Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 hour ago, Chucky said:

Imam jedno pitanje koje ce mozda neki shvatiti drugacije ali stvarno nije provokacija jel ja ne gledam utakmice ABA lige ako ne igra Zvezda (i za Zvezdu dok nadjem nekad dobar stream dobijem 20 novih sedih).

Da li su i drugi timovi pokradani u Pg? Nisam citao (ili sam propustio - verovatnije) da se drugi timovi bune. Dzaba nama da verujemo u neku pravdu ABA lige ako je ovo ograniceno na nas samo.

 

Ma jok, budu pokradeni i domaci timovi kad igraju protiv Buducnosti. 🍻

 

Recimo protiv Cibone u Zagrebu, srpske sudije, nakon cega su suspendovane. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Devil In My Pants said:

Imao si 68-78,tako su oni imali isto 65-74 i izgubili mec.Mogli su se zaliti na korake Ejima, 2+1 jedan Kobsa i slicne gluposti. Game:1 verovatno ti nije ni bila namerna Loyda.

 

Nisam igrao kosarku vec rukomet,bio sam pivot, ali eto gledam od 2011 kosarku i mislim da sam dovoljno naucio do sad.

 

Grba je retko dobar covek, na mestu mu je i funkcija, prosao je sito i reseto zbog toga. Jasno je sve lepo objasnio i sve se lepo vidi. Ne bih tu nista dodao, posto ocigledno pratis kosarku dugo i moralna nacela su ti iznad mojih, moram se sloziti sa tobom.

 

Kosta je u pravu!! 

Nisu ti trebala 3 pasusa da zakljucis da je Kosta u pravu 😁

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Kankkunen said:

 

Isti video klipovi su pustani u emisiji gde je bio Grba, tako da je evidentno da je tamo bio poslat po zadatku. 

 

Ali nema veze, bar sendvicari da nesto urade kako treba. Samo da je za ove klipove napisano na sta treba da se obrati paznja... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, 12Laki said:

Ja tek sad vidim za sta su sudili licnu Nnoku u napadu(onu zadnju) covek nista nije uradio bukvalno lopta mu je upala u ruke a onda vidis za sta je dobio Zoran Nikolic posle toga.

giphy.gif

 

A Danilo drzi Nnoko-a za ruku 🙂 Dok se Zoran ne znam na koji kontakt bacaka (jbg, video iskusno covek da lopta ide na drugu stranu, zna da ne moze da se odlepi 10cm od parketa, pa hajde onda da flopuje)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vala jesu mrzni, Grba satro neki jahac za pravdu a u stvari dupeuvlakac koji nije izlazio iz bulje Vucicu dok nije dobio funkciju. Takmicio se sa Gurovicem ko ce vise da se ucepi, sad se verovatno pere za koncert Crvene Jabuke po zadatku. Ostale nisam ispratio jer ne citam, pregadni su Vucicevic, Mitrovic i ekipa, al su ocigledno potegnuti da docaraju prosecnom Srbendi sta se desavalo dole.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mmajstor said:

 

Isti video klipovi su pustani u emisiji gde je bio Grba, tako da je evidentno da je tamo bio poslat po zadatku. 

 

Ali nema veze, bar sendvicari da nesto urade kako treba. Samo da je za ove klipove napisano na sta treba da se obrati paznja... 

Prase. Prase je u pitanju!

5 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Kako se moze u halu i petak? Vidim da se spominju neki spiskovi, kako doci na njih? 

 

Da li ce se moci uci sa sezonskom i potvrdom o vakcinaciji( ako se jos uvek pretvaramo da je to bitno)? 

 

 

Pih, dokle smo dosli. Pre smo se molili samo da nas nema na nikakvom spisku. Ni onom od drzave, ni onim od Gazde. Sad samo da nam je da nekako budemo na listi...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Nick_theking said:

Ajde da pitam onako reda radi. Da nema neka dobra duša koja može da pomogne povratniku sa severnog ledenog kontinenta da odgleda utakmicu u petak. Hvala onoliko.

 

totie završeno...

 

 

 

 

 

...imaš link na pm...:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cavani said:

Vala jesu mrzni, Grba satro neki jahac za pravdu a u stvari dupeuvlakac koji nije izlazio iz bulje Vucicu dok nije dobio funkciju. Takmicio se sa Gurovicem ko ce vise da se ucepi, sad se verovatno pere za koncert Crvene Jabuke po zadatku. Ostale nisam ispratio jer ne citam, pregadni su Vucicevic, Mitrovic i ekipa, al su ocigledno potegnuti da docaraju prosecnom Srbendi sta se desavalo dole.

Još da objasniš kakve veze ima Grba sa koncertom Crvene Jabuke?

 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Cavani said:

Permutovao sam da je bilo u Kombank Areni, ostalo sve stoji.

na forumu se trazilo saopstenje kluba.

izaslo saopstenje.

forumasi kazu pa bolje bi bilo da se prica gura preko medija, neko kao neutralan da nabraja sve kradje ...

krene klub da gura preko medija. tu su razni svinjformeri, qrci palci, ali i ARENA TV glavni sponzor ABA lige i "neutralni" grba.

forumasi opet nezadovoljni. grba je celavi sns sendvicar   bla ...bla...bla....

meni za sada ova coviceva pokazna vezba civilne zastite "nista nas ne sme iznenaditi" ide u dobrom pravcu.

kako ce na kraju sve ispasti videcemo u petak.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Imam jedno pitanje koje ce mozda neki shvatiti drugacije ali stvarno nije provokacija jel ja ne gledam utakmice ABA lige ako ne igra Zvezda (i za Zvezdu dok nadjem nekad dobar stream dobijem 20 novih sedih).
Da li su i drugi timovi pokradani u Pg? Nisam citao (ili sam propustio - verovatnije) da se drugi timovi bune. Dzaba nama da verujemo u neku pravdu ABA lige ako je ovo ograniceno na nas samo.
Pa možda i najbrutalnija krađa posle one sa Alimpijem je kada su pokrali Partizan zadnje kolo Aba lige, kada je lik iz publike davio Milosavljevića (šta reći za to tek).
Sad, kad smo kod publike u Moraču, se setih kad je u EK lik iz publike uleteo protiv Banvita pa ga onaj Amer nokautirao.. Jedan od boljih nokauta na košarkaškim terenima.
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, mmajstor said:

pa cekajte Pukl treba da sudi F4... ima li ta Evroliga oci? Sta ih kvalifikuje da sude tako bitne meceve ako ne minuli rad? 

 

Pukl je predsedavajući sudijske organizacije evrolige :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, duboko said:

Zanimljiv polozaj Kobsove leve sake, kad je nabo Lazu desnim ramenom. Da li pridrzava glavu otpozadi, da bi udarac bio jaci. 

 

image.png.6a6ce5ef91c82fac2bfe13f271e84615.png

Vec komentarisano u datom trenutku. Izuzetno prljav potez. Mada, Lazic se nije mnogo na to obazirao nego je bio zacudjen da je njemu dosudjen faul. Lazicu se mora priznati da pored toga da zna biti provokator par excellence, on moze da podnese dosta i da vrlo retko reaguje na udarce. Trebao je da nabode Cobbsa prvom sledecom prilikom.

1 hour ago, pavijan2 said:

aksios !

Bez zezanja. Ako Pionir bude iole popunjen i Buducnost u takvoj atmosferi uspe da pobedi, onda neka im. Mada, mene ova majstorica zaista nervira. Ne brine me, nego zaista nervira. Ovo je trebalo da ode 1:3 i da je Buducnost srecna da nije bila metla. Ovako ide bespotrebno na 3:2.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, drakon1 said:

Vec komentarisano u datom trenutku. Izuzetno prljav potez. Mada, Lazic se nije mnogo na to obazirao nego je bio zacudjen da je njemu dosudjen faul. Lazicu se mora priznati da pored toga da zna biti provokator par excellence, on moze da podnese dosta i da vrlo retko reaguje na udarce. Trebao je da nabode Cobbsa prvom sledecom prilikom.

Bez zezanja. Ako Pionir bude iole popunjen i Buducnost u takvoj atmosferi uspe da pobedi, onda neka im. Mada, mene ova majstorica zaista nervira. Ne brine me, nego zaista nervira. Ovo je trebalo da ode 1:3 i da je Buducnost srecna da nije bila metla. Ovako ide bespotrebno na 3:2.

Nije moglo drugačije.

I pre 2 godine je trebala metla.

Poslednju pobedu u plej-ofu u Podgorici imamo 1998. Posle te utakmice sudije su dobile par šamara.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, drakon1 said:

Vec komentarisano u datom trenutku. Izuzetno prljav potez. Mada, Lazic se nije mnogo na to obazirao nego je bio zacudjen da je njemu dosudjen faul. Lazicu se mora priznati da pored toga da zna biti provokator par excellence, on moze da podnese dosta i da vrlo retko reaguje na udarce. Trebao je da nabode Cobbsa prvom sledecom prilikom.

Bez zezanja. Ako Pionir bude iole popunjen i Buducnost u takvoj atmosferi uspe da pobedi, onda neka im. Mada, mene ova majstorica zaista nervira. Ne brine me, nego zaista nervira. Ovo je trebalo da ode 1:3 i da je Buducnost srecna da nije bila metla. Ovako ide bespotrebno na 3:2.

 

Pa bukvalno ista priča kao prošlo finale. S tim što smo tada bili još dominantiji. Dobijali smo ih te sezone kod nas i na neutralnom terenu u proseku 25 razlike. 

 

Miki Maus liga. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...