Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

6 hours ago, Wingwalker said:

Veliki naklon za Radonju i tim koji su dole otputovali sa ozbljno čvrstom voljom da titulu uzmu po sred Morače iako su i bolje od nas znali šta ih čeka. Prve dve tekme, koje su bile potpuno pod našom kontrolom, donele su nam neophodno samopouzdanje koje je nedostajalo nakon ove kljakave sezone sa nikad kompletnom i uigranom rotacijom. 

Pretpostavljam da će uprava Budućnosti, umesto da umiri svoj tim i probaju da ih usmere samo na košarkaški segment, najveću energiju utrošiti na sto puta ponovljene instrukcije šta da urade u slučaju: vredjanja publike, ubacivanja predmeta, kada Miloje da fasuje tehničku, u kom trenutku se eventualno napušta teren, kako polomiti ili bar isprovocirati Nnoka i izazvati revolt publike i eventualni prekid sa pražnjenjem tribina. Siguran sam da oni večeras ne izlaze na parket Pionira ladne glave i opuštene ruke, fokusirani na segmente igre i dogovorene taktike.

Prosto je to nemoguće.

imali su to u planu i prije 2 god. kad se i pocelo pravo sa sranjima, ali su popasli 30 razlike i jos dobili po gujici.

Jedino sto u toj seriji nisu bile ukljucene sudije da navlace ni za jednu stranu a sad vec...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Setite se 2011 said:

Jedina dva aktera ove serije , kojima se nema ništa zameriti, su Dejan Radonjić i Dejan Milojević

Verujem da će tako i ostati

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
 

Totalno pogresno. Igraci su bili OK. To sto neko flopuje, udara, provocira je samo zato jer je u mogucnosti. Nema nikakve osnove da se razvija bilo kakva mrznja prema igracima oba tima, pa cak i malom Ivanovicu, za koga sam snimio da voli da udari na kvarno... 

Sve se svodi na dobro sudjenje i uprave koje diktiraju i provociraju ponasanje mase. 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

meni oni udarci pesnicama u ledja i glavu bas i nisu ok

na snimku deluje da je to vrlo sa namerom, i ni malo sportski

kobs i dzoni su u pitanju

Znam na sta mislis i slazem se (zato sam i pomenuo malog Ivanovica, koji me zesce nervira, sto ponasanjem, sto facom), ali mislim da to nije razlog za neku frku. To je manje-vise uobicajeno, a sudije su tu da to odsude kako treba. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Da li +1 ili +30 (licno ocekujem 10-15), samo da nam igraci i strucni stab prirede jos jedno nezaboravno vece. Danas je vece kada se lomi da li je ova sezona uspesna ili ne

vjerujem da je ljepsa 30-ka jer to znaci da nece zivci otici a mozda i nokti na rukama porastu 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dragi drugarice i drugovi, možda deluje da kao manje pratim, ali gledam i čitam vas koliko stignem, olakšavate, s vama sve preživljavam. Ne samo stari-novi posao, master, već pre svega zdravlje koje mi se uglavilo između svega. Svih 200% sam navijao da oteramo ovo sudijsko-klubsko udruženje, makar se posle i odrekli ABA titule i takmičenja. 
Pre svega, jer sam su me u sredu smestili u bolnicu, pa CT scan i danas MR mozga. Za sat vremena, prvi put koliko se sećam, bez piva (samo uz kikiriki i koktu što mi donese žena), iz bolničkog kreveta navijam za klub koji volim i protiv "klub" koji prezirem u postojanju.

Molim sve da navijamo zajedno, mantramo uz Silu, @BojanaCZV da zagrli <3, @SunZero da baci mantru, @Laki21 da kritikuje koga treba, Uini... pa da gleda uživa :wink2:

Ja ću da navijam sa dvojicom cimera iz bolničke sobe, pa sve dok mi zbog nerviranja i vrištanja medicinske sestre ne ubrizgaju nešto za smirenje  :classic_biggrin:

spacer.png

spacer.png

 

 

Edited by Majak
  • Like 24
  • Love 23
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Majak said:

Dragi drugarice i drugovi, možda deluje da kao manje pratim, ali gledam i čitam vas koliko stignem, olakšavate, s vama sve preživljavam. Ne samo stari-novi posao, master, već pre svega zdravlje koje mi se uglavilo između svega. Svih 200% sam navijao da oteramo ovo sudijsko-klubsko udruženje, makar se posle i odrekli ABA titule i takmičenja. 
Pre svega, jer sam su me u sredu smestili u bolnicu, pa CT scan i danas MR mozga. Za sat vremena, prvi put koliko se sećam, bez piva (samo uz kikiriki i koktu što mi donese žena), iz bolničkog kreveta navijam za klub koji volim i protiv "klub" koji prezirem u postojanju.

Molim sve da navijamo zajedno, mantramo uz Silu, @BojanaCZV da zagrli <3, @SunZero da baci mantru, @Laki21 da kritikuje koga treba, Uini... pa da gleda uživa :wink2:

Ja ću da navijam sa dvojicom cimera iz bolničke sobe, pa sve dok mi zbog nerviranja i vrištanja medicinske sestre ne ubrizgaju nešto za smirenje  :classic_biggrin:

ma pusti sve kraju. kad je zdravlje u pitanju ( a znam licno ), to je tvoja utakmica. jebes sve ostalo. Kad je zdravlje tu, onda se zivi za porodicu a ovo je bas sporedna stvar. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...