Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

26 minutes ago, Sector said:

 

Imali smo je i mi, ne tako davno, al je remetila hemiju pa smo se pojacali.

Jes, vala sutnem 10 fadeawaya, ubodem svaki peti.

Strasna produkcija, a jos manje iz reketa.

Edited by Losmi17
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Devil In My Pants said:

Pored vintage Branka,imali smo i vintage Zvezdu sa krvavim kolenima. Steta sto nema JOB-a da zna neko da metne, ali uzeo ga Turk sa neverovatnih sest indexom prosekom im je promenio tok sezone..

 

Doktor Radonjic je hiruski precizno odstranio dva kancera iz ekipe i vodi Zvezdu ka novoj tituli. Plus je umirio JOB-ove svdoke...Hvala Dejo...

Kada neko neupućen ovo pročita, pomislio bi da vodimo 2:0 u finalnoj seriji.

Ko je drugi kancer?

Ne znam šta su JOB-ovi svedoci, nisam primetio da ga je neko uzdizao u nebesa. Međutim, u situaciji kad napad trokira (a trokirao je i juče većim delom utakmice), valjala bi još neka opcija u napadu. On je, čini mi se, u poslednje vreme, igrao mnogo racionalnije (za tim), nego kad je tek došao. Naravno, ako je razlog njegovog konačnog odstranjivanja iz tima, "nedisciplina" (eufemizam za džukačko ponašanje prema treneru i timu, na terenu i van njega), nemam nikakve dileme da je šut karta jedino ispravno rešenje. Ako nije, konačan sud bih ipak dao kad se finalna serija završi (uzimam kao izvesnu okolnost da ćemo proći Igokeu).

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa jeste, ali to je jedina stvar gde su u nekoj prednosti. Oni imaju samo prvu petorku, mi imamo bolju klupu i prednost domaceg terena. Da se prva igra u Podgorici pa i ajde.

 

Kako Danilo moze nas da zatrpa, isto tako moze Dobric njih.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, svarozicslo said:

Kada neko neupućen ovo pročita, pomislio bi da vodimo 2:0 u finalnoj seriji.

Ko je drugi kancer?

Ne znam šta su JOB-ovi svedoci, nisam primetio da ga je neko uzdizao u nebesa. Međutim, u situaciji kad napad trokira (a trokirao je i juče većim delom utakmice), valjala bi još neka opcija u napadu. On je, čini mi se, u poslednje vreme, igrao mnogo racionalnije (za tim), nego kad je tek došao. Naravno, ako je razlog njegovog konačnog odstranjivanja iz tima, "nedisciplina" (eufemizam za džukačko ponašanje prema treneru i timu, na terenu i van njega), nemam nikakve dileme da je šut karta jedino ispravno rešenje. Ako nije, konačan sud bih ipak dao kad se finalna serija završi (uzimam kao izvesnu okolnost da ćemo proći Igokeu).

 

Ne mislim da ga neko voli i obozava, vec da su to oni ljudi koji traze dlaku u jajetu i kojima smeta nacin na koji je otisao Obradovic i Obrajant. Cinjenice govore da od kad je dosao da smo postali losi, da Obradovic nije neki vrsni trener i da mi nemamo bas vremena za eksperimentisanje jer je ovo bitna sezona mozda i za licencu. Naravno i gazda se izlajao sa ambicijama koje su smesne.

 

Svakako mislim da su Covic i Radonjic izasli kao pobednici iz ove situacije i pokazali svima kako se trenira jedan klub i da ako nisi deo tima,letis pa sve da si i JOB ili Obradovic Sasa.

 

Verujem u trenera, klub i igrace, siguran sam da izgubiti necemo. 

 

Drugi kancer,mada benigni je Simanic kojeg smo se konacno resili. Dosadio je Bogu i narodu vise.Kod njega mislim da je u pitanju glava,tj ono sto ima u njoj.

 

Radonjic nas je toliko zaduzio da odredjeni strucnjaci na forumu i inace nemaju strpljenja kao da ne poznaju rad Dejana Radonjica. On je na sebe preuzeo rizik da dobije poprilicnu mrlju ako ne uzme ABA,pa je ''glup'' da sutne ''najboljeg''igraca jer on ne vidi sta vidi Satoshi Tomi na forumu VOX.....

 

Menije neverovatno da se sve opet prolazi i da ljudi drugi put padaju na istu gresku. 

3 hours ago, Tunji Awojobi said:

 

Let me get this straight. Znači, ti ne znaš koliko platu je imao Lojd u Valensiji. Ne znaš koliku platu ima u Zvezdi, ali zato znaš i ne pišeš napamet kad kažeš da je Zvezde "otela" (LOL) Lojda Valensiji na osnovu plate? Ima smisla. 

 

 

Kad su nama ulazili u igrace kao Makabi..onda smo kukali kako nam bogati otimaju. Mi kad ulazimo to su minuti,nikako pare. Razmisljao je bas dugo itd..Samo povezujem cinjenice. Ti si pricao o ciframa, sta je hteo, dobio...itd. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Cinjenice govore da od kad je dosao da smo postali losi, da Obradovic nije neki vrsni trener i da mi nemamo bas vremena za eksperimentisanje. 

 

To nije cinjenica. Cinjenica je da je doslo do krize igre sa Obradovicem na sredini sezone, sto je 'reseno' otkazom i velikim minusom u kasi. Da nemamo vremena za eksperimentisanje ne bi inicijalno potpisali 3-godisnji ugovor sa proverenim trenerom, a svakako nakon toga ga ne bi menjali sa nekim ko mora da 'selektira tim' da bi ocekivali neki rezultat i ko je prethodne sezone doziveo isto to sto i Obradovic... vec sa nekim ko vec ima iskustva da na pola sezobe sa tudjim timom preokrene igru. 

 

Ne znam sto pises sa ovim a ne sa pravim nickom, pa da ljudi prepoznaju ko pise i zasto ovako pise? 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, mmajstor said:

 

To nije cinjenica. Cinjenica je da je doslo do krize igre sa Obradovicem na sredini sezone, sto je 'reseno' otkazom i velikim minusom u kasi. Da nemamo vremena za eksperimentisanje ne bi inicijalno potpisali 3-godisnji ugovor sa proverenim trenerom, a svakako nakon toga ga ne bi menjali sa nekim ko mora da 'selektira tim' da bi ocekivali neki rezultat i ko je prethodne sezone doziveo isto to sto i Obradovic... vec sa nekim ko vec ima iskustva da na pola sezobe sa tudjim timom preokrene igru. 

 

Ne znam sto pises sa ovim a ne sa pravim nickom, pa da ljudi prepoznaju ko pise i zasto ovako pise? 

 

Nije doslo do krize vec do amaterizma naseg trenera i pisao sam da ce to imati duge posledice. Mnogo para je baceno i nije smelo da se rizikuje sa velikim ulogom kao sto je EL jer bi onda klub bio na rubu egzistencije. Te je pozvano lice koje ima iskustva u preuzimanju timova od c prevara....

 

Ovo je moj nick, ne znam o cemu pisete kolega mmajstore.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, VISOKOLETAC said:

Ja nisam pisao o Crvenoj Zvezdi, ali mozemo i o tome. Mi ovde pricamo o 28 bacanja za celu utakmicu i 25 za poluvreme od cega je 18 cini mi se u 2 cetvrtini. Znaci 28 bacanja za Zvezdu od cega je dosta tih bacanja bilo u zadnjih par minuta. Sa druge strane 25 bacanja za poluvreme, ali onda su sudije to lepo iznivelisale, pa su do kraja sutirali jos 5, od kojih je jedna tehnicka, ali tada im nije ni trebalo, jer je krenuo sut.

 

Meni je neverovatno, kako ti pokusavas da budes objektivan na silu. Da nisam gledao utakmicu, mogao bih i da poverujem u ovo sto si napisao. Ne moramo pricati o broju faulova, vec o intezitetu. Dok se na jednoj strani svira svaki dodir Pulena i Nidama, na drugoj se ne svira non stop povlacenje Ivanovica i Kobsa, ali po tebi to je dobra odbrana, a sa druge strane Mornar ne igra istu pa je normalno da sviraju pipkanje kao faul.

 

Na primer, na Pulenu nije sviran ociti faul na sutu za tri poena, kada je udaren po obe podlaktice, ali je svirana tehnicka Pavicevicu(i iskljucujuca), jer se bunio, a lomio se rezultat. Jeremic povucen za obe ruke, ali je lopta u autu i mozemo jos tako.

Mozemo pisati hvalospeve o buducnosti, ali je Mornar po meni juce bio bolji tim koji je sasecen u ritmu u prvom poluvrenu stalnim faulovima i sklanjanjem njihova dva najbolja igraca.

 

 

Kako se rezultat lomio, evo ti kada je svirana tehnicka (druga) Pavicevicu:

 

image.thumb.png.e7c08da8d23666b7bf5a4af099f6de2e.png

 

Znaci, Pullen je promasio za 2 poena (i bio fauliran) pri rezultatu 93:84 02:20 do kraja - to tesko da moze da se podvede pod "lomio se rezultat", kad se vidi koliko je losu odbranu igrao Mornar.

 

Dalje, kazes da su sklanjana dva njihova najbolja igraca - mozda ti je promaklo, ali je prvi visok 1,81, a drugi 1,82 i oni zajedno ne mogu nista da odbrane osim ako igraju protiv donjeg dela tabele ABA lige. Za to neka se navijaci Mornara obrate Pavicevicu - on je sa kompletnim rosterom izgubio 30 razlike od Obradovica, bas zato sto uopste nisu igrali odbranu, a to je zato sto su u sastavu i Pullen i Needham i Whitehead (koji je 1,91).

 

Na kraju, ne znam kakve veze ima da li sudija svira bacanja za domacu ekipu u 1. poluvremenu ili u zadnjih par minuta - evo, da je bilo toliko bacanja za Buducnost u zadnjih par minuta neko bi opet rekao - pa da, svaki napad im poklanjaju bacanja i sviraju sve za njih kad je najvaznije. Da ne pricamo sta bi se desilo da je Buducnost onako dobila mec protiv bilo koga, da je Cobbs bio umesto Waldena, a Danilo Nikolic umesto Simonovica.

 

Uopste ne sporim da ima guranja sudija i da se odredjeni klubovi guraju - napisao sam vise puta da je Milojevic dobio u Zagrebu uz pomoc sudija, ali to je sastavni deo sporta, videli smo to i u EC i u EL i na EP i na SP. Najlakse je traziti krivicu u sudijama - i to nekako uvek kad igra Buducnost u PG i uvek kad mi igramo smo nekako osteceni, nema veze kako smo igrali.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Devil In My Pants said:

Nije doslo do krize vec do amaterizma naseg trenera i pisao sam da ce to imati duge posledice. Mnogo para je baceno i nije smelo da se rizikuje sa velikim ulogom kao sto je EL jer bi onda klub bio na rubu egzistencije. Te je pozvano lice koje ima iskustva u preuzimanju timova od c prevara....

 

Ovo je moj nick, ne znam o cemu pisete kolega mmajstore.

 

Nije se nigde vise rizikovalo, nego sto se inace rizikuje... sta vise, rizik je sada dosta bio manji kada uzme u obzir ko nas je sve ranije trenirao. Obradovic nije trener anonimus, ima nesto iza sebe i kao takav je i angazovan. Sezone je upala u kanal u kome je masa klubova i trenera puno puta bilo, gde nije ni Radonjic izuzetak. To nije ametrizam nego je to sport gde imas uspone i padove, a kroz istovetan pad je prosao i Radonjic prosle sezone, pa samo bezobrazan covek tako nesto moze nazvati amaterizmom ili da se na osnovu tih rola treneri olako kvalifikuju kao 'vrsni' ili 'nevrsni' . Puno tu faktora igra, a onaj glavni faktor ove sezone u vidu publike se zanemaruje. 

 

Znamo vrlo dobro i ti i ja koji ti je pravi nick, al ako oces javno da se pravis tosa samo nastavi. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goldberg said:

 

Kako se rezultat lomio, evo ti kada je svirana tehnicka (druga) Pavicevicu:

 

image.thumb.png.e7c08da8d23666b7bf5a4af099f6de2e.png

 

Znaci, Pullen je promasio za 2 poena (i bio fauliran) pri rezultatu 93:84 02:20 do kraja - to tesko da moze da se podvede pod "lomio se rezultat", kad se vidi koliko je losu odbranu igrao Mornar.

 

Dalje, kazes da su sklanjana dva njihova najbolja igraca - mozda ti je promaklo, ali je prvi visok 1,81, a drugi 1,82 i oni zajedno ne mogu nista da odbrane osim ako igraju protiv donjeg dela tabele ABA lige. Za to neka se navijaci Mornara obrate Pavicevicu - on je sa kompletnim rosterom izgubio 30 razlike od Obradovica, bas zato sto uopste nisu igrali odbranu, a to je zato sto su u sastavu i Pullen i Needham i Whitehead (koji je 1,91).

 

Na kraju, ne znam kakve veze ima da li sudija svira bacanja za domacu ekipu u 1. poluvremenu ili u zadnjih par minuta - evo, da je bilo toliko bacanja za Buducnost u zadnjih par minuta neko bi opet rekao - pa da, svaki napad im poklanjaju bacanja i sviraju sve za njih kad je najvaznije. Da ne pricamo sta bi se desilo da je Buducnost onako dobila mec protiv bilo koga, da je Cobbs bio umesto Waldena, a Danilo Nikolic umesto Simonovica.

 

Uopste ne sporim da ima guranja sudija i da se odredjeni klubovi guraju - napisao sam vise puta da je Milojevic dobio u Zagrebu uz pomoc sudija, ali to je sastavni deo sporta, videli smo to i u EC i u EL i na EP i na SP. Najlakse je traziti krivicu u sudijama - i to nekako uvek kad igra Buducnost u PG i uvek kad mi igramo smo nekako osteceni, nema veze kako smo igrali.

Pulen nije sutirao za dva nego za tri i Popovic ga je udario po rukama pri sutu. Moras priznati da 2:20 do kraja na -7 i - 10 i bacanje i lopta sa strane gde jedan klub ode na -14 nije isto.

Da je Mornar otisao na vecu razliku u prvom poluvremenu, ne bi buducnost tako lako odigrala u drugom,  a i imali su samopouzdanje da i ako ne ide moci ce sa linije da budu u egalu.

Ne znam sto se stalno vracas na tu utakmicu sa Cedevitom, jer je tu sporan samo taj kraj i ja sam vec rekao da niko ne moze da kaze da li je bio faul nad Perijem, a da mi je faul nad Simonovicem bio nategnut(po pravilima ga je bilo). U najgorem slucaju bi bilo nereseno.

Niko ne trazi alibi kada igramo lose, ali zar sada treba cutati na to sta se desava u PG? 

Kazes Nidam i Pulen ne mogu nikoga sacuvati, mogu to prihvatiti, ali juce im je svirana svaka glupost, a na drugoj strani nista.

Nemam ja problema kada je kriterijum takav da je isti na obe strane, pa onda ako su obojica 1.80 kao sto kazes to je njihov problem, ali ovako je malo bez veze. 

Imaju i oni svojih problema. Npr, ja sam licno posumnjao da je Gordic prodao juce utakmicu, zbog nacina na koji je kasnio na svog igraca i bacao neke cudne lopte.

Na kraju, mozes li mi oceniti kako su odsudili Javor, Obrknezevic i Jovcic juce?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Pulen nije sutirao za dva nego za tri i Popovic ga je udario po rukama pri sutu. Moras priznati da 2:20 do kraja na -7 i - 10 i bacanje i lopta sa strane gde jedan klub ode na -14 nije isto.

 

Evo, sad sam pogledao taj detalj na sajtu ABA lige:

 

image.png.18d5040c5849d808945d3ec580e4655b.png

 

Nakon toga se Pullen uopste nije bunio, nije trazio faul, samo je trazio faul nad Lazicem (dosudjeni koraci).

 

Ne znam kako je sudija mogao ovde sigurno da vidi da li je bilo po lopti ili po ruci - dosudio je po lopti i to je to. Jedino sto jeste bio sut za 3 poena, to su oni pogresili.

 

3 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Da je Mornar otisao na vecu razliku u prvom poluvremenu, ne bi buducnost tako lako odigrala u drugom,  a i imali su samopouzdanje da i ako ne ide moci ce sa linije da budu u egalu.

 

Kakvo samopouzdanje, oni su mec preokrenuli sutem sa distance. Tu tesko da je moglo biti kontakta za bacanja.

 

3 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ne znam sto se stalno vracas na tu utakmicu sa Cedevitom, jer je tu sporan samo taj kraj i ja sam vec rekao da niko ne moze da kaze da li je bio faul nad Perijem, a da mi je faul nad Simonovicem bio nategnut(po pravilima ga je bilo). U najgorem slucaju bi bilo nereseno.

 

Pa da, niko ne moze da kaze da je bio faul nad igracem Cedevite, ali svi sa sigurnoscu znaju da je bio faul nad Pullenom - to se zove bias u literaturi, a u stvarnosti su i jedna i druga situacija nategnute i moze se svirati i ovo i ono.

 

3 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Niko ne trazi alibi kada igramo lose, ali zar sada treba cutati na to sta se desava u PG? 

Kazes Nidam i Pulen ne mogu nikoga sacuvati, mogu to prihvatiti, ali juce im je svirana svaka glupost, a na drugoj strani nista.

Nemam ja problema kada je kriterijum takav da je isti na obe strane, pa onda ako su obojica 1.80 kao sto kazes to je njihov problem, ali ovako je malo bez veze. 

 

Pa kriterijum je bio da sve svira, samo sto igraci Buducnosti mogu fizicki lakse sacuvati svoje protivnike, a Pullen i Needham ne mogu.

 

Teoretski, da su zauzeli stav da pustaju kontakt, onda da, ne bi toliko bacanja.

 

3 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Imaju i oni svojih problema. Npr, ja sam licno posumnjao da je Gordic prodao juce utakmicu, zbog nacina na koji je kasnio na svog igraca i bacao neke cudne lopte.

 

Sad cemo da idemo u teorije zavere, a mozda je Mornar nama prodao oba meca kad se vidi da su pustali JOBa i Dobrica da budu sami na sutu za 3?

 

Gordic i inace igra losu sezonu, a to se pogorsava kad nije glavna opcija, ali na to je trebalo da misli Pavicevic umesto da se bahati sa 5 odlicnih igraca na 1 i 2.

 

3 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Na kraju, mozes li mi oceniti kako su odsudili Javor, Obrknezevic i Jovcic juce?

 

Lose, previse su seckali mec, svirali su sve i svasta, produzili poluvreme za 10 minuta.

 

Mozda nisu morali da daju tolike tehnicke, da svasta gledaju i tako dalje. To je jedno, a sto se tice eventualnih gresaka, ja ih nisam nesto primetio, a svako je slobodan da izdvoji neku situaciju koja je bas lose ili tendenciozno sudjena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goldberg said:

 

Evo, sad sam pogledao taj detalj na sajtu ABA lige:

 

image.png.18d5040c5849d808945d3ec580e4655b.png

 

Nakon toga se Pullen uopste nije bunio, nije trazio faul, samo je trazio faul nad Lazicem (dosudjeni koraci).

 

Ne znam kako je sudija mogao ovde sigurno da vidi da li je bilo po lopti ili po ruci - dosudio je po lopti i to je to. Jedino sto jeste bio sut za 3 poena, to su oni pogresili.

 

 

Kakvo samopouzdanje, oni su mec preokrenuli sutem sa distance. Tu tesko da je moglo biti kontakta za bacanja.

 

 

Pa da, niko ne moze da kaze da je bio faul nad igracem Cedevite, ali svi sa sigurnoscu znaju da je bio faul nad Pullenom - to se zove bias u literaturi, a u stvarnosti su i jedna i druga situacija nategnute i moze se svirati i ovo i ono.

 

 

Pa kriterijum je bio da sve svira, samo sto igraci Buducnosti mogu fizicki lakse sacuvati svoje protivnike, a Pullen i Needham ne mogu.

 

Teoretski, da su zauzeli stav da pustaju kontakt, onda da, ne bi toliko bacanja.

 

 

Sad cemo da idemo u teorije zavere, a mozda je Mornar nama prodao oba meca kad se vidi da su pustali JOBa i Dobrica da budu sami na sutu za 3?

 

Gordic i inace igra losu sezonu, a to se pogorsava kad nije glavna opcija, ali na to je trebalo da misli Pavicevic umesto da se bahati sa 5 odlicnih igraca na 1 i 2.

 

 

Lose, previse su seckali mec, svirali su sve i svasta, produzili poluvreme za 10 minuta.

 

Mozda nisu morali da daju tolike tehnicke, da svasta gledaju i tako dalje. To je jedno, a sto se tice eventualnih gresaka, ja ih nisam nesto primetio, a svako je slobodan da izdvoji neku situaciju koja je bas lose ili tendenciozno sudjena.

Neces verovati i ja sam vratio i odgledao 🙂  Izgleda da obojica volimo da budemo sigurni u ono sto pisemo 🙂

Iz jednog ugla se lepo vidi da ga Popovic udara po desnoj, onda po levoj podlaktici i onda mu ruka ide na gore i zavrsava u ovom polozaju. Da li su morali da vide, ne znam, mislim da su morali, jer lopta ne moze bas tako da ispadne iz ruke kod blokade.

Ipak sam pogresio, jer su oni tu sa 9 otisli na 13. Da je npr Pulen ubacio bacanja bilo bi 6 na 2:20 do kraja.

Rekoh, za Gordica da je to bio moj utisak. Dva, tri puta je bas cudno zakasnio na svog igraca. Nema to veze sa losom sezonom.

Cekao sam da odgledam dobru utakmicu, a odgledah ono, pa sam bas razocaran.

Link to comment
Share on other sites

Isto sam stekao utisak da je kriterijum bio preblag u prvom poluvremenu, i da su se veoma lako svirali faulovi tijelom bekovima Mornara. Bukvalno su ih izbacili iz ritma u dijelu utakmice gdje su bili bolji rival. Buducnost nije imala rijesenja za pick igru, i Mornar je bas lagano postizao poene. Treca cetvrtina je donijela sutersku rapsodiju Buducnosti, pogadjali su sa svih strana, i tu su i prelomili utakmicu.

 

Veoma je blizu Mornar, imaju kvaliteta da pariraju Buducnosti, ali bas im fali iskustva i namazanosti da odigraju citavu utakmicu sa punom koncentracijom. Pullen koliko god bio magican u napadu, preveliki je krater u odbrani koju Buducnost eksploatise. Bukvalno ga traze da on preuzme igraca sa loptom i onda krecu u akciju, gdje se ostatak igraca Mornara rastrgne da pohvata kretnju lopte. Ukupno gledajuci Cobbs je puno bolji igrac od ovog lelemuda. Ako bi bilo ikakve sanse doveo bih ga bez razmisljanja za sljedecu godinu.

Edited by Princeton
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

@Princeton kod vas tamo milina, ima navijača a ni maske se ne nose ... upravo gledam Melburn - Pert :classic_smile:

 

Da, dozvoljena je posjeta na utakmicama uz odredjene restrikcije. U grupi sa kojom dodjes mozete da sjedite zajedno, ali se mora ostaviti jedno slobodno mjesto do sljedece grupe, otprilike da se odrzi 1.5m rastojanje. Maske moras da nosis ako ne konzumiras pice/hranu, sto je samo pojacalo prodaju piva :) 

 

Odrzavaju se neke mjere predostroznosti, ali generalno se vratio zivot u normalu. Bilo je jedno vrijeme bas zajebano. Mi u Melburnu smo imali bas dugacke, i veoma rigorozne restrikcije, ali se na kraju sve isplatilo. Vec par mjeseci Covid free.

 

Eh da, ako hoces da gledas NBL, mozes da se registrujes na https://www.sbs.com.au/ondemand/program/basketball-nbl - Mogu da se gledaju sve uzivo utakmice, cak imaju i snimci dostupni. Nema vise izgovora za los skauting 😄

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Chaos Is Me said:

Pullen bi morao konstantno da trpa 30+ poena da nadoknadi sve što se preko njega primi na drugoj strani, to su Fića Čović nivoi defanzivnog ponora. Gotivan igrač za gledanje svakako al u ekipama gde rezultat nije imperativ.

Fica ponekad i hoce pogotovo kad je igrao za nas ali ne moze dok za Pulena ne znamo jos uvek dali moze posto lik totalno nece da se cima u odbrani, neka njega pozivi dragi bog meni licno super gotivac ali da ga gledam u drugom dresu

Link to comment
Share on other sites

Mi treba da iscerupamo ove ABA konkurente u slucaju da osvojimo ligu. Ima tu igraca za nas, a s obzirom na skauting koji imamo, bolje je da idemo na proverene strance, nego da opet bude ovako kako je sad. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...