Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Neće to da valja ...zatvori ili otvori ... ne može i jedno i drugo. Svi klubovi moraju biti u istoj poziciji, makar bi trebalo.

Za 18 klubova će biti zatvorena liga (licence na 10 god.) ostali će turistički da se prošetaju s´vremene na vreme, ako se izbore.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Nate said:

posto hall ima dvogodisnji ugovor ja bih gledao neku trampu sa promiteasom. oni nama jerian granta mi njima halla.

 

 

 

Ja bih bio zadovoljan trampom da oni nama daju nekoliko palmi, lepo bi išle ispred Pionira, dobru hladovinu bi pravile a ni na terenu ucinak ne bio bio mnogo različit 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Losmi17 said:

Ako Lojd ide, a Noko ostaje, sezona nam zavisi od startnog keca, beka i cetvorke.

 

Ja bih bio zadovoljan sa duom Steph Jovic-Kobs na kecu. Nece tu biti suta, al nece ni padati nivo igre, a odbrana ce biti dobra, kao i organizacija napada. Ili Steph Volden i jos jedan bek sa finim pregledom igre.

 

Jovic Kobs Skole

Startna dvojka Dobric Volden

Davidovac Lazic Radanov

Startna cetvorka Luka MJK

Noko neka low cost varijanta Kuz

 

Ovo je roster sa 15 igraca, pritom ne moramo svih 15 imati odmah. Visili bi Skole, Radanov i taj peti visoki.

Mozda malo prenatrpano na bekovskim pozicijama, ali razlog su Stephova trosna ledja.


Ti koji si padao u nesvest od Milka Bjelice stavljaš Kuridzu u projektovanu ekipu?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Babaduka said:

Ne znam da li bi mogao da se dovede mr 99% Matt Thomas, nisam siguran da će ga zadržati u NBA, ali npr na bekovsku liniju Jovic, Cobs, Walden on bi bio idealan kao cisti šuter plus dobar defanzivac... Mislim samo maštam 

Kad smo kod dobrih šutera i defanzivaca moj vlažni san je Ostin Holins, ali od te rabote nažalost nema ništa.

Link to comment
Share on other sites

Kad ste vec krenuli sa zeljama i cestitkama :s_d:

 

Jeremy Lin said he intends to keep playing basketball professionally and he's preparing for next season while evaluating his options.

Lin lit it up in the G League this past season, posting averages of 19.8 points, 3.2 rebounds, 6.4 dimes, 2.2 triples, 0.9 steals, 0.4 blocks and 3.7 turnovers per game on 50.5% shooting, but he never received a call up from the NBA. It doesn't seem like the 32-year-old guard is going to get another opportunity in the league, but he could still make a pretty penny playing overseas, so we suspect that's where he'll be going next year.

 

Cova prodaje prava za utakmice CZ Kinezima, prodaju se dresovi i u USA i Kini, biznis na sve strane:s_d: Huawei  postaje generalni sponzor kluba.

 

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Ridji said:


Ti koji si padao u nesvest od Milka Bjelice stavljaš Kuridzu u projektovanu ekipu?

Neuporedivo. Milko je najveca pizda u istoriji kosarke.

MjK je ogranicen, ali hasluje i prilicno je to korektno izgledalo dok nije izlazio iz opanaka.

Pritom je jeftina varijanta, za razliku od debilka. Morao sam ostaviti neku low cost verziju, jer je roster koji sam napravio solidno skup.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Matteo Andreani

@matty_vanpersie

·

May 31

Daryl Macon, who played a very good season between Galatasaray and AEK Athens, has attracted the interest of numerous teams for next season. The most interested at the moment are Crvena Zvezda and Lokomotiv Kuban

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Onako na prvi pogled, Macon se cini neki fin, elegantan igrac. Veoma tecna i prirodna tehnika suta, ali izgleda prilicno spor izbacaj. Ima smisla za igru, cita dobro pnr situacije, koristi geometriju terena, ima dobre uglove dodavanja.. Nema neke fizikalije, spor prvi korak, upitna lijeva ruka i zavrsavanje oko obruca. Fali mi eksplozivnosti, i generalno fizickih predispozicija za EL. Kao neka zamjena za Hall-a ok, ali za prvog PG-a mi tanko.

 

Edit. Sad sam mu vidio odbranu, nista od ovog.. Next.

Edited by Princeton
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Losmi17 said:

Neuporedivo. Milko je najveca pizda u istoriji kosarke.

MjK je ogranicen, ali hasluje i prilicno je to korektno izgledalo dok nije izlazio iz opanaka.

Pritom je jeftina varijanta, za razliku od debilka. Morao sam ostaviti neku low cost verziju, jer je roster koji sam napravio solidno skup.

 

Oni ziceri i strah na pola metra od kosa u EL (cini mi se protiv Reala i Olimpijakosa) su poseban nivou. Na stranu sto mu opanci dosezu do nivoa osrednjeg abaligasa. 
Govorim naravno o Kuridzi, najgoroj cetvorci u poslednjih 10ak godina u CZ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Voleo bih da Aleksa Radanov ostane u Zvezdi. Nekako imam osecaj da mu je potrebno da sazri u glavi, ali da je stvarno talentovan. Pa i da bude dobar klupski igrac nema veze, bitno je da imamo cvrstu bazu domacih igraca. 

 Inace Hol je zvanicno 193, a Aleksa Uskokovic 186. Juce kad su stajali jedan do drugog imao sam osecaj da je Uskokovic visi od Hola. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...