Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Dobrić je ciganštura...ima dosta limita, ume žešće da pogreši ali samo zato što nije sisa...gura svaki minut bez kalkulacije i neke alibi košarke...i nema predaje. Bravo dečkonja. Na kraju se podvlači crta.

Edited by Wingwalker
  • Like 20
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Skratila se ruka na kraju, ali generalno dobra utakmica za nas, kvalitetna energija i zasluzena pobeda. Dobric apsolutni junak pobede, Lojd je zaista imao par wtf momenta, ali covek toliko gine na oba kraja terena, da ne mozes da ga ne volis. I da ne zaboravim da pohvalim Kuzmica i kapitena

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Loyda tuku, udaraju, vuku, postavljaju se dva bloka...sve to samo da bi primio loptu. I posle zasto potrosi 19 lopti za 22 poena i ima 1/6 trojke. Mora da propisa krv samo da dodje do lopte, a neretko je i jedina prava pretnja u petorci. Pritom gde je tu odbrana, prisutan je na skoku, podeli i neke asistencije. Danas 23/6/5 uz dve ukradene. 

  • Like 23
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

Loyda tuku, udaraju, vuku, postavljaju se dva bloka...sve to samo da bi primio loptu. I posle zasto potrosi 19 lopti za 22 poena i ima 1/6 trojke. Mora da propisa krv samo da dodje do lopte, a neretko je i jedina prava pretnja u petorci. Pritom gde je tu odbrana, prisutan je na skoku, podeli i neke asistencije. Danas 23/6/5 uz dve ukradene. 

A jos nema respekt sudija.Sta bi on tek radio da mu sviraju svaki kontakt kao Nikoli Ivanovicu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, 12Laki said:

vidim da patis.

 

Jel mi vidis i neke pare, pusti to? 

 

Upravo sam te se na tebe referencirao i na tvoj post, i nemoj da se sad pravis zaboravnim da se ne secas da si tvrdio da ce selekcija tima odrediti pobednika. 

 

edit: u stvari pardon - to nisi bio ti nego onaj drugi Laki/losmi sa brojevima. Mnogo vas ima. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

Faljen Džizus da nakon košarkaški pismene i po nas odlične prve finalne nisu u prvom planu bile sudije i ovih par desetina podobnih. Laza nam je dao forte u prvom delu odbranom top level...povukao je i ostale pa smo sve pozatvarali u dve presudne četvrtine sem Ridovih egzekucija...tu mu se valja skloniti kao Lojd pri kraju. Kuz je postavio rekord sezone u skokovima. Ne dirajte Uskoka on ne bi video minuta u ovoj seriji da ne moramo da ispravljamo Saletove krive Drine. Iz Hall-a ko izvuče više od ovoga taj je čarobnjak. Ume da fino uspori prenos lopte i oteža prvi pas i eto baci par asista ali to je nedovoljno i za beka-apa na ovom levelu. A i šta očekivati od tridesetogodišnjaka koji košta 125K. 

Samo bez tri Lojdove izgubljene u vođenju izbegli bi ovaj stres na kraju. 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Izvini....nemam ja razloga da patim. Greska u koracima a ako ne verujes vrati snimak. 
Kako li ćeš ti da preživiš ako Radonjić nekako uzme titulu i to još na krilima igrača koji su kod ćelavog dunstera dobijali šansu na kašičicu i na kojima je obožavao da ga šilji i izvodi iz igre nakon prve greške za razliku od nekih drugih koji sada nisu tu...
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, mmajstor said:

 

Jel mi vidis i neke pare, pusti to? 

 

Uoravo sam te se na tebe referencirao i na tvoj post, i nemoj da se sad pravis zaboravnim da si tvrdio da ce selekcija tima odrediti pobednika 

Pomesao si me sa nekim.Jeste bilo to ali ne iz moje tastature. :))

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, 12Laki said:

Pomesao si me sa nekim.Jeste bilo to ali ne iz moje tastature. :))

 

Ispravio sam se u originalnom postu. Onaj drugi Laki ili Losmi sa brojevima.... 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Del Piero said:

Loyda tuku, udaraju, vuku, postavljaju se dva bloka...sve to samo da bi primio loptu. I posle zasto potrosi 19 lopti za 22 poena i ima 1/6 trojke. Mora da propisa krv samo da dodje do lopte, a neretko je i jedina prava pretnja u petorci. Pritom gde je tu odbrana, prisutan je na skoku, podeli i neke asistencije. Danas 23/6/5 uz dve ukradene. 

Kritike sa vox foruma i drustvenih mreza urodile plodom, prosecni Srbenda je uvek u fazonu jebes Amera bez 20+ poena. Jos i napravise sisicu od coveka, a on jedina prava pretnja u timu.

Kad je usla svesrpska petorka ispustili smo 18-9 sa pocetka, kasnije istopili +15 uz standardno krvarenje ociju.

Lojda kritikuju nemaci pojma, isto kao i Radonjica uostalom.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...