Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

8 minutes ago, Laki21 said:

Dejo Radonjić je endemska biljka, kao i Duško Vujošević.

 

Ovo je sredina u kojoj nalazi sebe i gde može najviše da pruži.

 

Sadasnji nas trener ima dve titule sa Bajernom. Bivsi ima ispadanje sa CSKA u grupnoj fazi sto je u Moskvi redje od aprila bez snega.  

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Kakva utakmica, kakvo konstantno kidanje živaca ...

Moj subjektivni osećaj je da je utakmica trajala kao "Prohujalo sa vihorom" koje sam morao kao klinac da gledam sa kevom i tetkom jer nisu htele da me puste iz kuće da ne napravim neko sranje dok gledaju film ...

Bukvalno do one Lojdove trojke na kraju,osećaj ko da ležim na jebenim iglama i horor scenario u glavi kako nam Šehović vezuje dve trojke i okreće rezultat ....

Hajd' sada da vidimo kakvu će ekipicu da skocka Radonja kada je tu od početka sezone i možemo li malo bolje u takmičenju kod onog španskog secikese ...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kao prvo, bravo za Radonju. Nije hteo neke talentovanije igrace, odlucio se za odbranu, verovao u svoj stil i isterao to do kraja. Kockao se na sebe i pobedio.

Nemam nista protiv neke normalne kritike, ali bas bljutavo vredjanje Loyda na live topiku. Momak je izgoreo na pocetku, daje sebe celog i nakon najgoreg poluvremena u sezoni odigrao odlicno drugo i dao 13 od nasa 34 poena i kao slag na tortu dagger trojku. Da, valjda bi dobili i bez te trojke, ali lep nacin da se stavi tacka na i.

Lazicu, alal ti vera. Na stranu fantasticna odbrana, ali njegov pristup, iskustvo i liderstvo u ovakvim utakmicama je neprocenjivo. Pohvale i za Simona, odradio je svoj deo + ubacio vaznu trojku. Izludjivao me je sa onim kamikaza prodorima, ali ajde, dobro se zavrsilo sve.

Nnoko preorao parket i zasluzeno je MVP. Dovesti proper pleja za narednu sezonu i bice duplo bolji.

  • Like 24
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...