Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

@Kooineeperk 

u idealnom svetu čemu u opšte vređanje. Ali svet nije idealan.

Razumem svakoga  ko je bio u hali i  u trenutku nemoći vređao Luku Mitrovića. Mnogo bezbolnije od povika"Šiptari", "ustaše", "milogorci".

Ja ga lično pored TVa nisam vređao, ali sam izvređao mnoge druge, da me je posle bilo malo sramota.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Luka Mitrovic i Lazic nemaju zajednickih tacaka. Luka Mitrovic koji zaradjuje za zivot i porodicu u Futuri nakon sto ga mi nismo hteli moze da smeta samo ogranicenim ljudima.

Branko Lazic je, jos jednom, sa pravom ismevan zbog balterisanja porodice Covic, pretnji da ce da bije sopstvenog navijaca i pretnji da nece igrati ako mu se ne dopada sta pevaju navijaci. To moze da uradi kada i njemu tata nabavi klub, pa nek se igra sa Filipom do mile volje.

Meni se misljenje o njemu ne menja kako vetar dune, isto je bilo i kad je bio najgori igrac u EL i sad kad je vaskrsao pod Radonjom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Tunji Awojobi said:

 

Naravno. Isto važi i za one koji vređaju/su vređali Branka Lazića i Marka Gobeljića. Šta god da neko uradi na jebenom sportskom terenu, nije razlog da zbog toga bude žrtva maltretiranja. 

 

Ovo nema veze sa životom. Branko Lazić je veliki borac, premalo košarkaškog skila, ali sasvim dovoljno srca za borbu za dres. Za mene je nula od čoveka od onog momenta kada je pretio navijačima, braneći tatinog sinka. Gobeljić? Ne pratim fudbal, potpuno me ne zanima, ali po onome što sam čitao, fudbalska verzija Filipa Čovića, vezara na kub, a po sposobnostima igrač za maksimalno Radnički iz Niša. Luka Mitrović je bivši kapiten Zvezde, dečko koji je odigrao maestralne partije u našem dresu, veliki košarkaški IQ, ali sjebale su ga povrede da napreduje u karijeri. Da nije toga, sada ne bi bio u jebenoj Budućnosti, već bi igrao u nekim od najačih liga. Radovao se pobedi svog kluba? Pa dobro, nas Zvezdaše to boli, ali njega plaća ta Budućnost, njihov je član, što neko napisa, možda će dobiti i bonus za pobedu, pa nema tu previše emocija. Čovek tako zarađuje za život. Da je u Partizanu i to isto uradio, e to je već druga priča. 

Link to comment
Share on other sites

Nema to veze samo sa tim koji klub ga plaća nego je prirodno da se raduješ pobedi ekipe za koju igraš, bez obzira protiv koga igraš. To je nekako esencija takmičenja. Pri tome, nije bilo nikakvog preterivanja sa Lukine strane niti neke "neumerenosti u radovanju" što od njega ne bih ni očekivao jer je vrhunski momak i sportista za primer.

  • Like 18
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nema to veze samo sa tim koji klub ga plaća nego je prirodno da se raduješ pobedi ekipe za koju igraš, bez obzira protiv koga igraš. To je nekako esencija takmičenja. Pri tome, nije bilo nikakvog preterivanja sa Lukine strane niti neke "neumerenosti u radovanju" što od njega ne bih ni očekivao jer je vrhunski momak i sportista za primer.
Luka će za mene uvek biti" Luka kapiten ", bez obzira što mi se nije prijalo ovo njegovo radovanje... ipak je mnogo više od nekog, ko je eto igrao I za kkcz.

Zbog godina, pamtim i da je svojevremeno Miljan Miljanić imao ugovor, po kome neće voditi Real protiv Zvezde ili Piksi koji odbija da šutira penal u Bariju

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Antizemljaš koji lebdi said:

 

Ristic je u Bresi???

 

jbg, sad neznam dal ti samo nastavljaš sprdnju, ili ozbiljno pitaš. 😄 Ali evo ako je ozbiljno, bio je u Bresci prošle sezone, sad mislim da je u Rusiji negde.

 

11 minutes ago, Chaos Is Me said:

Nema to veze samo sa tim koji klub ga plaća nego je prirodno da se raduješ pobedi ekipe za koju igraš, bez obzira protiv koga igraš. To je nekako esencija takmičenja. Pri tome, nije bilo nikakvog preterivanja sa Lukine strane niti neke "neumerenosti u radovanju" što od njega ne bih ni očekivao jer je vrhunski momak i sportista za primer.

 

Meni je čak drago što je Luka postupio kako jeste. Povrača mi se od patetičkih izliva vernosti, ala Vujadin Savić&co.

Link to comment
Share on other sites

Javite Luki ,,doživotnom kapitenu" da večeras grdi lice nakon svakog koša Futurana i sve mu je oprošteno.

 

I da budemo malo ljudi iako smo cigani...ne stoje paralele sa Piksijem, Miljanićem, Djordjevićem...sve je to top level na vrhuncu karijere sa imenom koje je sebi moglo da dozvoli i jaču ekskluzivu...a Luka je jedva ostao u profi košarci nakon povrede. Ko je hteo, mogao je da Isprati kako se borio da se oporavi i vrati na ovaj level. E sad, ciganjski rezon je nama ne trebaš tako kljakav ali može Kolom krtola da proba...a ako ti se ponudi naš rival ima da te prokunemo za te stisnute pesnice...kao i Dangubu za zaboravljen goblen u genuine Mordoru. Da su živi i zdravi obojica jednako jer ne znam ko mi je draži...i nek peglaju na najjače. Ako Luka i Danguba kao igrači klase max 150k mogu svojom igrom i dizanjem atmosfere da presude mom timu...onda da se ebemo u dupe baš.

 

 

 

 

 

 

  • Like 7
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Wingwalker said:

Javite Luki ,,doživotnom kapitenu" da večeras grdi lice nakon svakog koša Futurana i sve mu je oprošteno.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

Može da da i 30 komada, samo nek se ne raduje i sve je kul. :classic_biggrin:

 

Šalu na stranu, sjećam se kad je ono Miloje još iz Mege izjavio da nikad ne bi trenirao Zvezdu "da ne bi pokvario odnos koji ima sa navijačima Partizana". Meni je totalno neshvatljivo da profesionalac tako nešto kaže, a na forumu ga je tada izrispektovalo i dosta zvezdaša. Kao, normalno je to, on je njihov.

Ne kapiram kad se klubovi doživljavaju kao kultovi, bilo od strane navijača ili igrača.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/23/2021 at 1:26 PM, Cavani said:

@Chaos Is Me Odlican post, generalno se sa svim slazem osim sa poslednjim da ima svega 5-10 forumasa koji ne pisu gluposti, mogao bih sigurno da nabrojim barem  2-3 puta toliko forumasa vrednih citanja. Nivo znanja o kosarci nemaju svi podjednak naravno, ali ne treba biti neposten prema njima.

@Betolingar Misdongard

Kritike za Lazica su bile opravdane po meni, najvise ljudi ukljucujuci mene su ga kritikovali zbog batlerisanja, a ne samo zbog kosarke gde treba reci da jeste bio najgori igrac u EL.  Pod Radonjicem je vasrksao kosarkaski mora se reci.

Plus si od mene dobio za prvi dio posta. Dosta  podcjenjivacki  epilog od strane dotičnog. A za drugi dio ne znam , nisam nikad bio za vredanje igrača ali jesam za konstruktivnu kritiku uvijek.

Link to comment
Share on other sites

Da se Luka nafatirao od karijere u Zvezdi kao Laza ili bar od nas potpisao masan ugovor kao Kuz, Jovke ili Gudura...pa i da se doda neko breme na tih par sekundi radovanja...ali brate mili...jedva smo čekali da ode koliko je bio u autu...

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Wingwalker said:

Javite Luki ,,doživotnom kapitenu" da večeras grdi lice nakon svakog koša Futurana i sve mu je oprošteno.

Verujem da bi mu Ciganija oprostila ako bi poput Dange krenuo ka našoj klupi umesto klupi Future. Ciganji su skromni ljudi 😄

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, L' Imperatore said:

Pa evo. Neka se javi ko je pre 2-3 godine verovao da če se Dobrić napadački pretvoriti u raznovrstnog i efikasnog skorera kakvog gledamo zadnjih par meseci.

 

Poenta je, da ako ima tu nekog talenta i pre svega želje za radom i napredovanjem, ne treba nikoga prerano crtati. Uskoković ima dosta nedostataka u svojoj igri. Ali koliko ja vidim, energije, muda, a verovatno ni želje za radom mu ne fali. Neka ga tu na mestu trečeg pleja još koju sezonu, pa da vidimo u kom pravcu če krenuti njegov razvoj. Ja verujem da za 2 sezone možemo imati legitimnog backup pleja.

 

U zadnjoj sezoni, prošlog Radonjinog mandata, Dobrić je bio legit 6th man ekipe - Čak je i pohvatao formu u KLS-u i bio MVP lige. Sad je samo nastavio gdje je te sezone stao.

 

Sa ostatkom posta, i poentom se slažem. Ne treba otpisivati igrače tako lako, pogotovo na tako kritičnim pozicijama koje zahtijevaju košarkaško sazrijevanje, fizičko stasavanje. Ima od Uskokovića potencijala 👍

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Princeton said:

 

U zadnjoj sezoni, prošlog Radonjinog mandata, Dobrić je bio legit 6th man ekipe - Čak je i pohvatao formu u KLS-u i bio MVP lige. Sad je samo nastavio gdje je te sezone stao.

Hm ... a između dva mandata ništa, ne bih rekao.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...