Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

20 hours ago, VISOKOLETAC said:

Milojevic je izjavio, kako je siguran da ce da pobede Mornar. Uvek mi je bila losa karma, kada trener ili igraci to izjave, pa bilo bi lepo da barem kurtuazno izjave da ce dati sve od sebe i da se nadaju pobedi, makar bili i mnogostruko jaci, a to sigurno nisu u odnosu na Mornar.

 

Neozbiljno, pogotovo sto taj isti Milojevic jos nije dobio mec protiv 100% koncentrisanog protivnika (cak ni Cibonu nije uspeo da zavrsi kako treba, nego su mu pomogle sudije).

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, goldberg said:

 

Neozbiljno, pogotovo sto taj isti Milojevic jos nije dobio mec protiv 100% koncentrisanog protivnika (cak ni Cibonu nije uspeo da zavrsi kako treba, nego su mu pomogle sudije).

 

 

Nemoj tako, ipak on nije vrsio selekciju tima... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje samo. Zašto nama nije bio dobar K. C. Rivers dok je bio u Zvezdi??? Vodim da jeu Zenitu odličan. 
Izlazio je iz povrede i bio je van forme. Kod nas nije odigrao nista spektakularno, vec posle u Zalgirisu i Zenitu je druga prica.

Odlican igrac, bas mi je zao sto ga onomad nismo pokupili kada je tek pocinjao EL karijeru. Bila je neka prica da smo bili blizuda ga potpisemo ali da mu zena nije dala u BG ili je to bio Dilejni mozda.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Helmet said:

Izlazio je iz povrede i bio je van forme. Kod nas nije odigrao nista spektakularno, vec posle u Zalgirisu i Zenitu je druga prica.

Odlican igrac, bas mi je zao sto ga onomad nismo pokupili kada je tek pocinjao EL karijeru. Bila je neka prica da smo bili blizuda ga potpisemo ali da mu zena nije dala u BG ili je to bio Dilejni mozda.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

To za ženu je bilo za onog visokog, zaboravih ime, možda i Dilejni. Ali smo K. C. - u tad nsšli 1001 manu, a dečko ke opasan igrač. I tad je bio, a sad pogotovo. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Николица said:

To za ženu je bilo za onog visokog, zaboravih ime, možda i Dilejni. Ali smo K. C. - u tad nsšli 1001 manu, a dečko ke opasan igrač. I tad je bio, a sad pogotovo. 

Za Riversa se govorilo da mu navodno zena brani da potpise za CZ. 😄 Posle ipak dosao. 

Link to comment
Share on other sites

Ne volem igraca kao sto je Kevin Krosvel. Najbolja karakteristika mu je igra u odbrani. U napadu se sve svodi na sut za 3 preko ruke, sa losom selekcijom suteva, problematicnim samopouzdanjem, i pogadjanjem onda kada ne treba, a masenjem onda kada treba. Zato sto je izlazio iz povrede smo i mogli da ga platimo, ali je po meni precenjen igrac. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, mmajstor said:

Nemoj tako, ipak on nije vrsio selekciju tima... 

 

Ne znam sta si pokusao sa ovim da kazes - Radonjic je osvojio kup bez pola tima, izvukao neke dobre meceve u EL i dobio poslednjih 5 meceva u ABA, od kojih prva dva na jednu loptu.

 

Milojevica je jedan Mornar rutinski dobio +20 u drugom poluvremenu. Pritom, za razliku od Radonjica za kojeg mozes da kazes da je neke igrace probudio, nekima nasao uloge i od vecine izvukao nesto, Milojevicu se gase sve opcije na terenu osim najbolje cetvorice koja postigne 80% poena, a ostatak doda Della Valle.

 

Nece titulu osvojiti trener kojem najbolji igrac da 22 poena, a sledeci 19, nego trener koji uspe da napravi akcije za igrace iz drugog plana i koji uspe da nametne jaku igru u odbrani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Obojica, Sale i Salo, su treca-druga liga evropskih trenera... kraj.

Za prvog sam ocekivao da mozda moze da napravi taj iskorak,  jos odavno, pre dolaska u Zvezdu i postane legit EL trener. Ali avaj, za'ebo sam se... Astana mu je neka sledeca destinacija. 

 

Za drugog sam od prvog dana "znao"  da nema znanja za dobrog, vrhunskog trenera.

 

Bez ikakve navijacke obojenosti. Svako na svoj nacin, pre svega naravno Djordjevic, vrhunski igrac, mozda I najbolji pg koga je ova drzva dala, ali kao treneri,  daleko su.od nekog evropskog vrha.

 

I ono sto uvek ponavljam, Djordjevic da urami Djilasovu sliku :classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Obojica, Sale i Salo, su treca-druga liga evropskih trenera...  

 

Drzi se teme. Ovde se sad spominje Miloje kao nemac pojma samo zato sto su izgubili jednu bitnu utakmicu. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, mmajstor said:

Mnogo filozofiranja - Zvezda je izgubila od jedne Buducnosti skoro 20 razlike pa ste to opravdavali izostankom prvobitne selekcije. Molicu malo doslednosti tih argumenata i kod svih ostalih trenera. 

 

Taj mec nije merilo nicega - izgubila je i Crvena zvezda od Igokee 20 razlike, pa nesto ne vidim da ides i pricas da smo autsajderi protiv njih.

 

Milojevic je izgubio sva tri meca protiv Monaca (prvi je dobio ni sam ne zna kako), izgubio je mec protiv Mornara, jedva dobio Cibonu. Nije ni to toliko bitno, koliko zakucavanje Apica na klupu i bedne brojke svih igraca osim najbolje cetvorice i Della Vallea. Kod Mijovica je to mnogo bolje funkcionisalo.

Edited by goldberg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, goldberg said:

 

Taj mec nije merilo nicega - izgubila je i Crvena zvezda od Igokee 20 razlike, pa nesto ne vidim da ides i pricas da smo autsajderi protiv njih.

 

Milojevic je izgubio sva tri meca protiv Monaca (prvi je dobio ni sam ne zna kako), izgubio je mec protiv Mornara, jedva dobio Cibonu. Nije ni to toliko bitno, koliko zakucavanje Apica na klupu i bedne brojke svih igraca osim najbolje cetvorice i Della Vallea. Kod Mijovica je to mnogo bolje funkcionisalo.

 

Kako nije merilo nicega, kad je u pitanju najbitniji mec ligaskog dela sezone, mec izmedju direktnih konkurenata? Za to je Slavnic bio u pravu. Imali smo sada srecu sto su Mornari imali svoj ludacki dan protiv njih, inace bi usli u plej of sa druge pozicije zbog te utakmice. A tih njihovih mucenja kao protiv Cibone, smo takodje i mi imali pregrst. 

 

Niko nije ocekivao da Buducnost dobije Monaco. To nije nikakav kiks. 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, mmajstor said:

 

Drzi se teme. Ovde se sad spominje Miloje kao nemac pojma samo zato sto su izgubili jednu bitnu utakmicu. 

 

Kad smo vec kod teme, Miloje je bzveze trener, Vlada Vukoicic nivo :classic_biggrin:

 

Nastavite bez mene, samo odavno zelim da napišem ovo za dva Saleta  😄

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, John Dies at the End said:

 

Obojica, Sale i Salo, su treca-druga liga evropskih trenera... kraj.

Za prvog sam ocekivao da mozda moze da napravi taj iskorak,  jos odavno, pre dolaska u Zvezdu i postane legit EL trener. Ali avaj, za'ebo sam se... Astana mu je neka sledeca destinacija. 

 

Za drugog sam od prvog dana "znao"  da nema znanja za dobrog, vrhunskog trenera.

 

Bez ikakve navijacke obojenosti. Svako na svoj nacin, pre svega naravno Djordjevic, vrhunski igrac, mozda I najbolji pg koga je ova drzva dala, ali kao treneri,  daleko su.od nekog evropskog vrha.

 

I ono sto uvek ponavljam, Djordjevic da urami Djilasovu sliku :classic_biggrin:

Djordjevica je Andjus predlozio, maltene mu duhovni cale.

Slicno kao Saletu Jankovicu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Николица said:

Jedno pitanje samo. Zašto nama nije bio dobar K. C. Rivers dok je bio u Zvezdi??? Vodim da jeu Zenitu odličan. 

 

 

Pazi nije samo do igrača vec i do trenera i sistema koji forsira.

Pengos iz Barselone ili Zenita,Gran Kanarije nije isti igrac .

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Николица said:

Jedno pitanje samo. Zašto nama nije bio dobar K. C. Rivers dok je bio u Zvezdi??? Vodim da jeu Zenitu odličan. 

iz istog razloga sto nam nijedan igrac, a pogotovo stranac ne odgovora ukoliko:

- od prvog meca ne postize 20ppg

- procenti podrazumeva se 50-40-90

- mora da ima kvacilo, jer sta ti znaci 30p ako ponekad promasis poslednji sut

- krvava kolena pre svega

- ako slucajno uzme neki fade-away kunula ga crna majka do kraja zivota

- ako uzima vruc krompir da resava onda je divljak privatnik, a ako ne uzima onda se krije od lopte a onoliko ga (nismo) platili

 

KC se kod nas zapalio na 1-2 tekme, a ostalo je bio solidan, ali se videlo da izlazi iz povrede i trazi formu

i pored toga, klasa je vristala iz njega i ja bih ga svakako zadrzao da je moglo

raspolozenje na forumu je bilo ispusena mustikla

 

  • Like 9
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Rivers je bio voljan da produži ugovor ali je klub zaključio da je na poziciji 3 prevelika gužva, odnosno da imamo dovoljno dobre domaće igrače a da na poziciji 2 može da se dovede bolji igrač. Po meni je bila dobra procena, jer dovedeni su Lojd, koji primarno igra na 2 i Volden, koji je trebalo da uzima više minuta na 2 ali, kako se kasnije ispostavilo, zbog problema sa kvalitetom igrača na poziciji 1 Volden više igra tu. Sve bi to bolje izgledalo da imamo kvalitetnog pleja, čitaj Pangos :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...