Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Lorenco se nije proslavio u Feneru. Mozda bi mogao da proba ponovo? 
Ufff ovo bi bilo idealno, lik zna kosarke, na stranu sto je takav karakter. On i Jovic zajedno su vlazan san, lorenzo bi mogao malo i na 2, npr uvek bi uparivao njega i Lazica recimo ili njega i Davidovca. Lik je podjednako dobar i u odbrani i napadu secam se da nas je drzao sam pola sezone bas ozbiljan igrac.


Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kasnim debelo, ali moram malo da prokomentarisem finale ABA... Fala bogu da se zavrsilo. Tenzije oko terena, sudije, izlivi netrpeljivosti uprava klubova, pljuvanje Luke Mitrovica od strane "navijaca"... Drago mi je da je Radonjin i Milojevicev zagrljaj, kao i sportsko i korektno ponasanje kosarkasa bacilo "ljagu" na sve ostalo. ABA ne funkcionise. Prosle su dve godine od onog ratnog finala, a nastavlja se u istom ritmu. Pljuvali smo Lisca & co, ali trenutno stanje je za par nivoa gore. Sve u svemu, ABA ne zasluzuje ikakve prolaznosti, neka odumre ili se reformise, ovako ne ide.

 

Buducnost nije imala srece sa povredom Rida, dok je Edzim bio zrtva manjka mozga i kriterijuma. Zoran Nikolic je igrao za par klasa iznad svog nivoa, Kobs je vukao koliko je mogao, ali ipak je presudilo da bolja ekipa, sa boljim trenerom trijumfuje zasluzeno. Odlicno postavljena peta utakmica, izostanak Rida je iskoriscen, minuti Buducnost sa dve cetvorke iskontrolisani, pracakali su se, ali to je bilo to, realan ishod na kraju. Heroj serije Dobric, bez obzira na sve bledja izdanja kako je serija tekla. Bez njega ovo ne bismo dobili. Lojdova trojka je lepo zatvorila pricu, da nam bude toplo oko srca.

 

Svim Zvezdasima srecna ABA titula uz zelju za vise pozitive, duzim pamcenjem, vise fleksibilnosti i manje ishitrenih reakcija 😘

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

Raskantali nas posteno mladi francuzi... 

A naš SD priča priče o šarenom vrapcu, sve je to lepo al je realnost malo drugačija.

Čim su nas Britanci počeli da deru u mlađim kategorijama bilo je sve jasno.

Link to comment
Share on other sites

Ma ne polaze se nista kod vas u ove generacije 2003. i 2004. Navodno se tek od 2005. ocekuju neki igraci koji bi mogli da naprave razliku. 

 

I u FMP-u sad nema ni blizu domacih igraca spremnih da zaigraju kod nas ikada. Meni je onaj Popovic interesantan igrac, Manojlovic onako, a njih dvojica su mnogo veci talenti od svih ovih juniora sad. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Radonja said:

Ne te tenzije.Medju navijacima.

Pa ni tih tenzija nema ili su minimalne kad jedna ekipa nije ravnopravan rival i nema neku šansu. A da ne pričamo sto ni u normalnim uslovima bez korone godinama unazad imamo prakticno samo domaće navijače u hali. Sa izuzetkom kupa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posto sam banovan od strane nekog Nadalovog ushicenog fana(sudeci po njegovom avataru), kao i navijaca Partizana u momentima kad smo vodili bitku za ABA naslov, nisam imao priliku da podelim radost sa vama na forumu. Jedna od najdrazih titula i sreca do neba. Ako je moja nicim izazvana sankcija od strane forumasa moderatora ublazila njegove frustracije, onda mi je drago, danas su ljudi previse osetljivi i rade puno radiklanije srvari. Tu sam da pomognem u svakom slucaju i ne ljutim se ni malo na uvazenog moderatora, iako mu nisam nikad komentarisao Nadala koga cenim, a na temi Tata i Partizan bukvalno ne pisem, eventuuualno da sam mu pokacio nekog bliskog mu arbitra...u tom slucaju mi nije zao. 

 

Posle one titule "izadji mala" , ova mi je najdraza i to u sezoni gde smo stvarno omasili sa trenerom i igracima, virus nas je kosio, a onda je dosao Radonja. Hvala tom divnom coveku na neizmernoj radosti koju nam je doneo. Stavrno je trenercina. Da uzmemo 21.naslov drzave, pa u nove pobede.

Link to comment
Share on other sites

Uz dužno poštovanje, ali zašto imate potrebe naglašavati moderatora koji vas je banovao, a ne prebacite fokus na svoje ponašanje, pa shodno tome korigujete stavove zbog kojih ste bili banovani?

 

Ja kad bih dobio warn, mislim da od sramote ne bih pisao mjesec dana, i prva stvar koju bih uradio je izvinio se kolegama forumašima, a posebno moderatoru koji je imao potrebu da mi skreće paznju što sam nevaspitani konj. Na forumu je malo uzjeban sistem vrijednosti, i u neku ruku kul biti banovan. Ma bjažiiii.. Da sam moderator samo jedan dan, jedan sat, jedan tren.. bio bih još rigorozniji, pogotovo na live temama 😁

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Princeton said:

Uz dužno poštovanje, ali zašto imate potrebe naglašavati moderatora koji vas je banovao, a ne prebacite fokus na svoje ponašanje, pa shodno tome korigujete stavove zbog kojih ste bili banovani?

 

Ja kad bih dobio warn, mislim da od sramote ne bih pisao mjesec dana, i prva stvar koju bih uradio je izvinio se kolegama forumašima, a posebno moderatoru koji je imao potrebu da mi skreće paznju što sam nevaspitani konj. Na forumu je malo uzjeban sistem vrijednosti, i u neku ruku kul biti banovan. Ma bjažiiii.. Da sam moderator samo jedan dan, jedan sat, jedan tren.. bio bih još rigorozniji, pogotovo na live temama 😁

Prijavi se za moderatora i iskali se😉👋

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...