Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

7 minutes ago, Cavani said:

Ako ne igra Uskokovic onda je Radonjic ziheras i gusi talente, a kad ne igra Hall onda Radonjic ne ume psihicki da rastereti igraca.

Nisam to napisao.

Nego da je "forsirao" (dobijao minute) Uskoković, a onda odjednom pred odlučujuće utakmice Hol.

Edited by svarozicslo
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kankkunen said:

Jači smo za tri klase, sve od trenera pa do ekonoma ... 3 /4 smo bili mlaki bez nekog razloga, al OK.

Ne smemo biti mlaki jer protiv bilo koga, posebno sad u plejofu, nema lako cemo...

Samo konkretno, konstantno sa jakom odbranom mi smo favorit za trofej,drugacije ce biti vrlo cupavo i verujem da Radonja to zna.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, svarozicslo said:

Onda do poslednja 2 kola u ABA i u EL nije trebalo da forsira Uskokovića, nego Hola. Četiri meseca mu igra Uskoković, Hol retko i preokret pred odlučujuće utakmice.

to je nekoliko ljudi, medju kojima i ja, vise puta pisalo ovde na forumu

da mora da nadje nacin da dobije 8-10 koliko toliko upotrebljivih minuta od hola

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Del Piero said:

Ne zna se sta je neverovatnije bilo, Aticeva trojka od table, Jovanovicev fade away od table ili pak to sto je Pot ubacio trojku.
 

 

Šta god da se desi na terenu, ovo pobeđuje kao najnerealnija mogucnost.

 

Simon krenuo da se lizuće i dok je na klupi. I non stop je nadrkan i prikenjava (uglavnom saigračima). Baš jedva čekam da ode.

17 minutes ago, Del Piero said:

 

 

 

Edited by pantelia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

slazem se

ispravno je herojski podvig radonje koji sa krajnje skromnim sastavom pobeduje visestruko kvalitetnijeg i nadmocnijeg protivnika

uprkos nicim izazvanim sudijama!

Svakako je za ozbiljnu analizu zasto nam je ovakav nivo kvaliteta obzirom na mogucnosti, kako nam se ne bi ponovo desavalo. Ali samo neposten moze reci da se ne izvlaci 100 posto iz ovakvog tima. 

A i bezveze je da se sada omalovazava protivnik, a do skoro je bila druga prica.

Edited by Cavani
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno smo igrali 30 minuta u leru i onda odigrali paklenu odbranu 6-7 minuta i resili mec.

 

Igokea bi u takvoj konstelaciji snaga imala sansu da su vodili +10 jer bi nas uveli u nervozu. Previse su ispustali nase bekove i krila i rutinski smo se odrzavali u egalu, sto je verovatno i bio plan. Uopste se ne slazem da nam je pobeda izmicala i da su mogli da nas dobiju, samo je trebalo spreciti da se bas odvoje.

 

Walden zver, Loyd pao pa zatrpao (ne znam zasto su pominjali tehnicku na b92, tehnicka nije postojala), Lazic i Dobric haubice, Nnoko pomogao u skoku.

 

Igokea je jedina ekipa koja moze da nam napravi probleme od svih potencijalnih rivala u 1/2 finala PO, ali da bi nas dobili moraju da smanje greske na minimum, videcemo da li ce uspeti to u 2. mecu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

Napraviš glupost i nakon toga jedan od najlepših poteza na utakmici, Dobrić naravno :classic_smile:

 

CsFf0HZ.gif

 

1 hour ago, Čvarkov said:

 

Ognjen Grozni 

 

1 minute ago, Николица said:

Ovo mu je zaštitni znak. 

 

Ma pickica... nabada samo s ledja 😄 

Link to comment
Share on other sites

Pored vintage Branka,imali smo i vintage Zvezdu sa krvavim kolenima. Steta sto nema JOB-a da zna neko da metne, ali uzeo ga Turk sa neverovatnih sest indexom prosekom im je promenio tok sezone..

 

Doktor Radonjic je hiruski precizno odstranio dva kancera iz ekipe i vodi Zvezdu ka novoj tituli. Plus je umirio JOB-ove svdoke...Hvala Dejo...

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Devil In My Pants said:

Pored vintage Branka,imali smo i vintage Zvezdu sa krvavim kolenima. Steta sto nema JOB-a da zna neko da metne, ali uzeo ga Turk sa neverovatnih sest indexom prosekom im je promenio tok sezone..

 

Doktor Radonjic je hiruski precizno odstranio dva kancera iz ekipe i vodi Zvezdu ka novoj tituli. Plus je umirio JOB-ove svdoke...Hvala Dejo...

Evo sad bacih pogled.

4.8 poena, 2.6 skoka, visoki igrac.

Nije to lako nadoknaditi.

Edited by Cavani
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Cavani said:

Evo sad bacih pogled.

4.8 poena, 2.6 skoka, visoki igrac.

Nije to lako nadoknaditi.

Nije, ali  defanzivni input koji imamo od Kuzmica i Noka je ogroman. Mislim da i od odlaska JOB igramo sve bolje i bolje...tako da mislim da to nije bila greska, stavise vrhunski potez koji bi mali broj trenera smeo da uradi.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

dzoni je bivsa prica, manite se vise njega

nego, niko ne prica o vrhunskoj taktici radonje da pusti protivnika da ga trpa 25-30min i onda odjednom pocne da igra odbranu i preokrene

i to sve protiv visestruko kvalitetnijeg tima i jednog od najboljih evropskih trenera

koliko trenera to ima u svom CV-u, a?

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

dzoni je bivsa prica, manite se vise njega

nego, niko ne prica o vrhunskoj taktici radonje da pusti protivnika da ga trpa 25-30min i onda odjednom pocne da igra odbranu i preokrene

i to sve protiv visestruko kvalitetnijeg tima i jednog od najboljih evropskih trenera

koliko trenera to ima u svom CV-u, a?

 

Neodustajes.

Edited by 12Laki
Link to comment
Share on other sites

Trener nije jedan od najboljih evropskih, ali je najbolji u takmicenju za ovu sezonu.

Ne znam cemu potreba da se omalovazava protivnik, verovatno da bi se umanjio eventualni uspeh. Pogotovo imajuci u obzir sta se do skoro pisalo o nasim sansama Aba, malo je licemerno. 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 12Laki said:

A i pohvale za Lazica.Ovakav je bas koristan.Ne znam kao da mu Radonja zna pronaci zicu.

 

Neverovatna transformacija iz prvog u drugo poluvreme. Od najgoreg do najboljeg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, svarozicslo said:

Da li neko može da mi odgonetne misteriju? Kad je došao, Radonja forsira Uskokovića i onda odjednom PAF Hol na kecu rezerva regularno...

 

Nema tu neke misterije. Hol je tada vec bio pripreman za silbovanje pa je Uskok dobijao minute dok se Kolom jos nije aklimatizovao na tim. Kad se odustalo od silbovanja Hola nakon sto se videlo koliki je tek Kolom nemac pojma, tu nije bilo minuta za Uskoka. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, svarozicslo said:

Da li neko može da mi odgonetne misteriju? Kad je došao, Radonja forsira Uskokovića i onda odjednom PAF Hol na kecu rezerva regularno...

Nikakva misterija, pre ova 3 poslednja gostovanja pisao sam da nas upravo to ocekuje jer je kasno praviti bilo kakvo sistematsko uklapanje i korišćenje obojice, te da će njihovo korišćenje u plejofu, a pre svega Holovo, biti minimalno, koliko da se pokrije minutaža da Volden i Lojd ne pocrkavaju. 
Prosto došlo je vreme za igranje na maksimumu i sto veće oslanjanje na najbolje sto imamo, a to znaci eksploatisanje/jahanje Lojda i Voldena gotovo do limita.

Danas nam je problem napravio Lojd sa 2 licne greske u 1/4 pa smo morali duže nego sto treba da gledamo/trpimo petorku sa Holom, Dobricem i Simonovićem. Jedan od glavnih razloga što je tih 10 minuta bilo  katastrofalno i završeno sa minusom na semaforu

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Doktor Radonjic je hiruski precizno odstranio dva kancera iz ekipe... 

 

Dok smo gubili to nije bilo hirurski precizno odstranjivanje, nego gad Covic naredio da se ustedi a Radonja sta ce nego da poslusa kao i za originalnog Silba. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Može ovo mnogo bolje, mada Igokea je veoma kvalitetna ekipa, ne razumem zašto se ovde na forumu oni i njihov trener toliko potcenjuju. Da su ostali Obradović i Džoni verovatno bismo lakše dobili ali to je sada već gotova priča.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...