Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ako Lojd ide, a Noko ostaje, sezona nam zavisi od startnog keca, beka i cetvorke.

 

Ja bih bio zadovoljan sa duom Steph Jovic-Kobs na kecu. Nece tu biti suta, al nece ni padati nivo igre, a odbrana ce biti dobra, kao i organizacija napada. Ili Steph Volden i jos jedan bek sa finim pregledom igre.

 

Jovic Kobs Skole

Startna dvojka Dobric Volden

Davidovac Lazic Radanov

Startna cetvorka Luka MJK

Noko neka low cost varijanta Kuz

 

Ovo je roster sa 15 igraca, pritom ne moramo svih 15 imati odmah. Visili bi Skole, Radanov i taj peti visoki.

Mozda malo prenatrpano na bekovskim pozicijama, ali razlog su Stephova trosna ledja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, drakon1 said:

Njega Radonjic ne bi preziveo. Seti se na jednoj od prvih utakmica kad se Radonjic vratio igrali smo protiv njih i on  je ostao zabezeknut kako ovaj izvodi bacanja. Mislio Radonjic da ge ovaj zajebava.  Ne bi to tolerisao Radonjic kod sebe u ekipi sve pre svega zbog svog mentalnog zdravlja. Zamisli u EL na -1 u zadnjoj sekundi ovaj ima 2 bacanja...

Ne bi to bilo loše za naš poznati marketing, dolazili bi ljudi samo radi toga na utakmice. 😁

Šalu na stranu, sve to stoji, ali čini mi se da mu nije loš postotak slobodnih bacanja i pored onakvog izvođenja. 

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, drakon1 said:

Njega Radonjic ne bi preziveo. Seti se na jednoj od prvih utakmica kad se Radonjic vratio igrali smo protiv njih i on  je ostao zabezeknut kako ovaj izvodi bacanja. Mislio Radonjic da ge ovaj zajebava.  Ne bi to tolerisao Radonjic kod sebe u ekipi sve pre svega zbog svog mentalnog zdravlja. Zamisli u EL na -1 u zadnjoj sekundi ovaj ima 2 bacanja...

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li bi mogao da se dovede mr 99% Matt Thomas, nisam siguran da će ga zadržati u NBA, ali npr na bekovsku liniju Jovic, Cobs, Walden on bi bio idealan kao cisti šuter plus dobar defanzivac... Mislim samo maštam 

Edited by Babaduka
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mmajstor said:

Jel meni nesto promaklo ili Djordi nije cestitao ucesce u EL sto svaki put radi? 

 

I jos danas objava da ce u junu nesto detaljnije da kaze na temu licenci? 

 

Nije ti promaklo... da znas da nisu cestitali.

4 minutes ago, drakon1 said:

 

Pobeze Dejo u fazonu "Ju, pomeri se s mesta..."

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

valjalo bi napraviti novi genuine WTF  :classic_blink: e-con od ove Ra grimase...

Spoiler

 

Iskreno...grimasa je došla ipak nešto kasnije tokom prenosa i verovatno se nije odnosila na tu scenu ali je to neko ''spojio''.

Ra ga je najverovatnije već video kako izvodi bacanja.

 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Martin Mystere said:


 

 


Zašto misliš da je broj faulova nužno srazmeran broju bacanja?

Misliš da nema igrača koji izvedu približno isto bacanja a da je broj faulova stvarno načinjenim nad njima (suđenim i nesuđenim) u debeloj disproporciji?

Primer su faulovi odnosno slobodna bacanja nad Ivanovićem (izveo 29 slobodnih) i Lojdom (izveo 26 slobodnih) gde je Lojd često fauliran prilikom izlaska iz bloka što nije uvek suđeno, dok je Ivanoviću dosuđeno par faulova zbog mrkog pogleda koji nisu bili ni pod razno.

 

Ne bih se bas slozio sa tim, aki obojica su floperi.  Loyd uvek trazi kontakt i faul, zato i sudije ponekad i ne sviraju sve, a nekad i navuce sudije, bar na pocetku sezone mu isao taj detalj. 

 

Loydu je bio problem sto je bio i jedina opcija u napadu spolja koju su udvajali i cuvali timski. Beron npr je uvek imao par igraca koji ga rasterete.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Loyd je cak i gori jer uvek koristi izbacenu nogu i trazi kontakt u svakoj situaciji kad sutira a igrac mu blizu.  Ivanovic inace je igrao povredjen celu finalnu seriju...
Ma Ivanović je car...next.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Wingwalker said:

valjalo bi napraviti novi genuine WTF  :classic_blink: e-con od ove Ra grimase...

  Hide contents

 

Iskreno...grimasa je došla ipak nešto kasnije tokom prenosa i verovatno se nije odnosila na tu scenu ali je to neko ''spojio''.

Ra ga je najverovatnije već video kako izvodi bacanja.

 

 

 

2 hours ago, mmajstor said:

to je jedna od njegovih regularnih faca... mislim da nema veze sa ovim sto izvodi bacanja 

Očigledno niste gledali utakmicu. Ništa nije ubacivano i montirano. Klip koji je drakon okačio je samo isečen iz snimka cele utakmice. Uostalom trebalo bi da ima na ABA kanalu pa proverite. Ja sam gledao sa klincem kad je išla uživo i pokidali smo se od smeha kad smo videli zato sam znao o čemu se radi pre nego što sam otvorio drakonov klip.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Knipex said:

 

Očigledno niste gledali utakmicu. Ništa nije ubacivano i montirano. Klip koji je drakon okačio je samo isečen iz snimka cele utakmice. Uostalom trebalo bi da ima na ABA kanalu pa proverite. Ja sam gledao sa klincem kad je išla uživo i pokidali smo se od smeha kad smo videli zato sam znao o čemu se radi pre nego što sam otvorio drakonov klip.

Tako je. U linku koji sam postavio vidi se neisecen deo prenosa sa arene sa komentarima od edina i koleta. hronoloski je ta faca pala posle 1. slobodnog bacanja. da li je to bila reakcija na nacin kako je ovaj izvodio ili nesto drugo, ne znam. ali je 99% verovatno da je to bilo zbog nacina, a ne neceg drugog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...