Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

10 hours ago, Obi-Wan said:

 

Neša je car, nema dalje. Jednostavno rečeno - Beograd koga više nema.

 

Doci ce dan kada ce Nesa Ilic stvarno biti Beograd koga vise nema... odvratan uzasan sns ljigavi bezmudi Beograd...sto se mene tice nek se tera i on i svi ovi sa slike u tri materine... 

 

 

spacer.png

  • Like 7
  • Thanks 3
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Milojevic je izjavio, kako je siguran da ce da pobede Mornar. Uvek mi je bila losa karma, kada trener ili igraci to izjave, pa bilo bi lepo da barem kurtuazno izjave da ce dati sve od sebe i da se nadaju pobedi, makar bili i mnogostruko jaci, a to sigurno nisu u odnosu na Mornar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

PO domacini smo do kraja. Ko god da nam je protivnik ako ne mozemo da izadjemo kao pobednici nismo za EL. Neka je onda igraju oni koji budu bolji na terenu.

19 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Milojevic je izjavio, kako je siguran da ce da pobede Mornar. Uvek mi je bila losa karma, kada trener ili igraci to izjave, pa bilo bi lepo da barem kurtuazno izjave da ce dati sve od sebe i da se nadaju pobedi, makar bili i mnogostruko jaci, a to sigurno nisu u odnosu na Mornar.

Kalemegdan u junu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Milojevic je izjavio, kako je siguran da ce da pobede Mornar. Uvek mi je bila losa karma, kada trener ili igraci to izjave, pa bilo bi lepo da barem kurtuazno izjave da ce dati sve od sebe i da se nadaju pobedi, makar bili i mnogostruko jaci, a to sigurno nisu u odnosu na Mornar.

A meni je obrnuto ako si vec favorit stani iza toga.Time isto dajes do znanja da verujes u tim i svoje igrace.E sad ako se izgubi onda treba istrpeti podsmehe. :))

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, 12Laki said:

A meni je obrnuto ako si vec favorit stani iza toga.Time isto dajes do znanja da verujes u tim i svoje igrace.E sad ako se izgubi onda treba istrpeti podsmehe. :))

Ne mislim, da ne treba verovati. To svakako, cak i kada si losiji. Samo kazem da je losa karma kada to izgovoris i ne pamtim da je skoro to neko rekao. Radonjic, na primer nikada.

Inace odgovorio mu je Pavicevic, da se oni ne sklanjaju nikome 🙂

Edited by VISOKOLETAC
Link to comment
Share on other sites

Ja sam tu Radonjicevu izjavu drugacije shvatio, da su ocekivanja takva da treba da se dobije mec, a ne da cemo sigurno dobiti. Kul je ispalo svakako.

Sto se tice Neshe, to sto je uz naprednu sektu nije 'samo'. Bukvalno imam nultu toleranciju za to, tako da sto se mene tice nek se tornja u tri lepe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ja sam tu izjavu inace vrlo zatvorenog radonje, kome klestima iz usta izvlacis bilo sta konkretno...shvatio kao jednu prilicnu samouverenost da zna sta radi i da je bolji od protivnika

upravo zbog toga sto nikada pre, a ni kasnije mislim, nije izgovorio tako nesto...meni ova izjava dobija jos vise na znacaju

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, svarozicslo said:

Hvala ti što si postavio link. Sad sam pogledao sve emisije. Zaista je sve "stegnuto", formalno, ko da gosti daju izjavu na poluvremenu, kraju utakmice. Jedino je Ilić relaksiran i priča opušteno kao "u kafani".


Ma ovaj lik levo (ne Dozet) je sve rekao o sebi u prvoj ili drugoj emisiji kada je direktno izjavio da se nije mnogo interesovao za utakmice KKCZ ali kako su krenuli dobri rezultati i igre u Radonjić eri eto red je bio da krene da ide na utakmice.

A po tome u kom smeru vodi razgovore i kakva postavlja pitanja vidi se da je novokomponovani fan i uopšte neko ko iole prati košarku 

Link to comment
Share on other sites

Onaj Neša iz devedesetih je bio uber trpač i uvek najveći mangup na terenu. Potpisao mi je kačket u sezoni kada je igrao sa Dalipagićem. Moj ujak trener i vatreni grobar samo njega iz te generacije nikad nije opsovao. Ali ja sada, svaki put kada se Neša pojavi u kadru ipak prvo pomislim na tamnu stranu. A to nije do mene. Jedno je kada pod stare dane rešiš da svoje ime dodatno naplatiš reklamiranjem nekog trećerazrednog proizvoda ili se u civilstvu blamiraš kao loš komšija, suprug...potrošiš sav novac na kocki ili neko ludiranje...to me nikad nije doticalo. Ali kada renome svoje sportske karijere bukvalno prodaš retrogradnoj sili, pošto sigurno nisu ideali u pitanju...onda si u ekipi koju si i zaslužio. Nisu oni kupili tamo nekog Nešu Ilića. Baš ovaj im je trebao. Tanasković kapiten olimpijske zlatne generacije je dobio stan za učlanjenje u SPS i pojavljivanje u emisijama barabar sa zadriglom bandom, u kojima se trudio da pokaže kako mu je nelagodno i da je eto mor'o. Vodali su ga neko vreme kao mečku po mitinzima u predizbornoj kampanji. Ne sumnjam da mu je bilo nelagodno...posebno kada je za par meseci pao Milošević. Nadam se da se i Neša ogrebo bar za neki dvosoban u Belvilu...ili ako se danas nosilac rekorda u broju koševa na jednom meču u YU prvenstvima, a sada menadžer KKCZ i reprezentacije Srbije ipak ne kotira tako visoko na sns cenovniku, onda bar neki kiosk u bulevaru. U krajnju ruku, da nam je ovaj Neša živ i zdrav i dobar menadžer, ali onaj od onomad je bio strašan baja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Ridji said:


Ma ovaj lik levo (ne Dozet) je sve rekao o sebi u prvoj ili drugoj emisiji kada je direktno izjavio da se nije mnogo interesovao za utakmice KKCZ ali kako su krenuli dobri rezultati i igre u Radonjić eri eto red je bio da krene da ide na utakmice.

A po tome u kom smeru vodi razgovore i kakva postavlja pitanja vidi se da je novokomponovani fan i uopšte neko ko iole prati košarku 

 

Uf gresis, ne znam da li znas ko je Minic, ali ima on zvezdaskog staza. Nije enciklopedija kao Daba ili neki dobar novinari, rekao bih da je nadprosecan fan (a opste je poznato da Zvezdini navijaci i nisu neka kosarkaska publika). Ali je Minic neko ko itekako zna sta je podcast. Ali, slazem se da bi pitanja mogla biti daleko zanimljivija, da nateraju sagovornika da isprica nesto sto zaista ne znamo... kod Nese, pitanja nisu ni bila potrebna 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Takeshi_Kovacs said:

ja sam tu izjavu inace vrlo zatvorenog radonje, kome klestima iz usta izvlacis bilo sta konkretno...shvatio kao jednu prilicnu samouverenost da zna sta radi i da je bolji od protivnika

upravo zbog toga sto nikada pre, a ni kasnije mislim, nije izgovorio tako nesto...meni ova izjava dobija jos vise na znacaju


Upravo.

 

Cini se da je Radonjiću malo preko glave nabijanje pritiska, pa i nerealnosti, od strane novinara kad je reč o mecevima sa Partizanom. Posebno sto dobar deo njih nema najbolju nameru, tako je i ispreskakao onog sa Arene nakon konstatacije da je Zvezda pobedila daleko teze nego sto rezultat pokazuje. A i sad posle kupa (zasluženo) nije bio bas ljubazan prema Bogunoviću

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da je[mention=37]Mairosu[/mention] u pravu kada reče za Deju, da je ko Sinofarm, treba mu vreme ali kada proradi onda je to to




Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

Videcemo protiv Igokea-e. Ako ih sameljemon u dve utakmice onda definitivno hvatamo zalet i dizemo formu na vreme, narocito me interesuje utakmica u gostima, nismo briljirali na tom polju.



Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

ja sam tu izjavu inace vrlo zatvorenog radonje, kome klestima iz usta izvlacis bilo sta konkretno...shvatio kao jednu prilicnu samouverenost da zna sta radi i da je bolji od protivnika

upravo zbog toga sto nikada pre, a ni kasnije mislim, nije izgovorio tako nesto...meni ova izjava dobija jos vise na znacaju

Bilo je pred treći meč polufinala protiv Budućnosti 2017.

Link to comment
Share on other sites

u poslednjih nekoliko tekmi deluje da smo uhvatili neki ritam i da je forma u usponu

ocekujem da relativno lako resimo igokeu, a u finalu protiv future ce biti nategnutno

ne odgovaraju nam, i moracemo biti na nivou i u odbrani i sutu spolja, posto unutra nemamo mnogo toga da ponudimo

ono sto mi jeste neki plus za tu seriju, jeste da je retko koji trener radonju 2 puta odradio na istu foru

od miloja ne ocekujem neke specijale za to finale, vec da igraju isto sto i sada...za sta ce se radonja ovog puta bolje spremiti

 

ako kojim slucajem mornar prodje, bice laksa prica za nas

jeste pulen mamojeb, ali na 3 dobijene cemo ih udaviti

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Malo off-topic i nemojte mi zamjeriti, ali nemam di pisat jer vidim da nema nikog na temi o rukometu. Naši su jučer dobili Grčku u uzvratu dva razlike. Iako su obezbijedili već učešće na EP i ovaj meč je bio samo odrađivanje formalnosti da nitko nije našao za shodno da poprati to nekim tekstom na B92. Teška sramota 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bodo said:

Malo off-topic i nemojte mi zamjeriti, ali nemam di pisat jer vidim da nema nikog na temi o rukometu. Naši su jučer dobili Grčku u uzvratu dva razlike. Iako su obezbijedili već učešće na EP i ovaj meč je bio samo odrađivanje formalnosti da nitko nije našao za shodno da poprati to nekim tekstom na B92. Teška sramota 

 

Danasnji novinari su copy/paste novinari. Cekaju da im neko (savez, klub) posalje dopis, a i onda, ako vide da je to nesto sto nece imati puno klikova, mrzi ih da se iscimaju malo i postave to na portal. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, bodo said:

Malo off-topic i nemojte mi zamjeriti, ali nemam di pisat jer vidim da nema nikog na temi o rukometu. Naši su jučer dobili Grčku u uzvratu dva razlike. Iako su obezbijedili već učešće na EP i ovaj meč je bio samo odrađivanje formalnosti da nitko nije našao za shodno da poprati to nekim tekstom na B92. Teška sramota 

Ima nekoliko entuzijasta koji prate temu i pisu ponekad na njoj..pisi i ti slobodno tamo..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...