ide čak do ocene očajan jer je u svakom meču do večerašnjeg imao po bar jedan erbol i to iz čistih situacija.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Laki21 said:

Jel Lojd još uvek naš igrač?

deluje mi da on vise nece ni igrati(zbog pregovora sa drugim timom), a sa druge strane da walden nece igrati zbog povrede, te u tom smislu, pitanje je koliko cemo u takvom sastavu, moci da ishendlujemo megu..

Link to comment
Share on other sites

ja cuo na 2. Uzas.

 

24 minutes ago, Predragdjape said:

S obzirom da se spominje da  Lazarevic prelazi u Zvezdu iduce sezone, sumnjam da ce ostati Radanov, prosto nema mesta..

 

Gde se spominje...u neozbiljnim ili ozbiljnim krugovima?

 

Lazarevic, Mitrovic i pivot Lazic uz par dobrih krila mogu ozbiljnu rukometasku sekciju da oforme.

Edited by mmajstor
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mmajstor said:

ja cuo na 2. Uzas.

 

 

Gde se spominje...u neozbiljnim ili ozbiljnim krugovima?

 

Lazarevic, Mitrovic i pivot Lazic uz par dobrih krila mogu ozbiljnu rukometasku sekciju da oforme.

Pa s obzirom da upuceni clanovi pisu o tome, ne sumnjam da je istina, tj da ce preci kod nas. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...